Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Cieszy mnie to że chodź narzeka się, że trzeba pracować, to nie mam z pracą problemu...pracuje sobie spokojnie, a mam cały czas propozycje przejścia do innej firmy...(ba zostałem polecony przez gościa który robi w budowlance jakieś 30lat)

w obecnych czasach, widząc też po kolegach...jest to chyba mega ważne


i to mnie wszystko cieszy
HALA MADRID

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
porażka tych szmaciarzów z city i strata szans na mistrza, sztuczny twór arabskich pojebów

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by john
Cieszy mnie to że chodź narzeka się, że trzeba pracować, to nie mam z pracą problemu...pracuje sobie spokojnie, a mam cały czas propozycje przejścia do innej firmy...(ba zostałem polecony przez gościa który robi w budowlance jakieś 30lat)

w obecnych czasach, widząc też po kolegach...jest to chyba mega ważne


i to mnie wszystko cieszy
HALA MADRID


No i piwo :-) ...to właśnie kocham w architekturze, chyba najpiękniejszy zawód na świecie, nie wiem czy jest jakiś inny kierunek studiów dający szersze możliwości jeżeli chodzi o różnorodność pracy jaka można po nim podjąć. A jako ciekawostkę: moja aktualna praca u mnie w biurze, w sumie czasami sam nie wiem czy to tylko hobby, na które wcześniej nigdy nie miałem czasu, czy rzeczywiście moja praca... ale chyba te drugie, bo ciągle płacą :-)

[Linked Image][Linked Image][Linked Image][Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
prawie jak skladanie samolocików smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Czasem nie wiem czy ten temat to jest napisanie posta ze sie cieszy (tak jak powinno byc chyba) czy chwalenie sie żeby poczuć się lepiej... Nie wiem czy taka cienka granica? Czy może tylko mi się zdaje? :>

i zeby nie bylo OT
p.s. mam wreszcie fajna prace, mam dziewczyne, nie mam na co narzekac (oprocz nudy czsem), to mnie bardzo cieszy, pomalu zycie sie stabilizije smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
@xqwzts - Jeżeli to do mnie, to wiesz... na dobrą sprawę większość postów tutaj można podciągnąć pod przechwalanie się dla własnej satysfakcji. Mnie po prostu cieszy to czym się teraz zajmuję. Zazdroszczę Ci natomiast dziewczyny, bo u mnie z tym póki co bieda, ale zobaczymy co przyniesie lato :-)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by gnacik
chyba najpiękniejszy zawód na świecie, nie wiem czy jest
a ile ich spróbowałeś?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Że zawsze może być gorzej ... smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by gnacik
@xqwzts - Jeżeli to do mnie, to wiesz... na dobrą sprawę większość postów tutaj można podciągnąć pod przechwalanie się dla własnej satysfakcji. Mnie po prostu cieszy to czym się teraz zajmuję. Zazdroszczę Ci natomiast dziewczyny, bo u mnie z tym póki co bieda, ale zobaczymy co przyniesie lato :-)
nie konkretnie do Ciebie, ogolnie, niech kazdy sam sobie wywnioskuje czy sie cieszy czy chwali, ja nikogo ocenial nie bede ;p
troche niemily temat dla tych ktorzy nie maja sie czasem z czego cieszyc, mowie z doswiadczenia wink ale z tym ze wiekszosc to masz racje, moglbym to napisac w 'co mnie wkurza' ;p

powodzenia grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Gnacik, a może otworzyć temat o architekturze? Z chęcią wkleję Ci tam fotki z Singapuru, co jakiś czas przechodzę obok czegoś bardzo ciekawego tutaj i za każdym razem myślę co Ty byś o tym powiedział. piwo

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by gnacik
w sumie czasami sam nie wiem czy to tylko hobby, na które wcześniej nigdy nie miałem czasu, czy rzeczywiście moja praca... ale chyba te drugie, bo ciągle płacą :-)

ja tam nie wiem, mozna miec prace jak hobby ktora sie chcialo od zawsze i ona po pewnym czasie zaczyna wqrwiac

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Cieszę się, że było tak wielu ludzi dziś pod Pałacem Prezydenckim. Godne połączenie patriotyzmu z wieczornym uczczeniem pamięci ofiar katyńskich i smoleńskich. Rewelacyjny był koncert Jana Pietrzaka. W takich dniach jeszcze wierzę, że polskość to jednak nie jest nienormalność.

Żeby Polska była Polską...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by młody gniewny
Cieszę się, że było tak wielu ludzi dziś pod Pałacem Prezydenckim. Godne połączenie patriotyzmu z wieczornym uczczeniem pamięci ofiar katyńskich i smoleńskich. Rewelacyjny był koncert Jana Pietrzaka. W takich dniach jeszcze wierzę, że polskość to jednak nie jest nienormalność.

Żeby Polska była Polską...
KRÓTKO I NA TEMAT :

>>>JAROSŁAW POLSKE ZBAW<<<< [szpitalepsychiatryczne.pl]

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Opowiastki Szymkowiaka z reklamy murator jak pragął znaleźć się w domu laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by royalflush
Opowiastki Szymkowiaka z reklamy murator jak pragął znaleźć się w domu laugh


Jak to pierwszy raz zobaczyłem to myślałem , że C+ sobie jaja robi laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Jose
Originally Posted by royalflush
Opowiastki Szymkowiaka z reklamy murator jak pragął znaleźć się w domu laugh


Jak to pierwszy raz zobaczyłem to myślałem , że C+ sobie jaja robi laugh

to nie reklama muratora tylko murapol.pl jakas strona z mieszkaniami...no ale nie zmienia faktu ze jaja jak berety smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
od jutra urlopik do 15! takze jakis maraton alkoholowy sie szykuje jak ..uj

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Murapol to developer dzialacy w Bielsku, Katowicach, Krakowie itp

Jest sponsorem m in Podbeskidzia.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ma ktos jakis link do tego, bo cos nie moge znalezc

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
przed i w przerwie meczów ekstraklasy puszczają, o 18:30 dziś jest jeden.Jest kilka historyjek ale najlepsze słyszałem o piorunach w samolot, zabieraniu pachołków drogowcom i chowaniu się przed rozwydrzonymi kibicami w Turcji.

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1