|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Udana wymiana z Bursztyk troche mi ciśnienie podniósł ale lusssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Udana wymiana z Bursztyk troche mi ciśnienie podniósł ale lusssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> polecam tego usera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z P!T3R i kazik wichura - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
Kupię jakieś 100-120 PLN na Moneybookers
Płacę na mbank
gg-3095649
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Potwierdzam wymiane z P!T3R i kazik wichura - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, [/color] Także polecam tego pana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
Oferta nieaktualna.
Udana transkacja z użytkownikiem MAR85
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Oferta nieaktualna.
Udana transkacja z użytkownikiem MAR85 potwierdzam wymiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28 |
sprzedam bon do bet-at-home na kwote 50zł. MOja cena za bon 35-40zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
sprzedam 65$ w party poker, moja cena to 30$ kontakt pw LUB GG: 1989345
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270 |
Kupię voucher wartosci 100PLN do BET24. Wpłacam na Inteligo.
gg:6627285
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Rownież kupię kilka voucher-ów wartosci 75 PLN ( Liga Mistrzów ), płacę na Moneybookers. gg 2319809 //
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
kupie voucher do bet24 inny niz z 90minut.pl i z ligi mistrzów. W rozsądnej cenie, płace przelewem na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
Kupię voucher wartosci 100PLN do BET24. Wpłacam na Inteligo.
gg:6627285 Bezproblemowa i szybka tranzakcja Polecam tego uzytkownika Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 270 |
Kupię voucher wartosci 100PLN do BET24. Wpłacam na Inteligo.
gg:6627285 Bezproblemowa i szybka tranzakcja Polecam tego uzytkownika Pozdro Potwierdzam.Transakcja bezproblemowa.Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Mam do sprzedania dwa bony 100zł do bet24. Zainteresowani piszcie na maila marian44@vp.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
tez kupie jakis bon do bet24 place mbank lub mb!wpalcam po sprawdzeniu kodu!!6874622
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28 |
Sprzedam bon do bet-at-home na kwote 50zł(biore 35-40zł za bon) Mam bon z ligi mistrzów na kwote 75zł(sprzedaje za 20zł) Oczekuje kasy na moneybokers lub neteller. Połowe płacisz przed połowe po zadziałaniu bonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
kupie bon do bet24 z ligi mistrzow w euro wplacam na mbank lub ew. moneybookers. gg: 2075309
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
kupie bon do bet24 z legii place przelewem jak cos priv... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Uwaga!!!! Mam do sprzedania 3 bony z promocji Hibs fan ktora byla jakies 3,4 tygodnie temu.Bony sa o wartosci 55PLn/14EUR/10GB Cena:25
Cena 25PLN poniewaz bony mozna laczyc z innymi promocjami typu 90.minut czy klubowe.
Pozdrawaim wszelkie info i oferty na PW!
P.S GG-2634850 Istnieje mozliwosc zakupienia 3 bonow jednoczesnie za kwote 70PLN:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|