|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Sprzedam bony do Bet24 z kompani 90minut.pl o wartosci 100 PLN kazdy co do ceny mozna sie dogadac jednak przelew tylko na moneybookers zapraszam na gg: 6209867 lub pw na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140 |
Mam maly problem bo baw nie rozliczylo mi wczorajszego kuponu z PLK i w zwiazku ztym chialbym pozyczyc na tydzien czasu 140zl na MB oddaje z procentem jestem spradzony udane tranzakcje miedzy innymi z bursztykiem. Kase oddaje z procentem jesli ktos bylby tak dobry i chcilaby pomoc prosze na moje gg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Ostatni bon do bet24. Tylko powazne oferty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Sprzedam bon do bet24 !!! z żylety
( Uwaga wchodzi w konfilkt z 90minut.pl )
Wartość bonu 100 pln dla nowych uzytkownikow bądź tych którzy nie uzywali bonu .
Kontakt gg : 4445777
Cena : 27 pln Udana wymiana z Darekksg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Wciąż Mam bony z Legii ale minimalna cena to : 25 pln !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
Sprzedam bon do bet24 !!! z żylety
( Uwaga wchodzi w konfilkt z 90minut.pl )
Wartość bonu 100 pln dla nowych uzytkownikow bądź tych którzy nie uzywali bonu .
Kontakt gg : 4445777
Cena : 27 pln Udana wymiana z Darekksg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Wciąż Mam bony z Legii ale minimalna cena to : 25 pln !!! potwierdzam udana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405 |
witam chętnie sprzedam dolary na party poker jeśli by ktoś był zainteresowany prosze o priv , bardzo dobra propozycja pieniędzy oczekuje na mbank bądż moneybookers ,sprzedam każdą ilość
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
<piwo> za 2 bezproblemowe wymiany dla vebnaster !!! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] thxluk [/color]
Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Mialem udany weekend :-D Zostalo mi jeszcze ponad 5tys na MB. ---------------------------------------------------- Mam na zbyciu srodki na MB (wzamian chce Inteligo lub mBank) Osobom z dluzszym stazem na forum lub wieksza iloscia postow niz ja wysylam pierwszy. Mam udane transakcje z doswiadczonymi uzytkowniakmi i nie tylko. Moje GG- 2404567 Bez prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Udana wymiana z uzytkownikiem Wahi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Udana wymiana z uzytkownikiem Wahi potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
[color:"red"] UWAGA !!! [/color]
Mam jeszcze troche bonow do bet24 z Legii ( wchodza w konflikt z 90minut.pl ) wartość bonu 100 pln
Firma bet24 jest rzetelna i wypłacalna przynajmniej ja dostałem kase po 3 dniach !!!
Cena od bonu 27 pln - uwazam ze to atrakcyjna cena
Jeśli ktoś nie zdążył na tą promocje , jest nowym uzytkownikiem , bądź z innych przyczyn nie ma bonu z checia sprzedam ...
Mam sporo udanych wymian
Kontakt gg : 4445777
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Mam maly problem bo baw nie rozliczylo mi wczorajszego kuponu z PLK i w zwiazku ztym chialbym pozyczyc na tydzien czasu 140zl na MB oddaje z procentem jestem spradzony udane tranzakcje miedzy innymi z bursztykiem. Kase oddaje z procentem jesli ktos bylby tak dobry i chcilaby pomoc prosze na moje gg. nieaktualne już raczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
Sprzedam Bony do Bet 24 z kampani Zagłebia Sosnowiec Lub Wymienie na Bon Do BAH.
Na Forum Jestem Długo Moj Stary Nick To Sławysz lecz po powrocie z USA Nie Moge Sie Na Niego Zalogowac(Ponad Rok NIe Aktuwny) Ta Sprawa JEst Juz Wyjasniana z Conradem.
Jesli Jest Ktos Chetny Zapraszam Na Priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210 |
Sprzedam za 20zł bon Bet24 z kampanii na Koronie Kielce. Preferuję przelew na Moneybookers.
Gagu-gadu: 7144777
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4 |
Kupię bon 100 zł, BET24 ktory nie wchodzi w konfilkt z bonem który otrzymalem po meczu Legii. priv na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Witam ponownie,
Sprzedam voucher o wartości 10 GBP [ok. 67 PLN] z promocji West Ham. Zainteresowane osoby proszę o PW. Płatność Moneybookers, ewentualnie w tygodniu uruchomię Neteller.
Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Kupię bon 100 zł, BET24 ktory nie wchodzi w konfilkt z bonem który otrzymalem po meczu Legii. priv na forum No właśnie. Jak to jest? Jak wykorzystałem bon z Lecha, to będzie mi działał np.z Legii? Sory że w tym temacie. Jestem zainteresowany takową wymianą, jeśli ma ona sens..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Sprzedam bony do Bet24 z kompani 90minut.pl o wartosci 100 PLN kazdy a takze pare bonow z kompani hammers fun! jednak przelew tylko na moneybookers zapraszam na gg: 6209867 lub pw na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Potwierdzam kolejną udaną wymianę z użytkownikiem vebnaster !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|