|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] hunter [/color]
Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Sprzedam ok $235 na netellerze... PW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Jak widac debili jest pelno ;] dziecko chce na kieszonkowe zarobic, odradzam rozmowe z tym numerem gg:9464589
9464589 (0:00) siema vebnaster (0:00) czesc 9464589 (0:00) chcesz zakupic bon vebnaster (0:00) nie 9464589 (0:00) kurwa 9464589 (0:00) czemu nie 9464589 (0:00) chcem tanio sprzedac vebnaster (0:01) czemu nie dociera do ciebie vebnaster (0:01) nie znaczy nie 9464589 (0:01) nie wkuriaj mnie vebnaster (0:01) bo 9464589 (0:01) kupuj albo cię znajdę i ci nogi z dupy powyrywam vebnaster (0:01) zapraszam vebnaster (0:02) wyzyje sie 9464589 (0:02) daj adres 9464589 (0:02) jak sie nie boisz vebnaster (0:02) ****************** 9464589 (0:02) prawdziwy 9464589 (0:02) kutasie 9464589 (0:03) juz cię kurwo znajde vebnaster (0:03) mamusia dopuscila dziecko do neta i dowartosciowujemy sie co vebnaster (0:03) masz moje dane szukac nie musisz vebnaster (0:03) a teraz spierdalaj / ban 9464589 (0:03) ale pieknie to powiedziałes długo nad tym mysłałes
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Ja nerwowe stworzenie jestem czemu musze sie denerwowac przez takich idiotow ;]
Nie chce zadnych bonow - jak bede chcial to sie odezwe Nie pozyczam kasy tylko wymieniam
To dla zainteresowanych ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> vebnaster , właśnie rozmawiam z tym numerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
9464589 (0:06) siema Tomek (0:06) czesc 9464589 (0:06) chcesz zamienic sie na bony Tomek (0:06) nie 9464589 (0:06) tylko powiedz zę nie to ci nogi z dupy powyrywam Tomek (0:07) no to zapraszam 9464589 (0:07) adres podaj 9464589 (0:07) co boisz sie Tomek (0:07) Otwock *********** 9464589 (0:07) odezwi sie kurwo Tomek (0:07) zapraszam 9464589 (0:07) prawdziwy 9464589 (0:07) kurwa Tomek (0:07) no prawdziwy cweluchu 9464589 (0:08) zabije cię 9464589 (0:08) szykuj sie Tomek (0:08)
9464589 (0:08) z kumplami z Jagieloni wpadami 9464589 (0:08) i nie żyjesz juz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> poprawił mi chłopak humor troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A propos... nick tego twardziela to jam45
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> vebnaster , właśnie rozmawiam z tym numerem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Olej tego prostaka ;] myslalem ze ja to prosty czlowiek jestem ale widac mam kulturke ;] hehe a ten tam to dno ;] Ide spac, branoc ;] Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na Money Bookers. posiadam konto w mBanku [color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color] [color:"red"] Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 28 |
[color:"red"] koledze już podziękujemy[/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 20/03/2006 21:50.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
....prosze o przeniesienie tego do dzialu 'Smieszne' no i o bana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
pozabijam was. Ciebie vebnaster i ciebie kurwo bursztyn Mamusia Cie oposcila widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
pozabijam was. Ciebie vebnaster i ciebie kurwo bursztyn Mamusia Cie oposcila widac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Sprzedam Bony do Bet 24 z kampani Zagłebia Sosnowiec Lub Wymienie na Bon Do BAH.
Na Forum Jestem Długo Moj Stary Nick To Sławysz lecz po powrocie z USA Nie Moge Sie Na Niego Zalogowac(Ponad Rok NIe Aktuwny) Ta Sprawa JEst Juz Wyjasniana z Conradem.
Jesli Jest Ktos Chetny Zapraszam Na Priv. Uwaga na tego kolesia, ewidentnie próbuje sie podszyc pode mnie, bo mój stary nick to Sławysz. Odradzam wszelkie transakcje z tym typem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Jeszce raz uwaga na [color:"red"] Katalonya [/color] !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Bony o wartości 10 funtów brytyjskich z promocji Hammers Fans do bet24, sprzedam. Cena 20 zł. Jak ktoś chce to PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Mam do sprzednia srodki na MB, chetnych zapraszam na GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Sprzedam 2 bony na raz na sume 175PLN (100PLN+75PLN) do bet24 oczywiście gg 7995932 & priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Uwaga na podszywania !!! Jakieś matołki się podemnie podszywają!!! Moje prawdziwe gg 7995932.....Najlepiej jak się z kimś wymieniacie to niech wam napiszą coś na priva żeby sprawdzić wiarygodność użytkownika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Uważajcie na krętaczy !!! pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
No tak... [color:"red"]jam45 to oszust[/color] - zdążył mnie obrobić.... na kilkanaście złotych raptem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kurde, i nawet nie miał honoru (hmm może w tym wypadku to trochę abstrakcyjne pojęcie?) się przyznać, że ukradł kasę i bonu nie wyśle... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Aż litość wzbiera normalnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Życzę Ci, wygraj przynajmniej coś za to, to może nie będziesz już musiał uprawiać takiej żebraniny... A nie, sorry, toż obrażam właśnie żebraków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Pomyśleć, skąd się tacy ludzie biorą? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Aha, jakby co, to lepiej nic nie wpłacajcie na ten adres w MB: zyziek_8@o2.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
skupie bony do bet24 w euro!place mb!!7368415 tymczasowe gg! tylko sprawdzonym pierwszy wplacam!!czekam na oferty 2 h!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Kupię Bon do Bet24 na 75PLN, z promocij Ligi Mistrzów, placę na MB, czekam na gg 3004386,
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|