Originally Posted by Biczu
Originally Posted by MazurTL
Originally Posted by Biczu
debilne mecze laugh laugh
lepiej stawiać "mądre" mecze i nie wygrywać laugh
patrz wczorajszy bayern z mainz


wybacz ale w taki sposób może stawiać tylko gracz przegrywający.
chyba że to pojedynczy strzał.
a w jaki sposób stawiają gracze wygyrywający? jeśli można spytać?


No napewno nie grają na chybił trafił, to mi bardziej pasuje do dziadków z Sts