Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Działa Wam stronka ???? Jestem w pracy i nie wiem czy coś im padło czy złośliwy admin zablokował mi kolejną stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
wszystko dziala tylko musisz zjechac w dol i pozniej kliknac na toto-mix

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Mam pytanko

W Toto mixie można grac na singielki na 2 lige Polską czy tak jak w STS trzeba kombinować??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 45
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 45
LE MANS-CLIM.BOLOGNA H(6-0)
LE MANS-CLIM.BOLOGNA SP 157


Mam pytanie czy mixie mozna łaczyc takie zaklady na jednym kuponie ???

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Massu & Almagro & Peer GO GO GO GO GO GO

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
kurde nie tutaj - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sorry - prosze usunac

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Quote
Mam pytanko

W Toto mixie można grac na singielki na 2 lige Polską czy tak jak w STS trzeba kombinować??

mozna bylo juz grac single w zeszlym sezonie.

Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478
Mam pytanie. Jak jest ustawiona linia w TotoMixie np. Toronto vs San Antoniio 192 to 1 ozncza ,, + " czy minus ,, - " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
Przy linii w koszykówce:
1 - poniżej podanej liczby punktów
0 - równo
2 - powyżej

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
nie wiecie czy jutro otwarty jest toto-shit?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
tak, jest otwarty, bo jest oferta, jak byl zamkniety 1 listopada to nie bylo oferty na ten dzien.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czy wie ktos gdzie znalesc zestaw 13'stek totomixa na piatek-sobote-niedziele ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 21
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 21

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Co oznacza ponizszy zaklad?
http://www.totolotek.pl/totomix/oferta/
3085 SPARTAK M.-BAYERN M. G 2.00 6.50 1.60
1-?
X-?
2-?
thx.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
Co oznacza ponizszy zaklad?
http://www.totolotek.pl/totomix/oferta/
3085 SPARTAK M.-BAYERN M. G 2.00 6.50 1.60
1-?
X-?
2-?
thx.

wystarczy poczytac w oznaczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

G - Kto strzeli pierwszego gola w meczu, gdzie:

1 - oznacza pierwszego gola zdobytego przez drużynę gospodarzy
0 - oznacza mecz bezbramkowy
2 - oznacza pierwszego gola zdobytego przez drużynę gości

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
posiadacze karty liga mixu do konca roku maja wygrane o 10% wieksze.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Co mnie dzisiaj spotkało w Toto SYFIE na ulicy Bora Komorowskiego w Gdańsku przeszło chyba wszelkie granice ignoranctwa i zwykłego skurw**** Otóż miałem do wypłaty kwotę wręcz groszową, 286 zł (słownie dwieście osiemdziesiąt sześć złotych). Pani bardzo spokojnym głosem oświadczyła, że dzisiaj są same wypłaty i ona nie ma w kasie pieniędzy shocked shocked shocked Kiedy się wyraźnie poirytowałem jeszcze stwierdziła że oni mają na wypłatę 2 miesiące jeeeez shocked Nigdy tego nie robie ale tu aż się prosi żeby z tego zrobić grubszą sprawę. A dziesięć metrów dalej STS... po prostu nie mogę w to uwierzyć.

Wyciąg z regulaminu:

"Wygrane uzyskane w zakładach ,,TOTO - MIX'' są wypłacane po ogłoszeniu przez Spółkę oficjalnego wyniku zdarzenia w następujących terminach i miejscach :
do kwoty 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) - we wszystkich punktach przyjmowania zakładów - po 30 minutach od momentu ogłoszenia oficjanego wyniku zdarzenia, występującego na potwierdzeniu zawarcia zakładu jako ostatnie pod względem terminu jego rozstrzygnięcia,"

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Wcięło gdzieś pierwszą część postu więc dodam tylko, że akcje miałem w TOTO SYFIE na ul. Bora Komorowskiego w Gdańsku.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by quincy
Co mnie dzisiaj spotkało w Toto SYFIE na ulicy Bora Komorowskiego w Gdańsku przeszło chyba wszelkie granice ignoranctwa i zwykłego skurw**** Otóż miałem do wypłaty kwotę wręcz groszową, 286 zł (słownie dwieście osiemdziesiąt sześć złotych). Pani bardzo spokojnym głosem oświadczyła, że dzisiaj są same wypłaty i ona nie ma w kasie pieniędzy shocked shocked shocked Kiedy się wyraźnie poirytowałem jeszcze stwierdziła że oni mają na wypłatę 2 miesiące jeeeez shocked Nigdy tego nie robie ale tu aż się prosi żeby z tego zrobić grubszą sprawę. A dziesięć metrów dalej STS... po prostu nie mogę w to uwierzyć.

Wyciąg z regulaminu:

"Wygrane uzyskane w zakładach ,,TOTO - MIX'' są wypłacane po ogłoszeniu przez Spółkę oficjalnego wyniku zdarzenia w następujących terminach i miejscach :
do kwoty 2.000,00 złotych (za jednorazowe zawarcie zakładu) - we wszystkich punktach przyjmowania zakładów - po 30 minutach od momentu ogłoszenia oficjanego wyniku zdarzenia, występującego na potwierdzeniu zawarcia zakładu jako ostatnie pod względem terminu jego rozstrzygnięcia,"


Pff....u mnie w mieście to normalka frown Czasami trzeba czekać tydzień lub więcej na kase smile Raz na tydzień to normalka, że kasy nie ma. Taki właśnie jest toto-syf

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
No tak Landzaat tylko co mnei to obchodzi ze szef nie dowiózł pieniędzy! To niech sobie dopiszą punkt do regulaminu:

"W sytuacji gdy szef nie dojedzie z kasą wypłaty wstrzymujemy do odwołania." smirk

A chodzę tam tylko z tego względu że mają plk i inne polskie ligi. Eh chyba jednak expekt i unibet przejmie od toto syfu kolejnego klienta. Jeszcze tam wpadne po moją kase i tyle mnie widzieli.

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1