Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#530450 20/03/2006 16:26
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
kazow doszły dane?

Bonus: Unibet
#530451 20/03/2006 16:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
kazow doszły dane?

doszly doszly i juz poszly dalej, mysle ze jutro powinnienes dostac cos na skrzynke:)

#530452 20/03/2006 16:46
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Bardzo dziękuję :-)

#530453 20/03/2006 21:21
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
nie, powinien byc na cala pilke
tak, jeden strzal za caly free bet
doszedl juz free bet?
jeszcze nie, ale czytałem warunki bonusa od pierwszej wpłaty i tam jest że trzeba zagrać całym bonusem na running bets, dlatego pytałem. dzięki!

#530454 21/03/2006 09:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
co myslicie o nowym konkursie Pointbet? Tym duzym typerskim? czas juz zaczynac kolejna edycjie czy nie ma chetnych na darmowe $?

#530455 21/03/2006 09:39
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
co myslicie o nowym konkursie Pointbet? Tym duzym typerskim? czas juz zaczynac kolejna edycjie czy nie ma chetnych na darmowe $?
Tak tak, zaczynajmy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A propos konkursu - dzis rano dostalem $50 freebeta (od Pointbetu? od ciebie?) i teraz tylko musze go sensownie zainwestowac. W mailu wszystko ladnie jest wyjasnione co i jak, tak jak mowiles moge zagrac kazdy zaklad na pilke nozna, z tym ze caly freebet musi byc wykorzystany w jednym zakladzie.

Wielkie dzieki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#530456 21/03/2006 10:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no to gratuluje i powodzenia , jutro chyba oglosze zapisy do nowego konkursu, a tymczasem maly quizzz za 10$ free bet

1.jaka oferta w PB jest dzisiaj na mecz Pucharu Polski?
2.jaka suma bramek padne w tym meczu?

rozstrzygniecie po meczu, wygrywa pierwsza najblizsza prawdzie odpowiedz, graja osoby ktore jeszcze nic nie wygraly w PB (tzn free beta)

#530457 21/03/2006 11:03
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
no to gratuluje i powodzenia , jutro chyba oglosze zapisy do nowego konkursu, a tymczasem maly quizzz za 10$ free bet

1.jaka oferta w PB jest dzisiaj na mecz Pucharu Polski?
2.jaka suma bramek padne w tym meczu?

rozstrzygniecie po meczu, wygrywa pierwsza najblizsza prawdzie odpowiedz, graja osoby ktore jeszcze nic nie wygraly w PB (tzn free beta)

odp:
1. Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1.90 3.30 3.60
godz: 17:00
2. 2 bramki

#530458 21/03/2006 11:05
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
1.jest handicap azjatycki i under/over
2. bedą 0-2 gole czyli under:D

#530459 21/03/2006 11:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
no to gratuluje i powodzenia , jutro chyba oglosze zapisy do nowego konkursu, a tymczasem maly quizzz za 10$ free bet

1.jaka oferta w PB jest dzisiaj na mecz Pucharu Polski?
2.jaka suma bramek padne w tym meczu?

rozstrzygniecie po meczu, wygrywa pierwsza najblizsza prawdzie odpowiedz, graja osoby ktore jeszcze nic nie wygraly w PB (tzn free beta)
1. Korona Kielce - Zaglebie Lublin
2. Wpadna 3 bramki

#530460 21/03/2006 11:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Quote
no to gratuluje i powodzenia , jutro chyba oglosze zapisy do nowego konkursu, a tymczasem maly quizzz za 10$ free bet

1.jaka oferta w PB jest dzisiaj na mecz Pucharu Polski?
2.jaka suma bramek padne w tym meczu?

rozstrzygniecie po meczu, wygrywa pierwsza najblizsza prawdzie odpowiedz, graja osoby ktore jeszcze nic nie wygraly w PB (tzn free beta)

1.Korona-Zaglebie
2. bedzie 1 bramka

pozdro

#530461 21/03/2006 11:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
mysle ze nikt jeszcze nie napisal pelnej oferty jaka jest w PB na ten mecz, chodzi mi o podanie wszystkich rodzajow zakladow jakie sa dostepne

#530462 21/03/2006 11:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
kazow daj free beta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jesli mozna oczywiscie

#530463 21/03/2006 11:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
kazow daj free beta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jesli mozna oczywiscie
jasne ze dam, jak wygrasz quizz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to dostaniesz na pewno

#530464 21/03/2006 11:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
1. Korona - Zaglebie

* wynik spotkania : 1 X 2
* dokładny wynik
* ilosc goli : Parzysta / nieparzysta
* handicap azjatycki 0 : 1/2
* Under / Over 2,5
* Live

2.Wpadna 2 bramki

#530465 21/03/2006 11:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
1. Korona Kielce - Zaglebie Lublin
2. Wpadna 4 bramki

#530466 21/03/2006 11:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
1. Korona Kielce - Zagłębie Lubin 1.90 3.30 3.60
ponadto: wynik,parzysta lub nieparz ilosc goli,handi 0:1/2,over,under 2.5
2 bedzie 0 bramek

#530467 21/03/2006 11:55
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ok widze ze zostalo sprecyzowane pytanie, a wiec moja odp to

1. do typowania mecz Korona - Zaglebie
1x2
dokladny wynik
Handicap azjatycki
Powyzej/Ponizej
Parzyste/Nieparzyste
oraz LiveBetting

2. powtorze sie jak w 1 poscie, padna 2 bramki w regulaminowym czasie gry

#530468 21/03/2006 13:49
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Ja mam freebeta, wiec nie moge grac w tym mini konkursie, ale... skrytykuje PB, a co!
Na 'Betting In Running' mecz Korona-Zaglebie jest jeszcze 'not started' a jest juz 15 minuta gry...

#530469 21/03/2006 14:14
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Moze umozliwia obstawianie w przerwie bo jak dotad nic, not started.

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 1,635 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1