|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Kupię bon do bet24 z promocji INNEJ niż 90minut/legia. Płacę na inteligo - quick money lub przelew. Wiadomości na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Wymienię bon 100zł z Lecha na bony z innych stadionów. Kontakt: PM lub gg#3723078
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 16 |
Sprzedam bon w funtach tanio bo za 10zł. Kod podaje jako pierwszy. Wpłąta na moneybokers. Wysyłajcie info na PRIV jak chcecie kupic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Sprzedam bon w funtach tanio bo za 10zł. Kod podaje jako pierwszy. Wpłąta na moneybokers. Wysyłajcie info na PRIV jak chcecie kupic. UWAGA! Oszust! Wyruchał mnie na 10PLN, podał mi kod bonu w funtach miało być w PLN, dobrze, że tylko 10PLN, jeśli ktoś ma konto w funtach to proszę o kontakt gg 3004386...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Sprzedam bon w funtach tanio bo za 10zł.
UWAGA! Oszust! Wyruchał mnie na 10PLN, podał mi kod bonu w funtach miało być w PLN, dobrze, że tylko 10PLN,
----
przeciez wyraznie pisal, ze ma w funtach wiec miej do siebie pretensje kolo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
Sprzedam bon w funtach tanio bo za 10zł. Kod podaje jako pierwszy. Wpłąta na moneybokers. Wysyłajcie info na PRIV jak chcecie kupic. UWAGA! Oszust! Wyruchał mnie na 10PLN, podał mi kod bonu w funtach miało być w PLN, dobrze, że tylko 10PLN, jeśli ktoś ma konto w funtach to proszę o kontakt gg 3004386... Nie wyruchal cie bo jesli ci dal bon w funtach to nie jest oszustem bo pisal SPRZEDAM BON W FUNTACH. to raczej ty jestes jakis nie pelno sprytny,, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Sprzedam ok 186zl na MB. Kasa kolegi wiec wysyłam jako drugi. Wiecej na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Sprzedam ok 186zl na MB. Kasa kolegi wiec wysyłam jako drugi. Wiecej na priv. Zapomnialem dopisac , ze tylko na mbank sie wymieniam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Fragment rozmowy:
11:46:44 koszałek ale bon masz w funtach ? 11:46:46 koszałek czy w PLN 11:47:03 kolo232 (GG# 9464589) mam dwa z ligi mistrzów 11:47:09 kolo232 (GG# 9464589) to ci sprzedaje za 20zł
Z ligi mistrzów również miał, tak głupi nie jestem, wiedziałem to chce kupić... jego sprawa, 10zł to dla mnie nie dużo, będe miał nauczkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobrze, że na 10zł, pozdroo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Kupie bon do bet-at-home ale nie chodzi mi o te bony po 5zl tylko jakies wieksze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Sprzedam ok 186zl na MB. Kasa kolegi wiec wysyłam jako drugi. Wiecej na priv. Zapomnialem dopisac , ze tylko na mbank sie wymieniam. Wymiana z urzytkownikiem piotras <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Udana wymiana z uzytkownikiem Czepek, polecam! W dalszym ciagu posiadam do sprzedazy sporo srodkow na MB, posiadam konta w Inteligo i Mbanku - GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
Posiadam na sprzedaz konto w Bet24 a ktorym jest 361 zł 89 gr
Dzwoniłem do Supportu dane mozna zmienic moze sobie to dzwoniac do nich sprawdzic kazdy jesli chce. Jesli jest ktos chetny zapraszam na priv napewno sie dogadamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Posiadam na sprzedaz konto w Bet24 a ktorym jest 361 zł 89 gr
Dzwoniłem do Supportu dane mozna zmienic moze sobie to dzwoniac do nich sprawdzic kazdy jesli chce. Jesli jest ktos chetny zapraszam na priv napewno sie dogadamy. Jeszcze raz odradzam wymiany z tym userem, wczoraj próbował sie pode mnie podszyć Uwaga!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] djek81 [/color]
Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej
tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45,[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Kupię bon do bet24 ale nie z promocji 90minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
kolejna udana wymiana z Piotrasem !!polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Potwierdzam udana wymiane z uzytkownikiem thxluk
Sprzedam/Skupie srodki na MB - GG: 1203411 Posiadam konta w Mbanku, Inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Skupie bony do bet24 w Eur!!place inteligo,MB!!priv lub gg!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|