|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jestem slepy albo jeszcze nie doszedlem do siebie ale za cholere nie widze w ofercie Rosji i Ukrainy, w ktorym miejscu, to macie???? wejdz sobie na PILKA NOZNA - HANDICAP AZJATYCKI i POWYZEJ/PONIEZJ - potem na DZISIAJ i tam masz "Russia Cup 2006-2007" 5 liga/puchar od gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
poprzednia odpowiedz prosze nie brac pod uwage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> odpowiem na zasadzie podzialu geograficznego wg Wikipedii, w ktorej Turcja, Grecja i Rumunia nie naleza do europy srodkowej ani wschodniej 1. -Polska (Lech Poznań vs Wisła Płock) -Austria (Admira Modling vs Mattersburg) - zawsze myslalem, ze to juz europa zachodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -Rosja (Rubin Kazań vs CSKA Moskwa, Saturn vs Dinamo Moscow, Spartak Moskwa vs Lokomotiv Moscow, Zenit P vs Torpedo Moskwa) -Ukraina (Metalurg Z vs Illichivets, Karpaty Lvov vs Dynamo Kijów) zrodlo odpowiedzi: http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:300px-Europe_colour_coded.png2. 8 3. 17 jesli mozesz Kazow to napisz jaki podzial mamy stosowac i czy dolaczyc te 3 kraje dodana zostala oferta na -Wegry (Vasas Budapest vs Pecs, Matav Sopron vs Bp. Honved, Videoton vs Kaposvar) to mamy 11 meczow i 24 bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
dobra widze ze jest niezly bajzel, wiec ustalmy:
biore pod uwage tylko te kraje: 1.polska (policzcie ile spotkan dzisiaj jest dobrze) 2.rosja 3.ukraina 4.wegry 5.rumunia
wiecej nic!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
No to mamy 11 spotkan w ktorych padna 24 bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
No to mamy 11 spotkan w ktorych padna 24 bramki przepraszam yahoo, byles pierwszy( dzieki za rosje), nie zauwazylem ze wyliczylismy te sama ilosc goli, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , masz to samo zrodlo informacji co ja??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> padnie 25 bramek!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oto wszystkie mecze pucharowe z krajow wymienionych powyzej przez kazowa:
Hungary Cup 05/06: Vasas Budapest vs Pecs Matav Sopron vs Bp. Honved Videoton vs Kaposvar
Romania Cup 2005/2006: Farul vs National Bucharest
Russia Cup 2006-2007: Rubin Kazan vs CSKA Moscow Saturn vs Dinamo Moscow Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow Zenit P vs Torpedo Moscow
Ukraine Cup 2005/2006: Metalurg Z vs Illichivets Karpaty Lvov vs Dinamo Kiev
Poland Cup 2005/2006 Lech Poznan vs Wisla Plock
Odpowiedz: 11 meczy 19 goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
1. wegry, rumunia, rosja, ukraina, polska 2. 11 3. 24
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ad.1 węgry, rosja, polska, ukraina, rumunia
ad.2 11 meczy
ad.3 25 goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
z tego co widze to zostal jeden mecz a 10 zostalo zakonczonych
jak an razie padly 22 gole i najblizej jest yaaho (typ 24)
kolejny typ to monare (25)
wiec wychodzi ze jezeli wmeczy Lecha padnie over 2.5 to wygra monare, jezeli under to wygrywa yaaho
szkoda ze Korver nie przejrzal typow i jako drogi dal 25.
powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
yaaho gratuluje, dane Twojego konta mam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yaaho gratuluje, dane Twojego konta mam:) dziekuje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ehh mój błąd, dałbym 23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
ehh mój błąd, dałbym 23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak wlasciwie to ja tez chcialem dac 23 tylko sie przejezyczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na szczescie chlopaki z Plocka i Poznania nie grzeszyli skutecznoscia i moj freebet wreszcie zaminil sie w account balans! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ehh mój błąd, dałbym 23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak wlasciwie to ja tez chcialem dac 23 tylko sie przejezyczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na szczescie chlopaki z Plocka i Poznania nie grzeszyli skutecznoscia i moj freebet wreszcie zaminil sie w account balans! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> widze ze masz juz gotowke na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> grasz daej czy bonus hunter?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Hej, chyba czas na 10$ free bet quizz....
moze dzisiaj czas na przypomnienie co Pointbet oferuje w swoim Programie Partnerskim?
oczywiscie glownie chodiz o wynagrodzenie i warunki do spelnienia, pierwsza osoba z pelna odpowiedzia wygrywa 10$ free bet
dzisiaj graja tylko osoby bez zadnych wygranych free betow w przeszlosci
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Program partnerski polega na poleceniu przez nas nowych klientów dla Pointbetu. Wynagrodzenie zależy od ilości osób przez nas poleconych im jest ona większa tym więcej kasy dostajemy. 1 osoba polecona = 50$ na koncie polecającego 2=100 3=150 4=200 5=300 Kazda z obób poleconycj musi wnieść zakłady na 250$ abyśmy dostali bonus.
Istnieje jeszcze dotatkowy bonus, jeśli każda z 5 osób poleconych przez nas w miesiącu kalendarzowym zagra za 250$, to dostaniemy dodatkowo 300$.
Kasa z bonusu dla polecającego zostaje dopisana w pierwszym tygodniu nastepnego miesiąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
|
|
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868 |
Istnieje jeszcze dotatkowy bonus, jeśli każda z 5 osób poleconych przez nas w miesiącu kalendarzowym zagra za 250$, to dostaniemy dodatkowo 300$. Spieszyłem się i spieprzyłem,dodatkowo otrzymamy 50$,tak że razem będzie 300$.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
monare podeslij mi login i numer konta na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
zostaly jeszcze trzy miejsca w konkursie POINTBET COMPETITION IV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Mam pytanie do KAZOWA,udanie wytypowalem mecz puch polski Korony ,ale do dzis w pointbecie nie ma bonusa 10$.Czy wyslales juz na moje konto ktore ci podalem?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|