|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Potwierdzam udaną wymianę z userem : Damian_BYDGOSZCZ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
[color:"blue"] Oddam 111 euro w Moneybookers za kasę w Mbanku lub Inteligo
GG1634044 [/color] Nieaktualne, udana i szybka wymiana z użytkownikiem vebnaster <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS: Kupię za 15 PLN bon do bet24 [75PLN] , płatność Mbank. Kto pierwszy ten lepszy. GG1634044
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Kolejna szybka wymiana z Vebnasterem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
potrzebuje wouchera 75PLN:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z hunter i DetoX
Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci - dogadamy sie ;] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
*Sprzedam vouchery do bet24 [wartość 100pln] -> cena 30 pln Wpłata : tylko moneybookers , lub zaufani użytkownicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> przelew bankowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
GG: 530 44 96
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Kto wymienial sie z uzytkownikiem typexx ? wyglada na to ze mamy kolejnego oszusta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
Kto wymienial sie z uzytkownikiem typexx ? wyglada na to ze mamy kolejnego oszusta mi chciał popchnąć bon z ligi mistrzów za 5zł wpisałem kod ale wykorzystany bon juz był.naszczescie kasy pierwszy nie wysłałem.w sumie to tylko 5z. no i raz mu pożyczyłem chyba 3zł namb ale do mnie nie wróciło <hahaha> ogólnie nic nie mam do niego,ale są pewniejsi co do wymian na forum. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Typexx twoj bon nie zadzialal wymieniles sie na zuzyty bon - poleciales w chuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Posiadam ostatni bon do bet24 na 75 PLN gg 7995932 UDANA i bezproblemowa wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Posiadam ostatni bon do bet24 na 75 PLN gg 7995932 UDANA i bezproblemowa wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> potwierdzam.... polecam tego pana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
A więc nie bójmy się powiedzieć 'typexx , spie****, nie ma tu miejsca dla oszustów i złodzieji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
kupie bezprowizyjnie MB (do 800zl), oczywiscie standardowo - oddaje na mBank i ja place drugi moj gg 1210609
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Mnie smiesza tacy ludzie jak typexx ktorzy kantuja na 5zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />... co sie z tymi dzisiejszymi dziecmi porobilo :|...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Kupie kilka bonow 100zl do bet24 chetni pisac na priv lub gg 2927907, pilne kto pierwszy ten lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
posiadam bon do bet24 ostatni .... wiele wymian za sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gg 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
posiadam bon do bet24 ostatni .... wiele wymian za sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gg 7995932 oczywiscie na 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Uwaga!!!! Mam do sprzedania bony z promocji Hibs fan ktora byla jakies 3,4 tygodnie temu.Bony sa o wartosci 55PLn/14EUR/10GB Cena:25
Cena 25PLN poniewaz bony mozna laczyc z innymi promocjami typu 90.minut czy klubowe.
Pozdrawaim wszelkie info i oferty na PW!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Kupie kilka bonow 100zl do bet24 chetni pisac na priv lub gg 2927907, pilne kto pierwszy ten lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tym panem kilka razy robiłem transakcje , i muszę stwierdzić , że to człowiek godny zaufania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|