|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
toto mix we wtorek otwarty wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
do ktorej otwarty w soboty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
do ktorej otwarty w soboty? http://www.totolotek.pl/ofirmie/godziny/ale moze dzis pracują nadgodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... dawno tam nie byłem Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
do 17.00 ps. masz wszystko na ich stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Witam mam bardzo pilne pytanie. Czy odbierając wygraną z takiego kuponu jak poniższy jest się gdzieś spisywanym z dowodu itp. Wiem że podatku się nie płaci bo jest to tak jakby 100 kuponów ale czy w jakiś sposób Toto-Mix i inne naziemne zbierają informacje o osobach które wygrały takie kwoty. Wiem że odbierając np 200 zł oddaje się kupon i dostaje gotówkę. Czy przy takim kuponie jest tak samo. Jest to dla mnie bardzo ważne i pomogło by mi rozwiązać wiele problemów i tłumaczeń. [ Linked Image] Zaznaczam ze nie jest to skan mojego kuponu tylko zapożyczony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
No to reaz ja moze zapodam swoj problem. otoz wczoraj o godz 15:07 puszczalem dwa kupony w tej firmie.
1 kupon za 20 zl przwidywana wygrana 62.5 wszedl ladnie. 2 kupon rozpis 3 z 4 za 40 zl przewidywana wygrana 235 zl siadl tez ladnie.
Dzisiaj przychodzac do punktu odbieram kase tylko za 1 kupon. A co do drugiego babka sie mnie pyta przykladajac kupon do czytnika kodow gdzie jest kod na tym kuponie. no to oczywiscie zbaranialem, gdyz kuon takiego kodu nie posiada. Co teraz? czyzbym pozegnal sie z moja wygrana? Ps. mam przyjsc o 15 bedzie babka ktora mi go wczoraj przyjmowala o dzis byla jakas amatorka kwanych jablek ktora pracuje tam chyba z tydzien i nie wie za bardzo o co chodzi.
co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Moge juz dodac ze babka ktora wysylala i jest tam chyba najwieksza stazem bedzie wieczorem bo teraz nie ma czasu. i bedzie musiala chyba dzwonic do wawy. prawdopodobnie bede musial tez tam wyslac kupon. wieczorem bede wiedzial wiecej. Ktos sie spotkal juz z czyms takim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja się spotkałem, musi po prostu kilka razy próbować i się po kilku razach powinno udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Ja się spotkałem, musi po prostu kilka razy próbować i się po kilku razach powinno udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co musi sprobowac? ten kod kreskowy wogole nie zostal wydrukowany. mecze wszystkie juz sie odbyly: sewilla, real stavanger i liberec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Ja się spotkałem, musi po prostu kilka razy próbować i się po kilku razach powinno udać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale co musi sprobowac? ten kod kreskowy wogole nie zostal wydrukowany. mecze wszystkie juz sie odbyly: sewilla, real stavanger i liberec. Aaaaa, bo w moim przypadku był kod kreskowy i nie wchodziło, ale po killu próbach wczytania, wczytał sie kupon. Jak nie masz kodu to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Blacky to tobie kodu nie wydrukowalo a mi rok temu wybilo kursy nie z tej ziemi na NHl tzn ja bylo u innych bukow naNJ DEVILS 1.90 to w toto wybijalo 3.90 i tak ze 5 spotakan mialem AKO pond 500 zagralem za 10 zl siadlo jak mazenie i potem zaczely sie problemy przy odbiorze kasy bo ytem nie wuzglednial kuponu LOL i co dupa miesiac czasu wyjasnialem sparawe z toto-mixem jakies maile do firmy glownej tel do mnie od nich a rezultat zwrot stawki LOL.a nakuponie wygrane ponad 5tys hehehe tylk ze te kursy to byl ich blad systemu czy kogos kto je wprowadzal mowi sie trudno ja tylko zagralem a ze weszlo to dobrze .Tylko ze im sie to nie usmiechalo za abrdzo wiec tak przeceiagali i tak obrucili kota ogonem ze wziolem te 10zl i mialem swiety spokoj.ale juz tam nie zachodze od tego zdarzenia.i innym tez tego niby "buka" nie polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 129 |
Duży lotek Czy padnie 6? 1-2.50 0-4.00 2-1.50
O co tu chodzi?Domyślam się ze 1 oznacza ze padnie a 2 ze nie padnie szostka, ale co oznacza to zero? Dzieki,pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Mam pytanie Kiedys totomix maila na stronach telegazety syniki LIVE prawda ,teraz zlikwidowali ta strone i przeniesli sie do nowego uslugodawcy Do jakiego?? i na jakiej stronie maja teraz wyniki LIVE i oferte ??? (dajcie namiary) prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Mam pytanie Kiedys totomix maila na stronach telegazety syniki LIVE prawda ,teraz zlikwidowali ta strone i przeniesli sie do nowego uslugodawcy Do jakiego?? i na jakiej stronie maja teraz wyniki LIVE i oferte ??? (dajcie namiary) prosze o szybka odpowiedz TVP 1 i TVP 2 str 710
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 44 |
Od ktorej dzis toto - mix jest otwarty??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Od ktorej dzis toto - mix jest otwarty?? TOTO - MIX nowa strona i wszystko jasne .
|
|
|
Link skopiowany do schowka