|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
kupie bon do bet24 z promocji klubowych w PLN.
oferty prosze na priv
place MB lub przelewem z mbank/bph
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Uwaga!!!! Mam do sprzedania 3 bony z promocji Hibs fan ktora byla jakies 3,4 tygodnie temu.Bony sa o wartosci 55PLn/14EUR/10GB Cena:25
Cena 25PLN poniewaz bony mozna laczyc z innymi promocjami typu 90.minut czy klubowe.
Pozdrawaim wszelkie info i oferty na PW!
P.S GG-2634850 Istnieje mozliwosc zakupienia 3 bonow jednoczesnie za kwote 70PLN:) bezproblemowa transkacja z janko_muzykant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Uwaga!!!! Mam do sprzedania 3 bony z promocji Hibs fan ktora byla jakies 3,4 tygodnie temu.Bony sa o wartosci 55PLn/14EUR/10GB Cena:25
Cena 25PLN poniewaz bony mozna laczyc z innymi promocjami typu 90.minut czy klubowe.
Pozdrawaim wszelkie info i oferty na PW!
P.S GG-2634850 Istnieje mozliwosc zakupienia 3 bonow jednoczesnie za kwote 70PLN:) bezproblemowa transkacja z janko_muzykant <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ssory , oczywiście chodzi o janko_muzykany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Potwierdzam udane transakcje z użytkownikami:
- vebnaster
- janko_muzykany
Polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Potwierdzam!Udane wymiany z mar85 i chim123
Pozostal mi jeszcze jeden kodzik za ktory oczekuje 30PLN! Sprzedaje go drozej poniewaz jest to moj ostatni kodzik i trzba go jakos wyroznic:)
gg:2634850
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Aha:) jesli ktos chce stac sie szczesliwym nabywca ostatniego vouchera to tylko MB!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
kipe kase na MB oddaje na mbank!sprawdzony pilne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
kupie kase na MB oddaje na mbank!sprawdzony pilne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
kupie kase na MB oddaje na mbank!sprawdzony pilne aha gg 7453203 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Kupie bona 100 PLN Do Bet24 Pisać na Priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Posiadam 2 bony 75PLN+100PLN sprzedam 2 na raz.... ( jestem 100% sprawdzony) długo na forum i wiele transakxji poza sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Posiadam 2 bony 75PLN+100PLN sprzedam 2 na raz.... ( jestem 100% sprawdzony) długo na forum i wiele transakxji poza sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gg 7995932 & priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Mam do sprzedania bon z promocji Hibs fan ktora byla jakies 3,4 tygodnie temu.Bon jest o wartosci 55PLn/14EUR/10GB [dziala w tych trzech walutach] Cena:30PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
Kupie bon do BaH o wartości 5 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zainteresowani na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Mam do sprzedania bon z promocji Hibs fan ktora byla jakies 3,4 tygodnie temu.Bon jest o wartosci 55PLn/14EUR/10GB [dziala w tych trzech walutach] Cena:30PLN Zapomnialem dodac ze akceptuje wplate na MoneyBookers Pozdrawiam! gg;2634850
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
witam, potrzebuje pilnie ok 40 euro na netellera, place mBank. zainteresowanych wymiana zapraszam na priv. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Polecam usera : Janko_muzykany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> miły gość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kod w porządku... polecam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Aha... wiele udanych wymian również z Tmieszko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> polecam tego pana!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Polecam usera : Janko_muzykany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> miły gość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kod w porządku... polecam... Dzieki Bursztyk, wzajemnie/Bezproblemowa tranzakcja:) Wszystkie 3 bony Hibs fan zostaly dzis opylone za 3*25PLN. Jak cos bede mial to napisze Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Udane transakcie (liczba mnoga tutaj specjalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />) z Bursztyk'iem ...szybko milo i bezstresowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|