|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Cieszy mnie to że chodź narzeka się, że trzeba pracować, to nie mam z pracą problemu...pracuje sobie spokojnie, a mam cały czas propozycje przejścia do innej firmy...(ba zostałem polecony przez gościa który robi w budowlance jakieś 30lat)
w obecnych czasach, widząc też po kolegach...jest to chyba mega ważne
i to mnie wszystko cieszy HALA MADRID
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
porażka tych szmaciarzów z city i strata szans na mistrza, sztuczny twór arabskich pojebów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Cieszy mnie to że chodź narzeka się, że trzeba pracować, to nie mam z pracą problemu...pracuje sobie spokojnie, a mam cały czas propozycje przejścia do innej firmy...(ba zostałem polecony przez gościa który robi w budowlance jakieś 30lat)
w obecnych czasach, widząc też po kolegach...jest to chyba mega ważne
i to mnie wszystko cieszy HALA MADRID No i  :-) ...to właśnie kocham w architekturze, chyba najpiękniejszy zawód na świecie, nie wiem czy jest jakiś inny kierunek studiów dający szersze możliwości jeżeli chodzi o różnorodność pracy jaka można po nim podjąć. A jako ciekawostkę: moja aktualna praca u mnie w biurze, w sumie czasami sam nie wiem czy to tylko hobby, na które wcześniej nigdy nie miałem czasu, czy rzeczywiście moja praca... ale chyba te drugie, bo ciągle płacą :-) [ Linked Image][ Linked Image][ Linked Image][ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
prawie jak skladanie samolocików 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Czasem nie wiem czy ten temat to jest napisanie posta ze sie cieszy (tak jak powinno byc chyba) czy chwalenie sie żeby poczuć się lepiej... Nie wiem czy taka cienka granica? Czy może tylko mi się zdaje? :> i zeby nie bylo OT p.s. mam wreszcie fajna prace, mam dziewczyne, nie mam na co narzekac (oprocz nudy czsem), to mnie bardzo cieszy, pomalu zycie sie stabilizije 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
@xqwzts - Jeżeli to do mnie, to wiesz... na dobrą sprawę większość postów tutaj można podciągnąć pod przechwalanie się dla własnej satysfakcji. Mnie po prostu cieszy to czym się teraz zajmuję. Zazdroszczę Ci natomiast dziewczyny, bo u mnie z tym póki co bieda, ale zobaczymy co przyniesie lato :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
chyba najpiękniejszy zawód na świecie, nie wiem czy jest a ile ich spróbowałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Że zawsze może być gorzej ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
@xqwzts - Jeżeli to do mnie, to wiesz... na dobrą sprawę większość postów tutaj można podciągnąć pod przechwalanie się dla własnej satysfakcji. Mnie po prostu cieszy to czym się teraz zajmuję. Zazdroszczę Ci natomiast dziewczyny, bo u mnie z tym póki co bieda, ale zobaczymy co przyniesie lato :-) nie konkretnie do Ciebie, ogolnie, niech kazdy sam sobie wywnioskuje czy sie cieszy czy chwali, ja nikogo ocenial nie bede ;p troche niemily temat dla tych ktorzy nie maja sie czasem z czego cieszyc, mowie z doswiadczenia  ale z tym ze wiekszosc to masz racje, moglbym to napisac w 'co mnie wkurza' ;p powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Gnacik, a może otworzyć temat o architekturze? Z chęcią wkleję Ci tam fotki z Singapuru, co jakiś czas przechodzę obok czegoś bardzo ciekawego tutaj i za każdym razem myślę co Ty byś o tym powiedział. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
w sumie czasami sam nie wiem czy to tylko hobby, na które wcześniej nigdy nie miałem czasu, czy rzeczywiście moja praca... ale chyba te drugie, bo ciągle płacą :-) ja tam nie wiem, mozna miec prace jak hobby ktora sie chcialo od zawsze i ona po pewnym czasie zaczyna wqrwiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Cieszę się, że było tak wielu ludzi dziś pod Pałacem Prezydenckim. Godne połączenie patriotyzmu z wieczornym uczczeniem pamięci ofiar katyńskich i smoleńskich. Rewelacyjny był koncert Jana Pietrzaka. W takich dniach jeszcze wierzę, że polskość to jednak nie jest nienormalność.
Żeby Polska była Polską...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Cieszę się, że było tak wielu ludzi dziś pod Pałacem Prezydenckim. Godne połączenie patriotyzmu z wieczornym uczczeniem pamięci ofiar katyńskich i smoleńskich. Rewelacyjny był koncert Jana Pietrzaka. W takich dniach jeszcze wierzę, że polskość to jednak nie jest nienormalność.
Żeby Polska była Polską... KRÓTKO I NA TEMAT : >>>JAROSŁAW POLSKE ZBAW<<<< [ szpitalepsychiatryczne.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Opowiastki Szymkowiaka z reklamy murator jak pragął znaleźć się w domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Opowiastki Szymkowiaka z reklamy murator jak pragął znaleźć się w domu  Jak to pierwszy raz zobaczyłem to myślałem , że C+ sobie jaja robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Opowiastki Szymkowiaka z reklamy murator jak pragął znaleźć się w domu  Jak to pierwszy raz zobaczyłem to myślałem , że C+ sobie jaja robi  to nie reklama muratora tylko murapol.pl jakas strona z mieszkaniami...no ale nie zmienia faktu ze jaja jak berety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
od jutra urlopik do 15! takze jakis maraton alkoholowy sie szykuje jak ..uj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Murapol to developer dzialacy w Bielsku, Katowicach, Krakowie itp
Jest sponsorem m in Podbeskidzia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
ma ktos jakis link do tego, bo cos nie moge znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
przed i w przerwie meczów ekstraklasy puszczają, o 18:30 dziś jest jeden.Jest kilka historyjek ale najlepsze słyszałem o piorunach w samolot, zabieraniu pachołków drogowcom i chowaniu się przed rozwydrzonymi kibicami w Turcji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|