Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 30 1 2 19 20 21 22 23 29 30
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Wymienie bon z Legii na bony z innych stadionów !

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Kupie bony do bet-at-home ale nie chodzi mi o te bony po 5zl tylko jakies wieksze.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! Katalonya to Mauro + Jamajka !! !! !!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
[color:"blue"] Sprzedam bon do bet24 o wartości 100 zł,cena wynosi 40 z.Ofert prosze skladac na pw. [/color]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Sprzedam bony do bet24.com z kompani:
a)90minut.pl wartosc 100 PLN
b)Hammers Fans wartosc 10 Funtow
Co do ceny mozna sie dogadac
Przelew MoneyBookers ,kilka tranzakcji za soba
Kontakt GG: 6209867 lub pw na forum

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

*'Oddam' w dobre ręce voucher do bet24 [wartość 100 pln] w cenie 35 pln... (płatność moneybookers)

*Sprzedam voucher do bet24 [wartość 10 funtów] w cenie 20 pln... (płatność moneybookers)

Możecie popróbować się targować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

GG : 530 44 96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! Katalonya to Mauro + Jamajka !! !! !!

Wez sie pierdzielnij w czoło tak raz a pozadnie..Masz jakies dowody oszukałem Cie ze piszesz takie rzeczy?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! Katalonya to Mauro + Jamajka !! !! !!

Wez sie pierdzielnij w czoło tak raz a pozadnie..Masz jakies dowody oszukałem Cie ze piszesz takie rzeczy?


Dlaczego piszesz że jesteś Slawysz ??

Dlaczego masz styl pisania jak Mauro i Jamajka? Każdy Wyraz Zdarza Ci Się Pisać Wielką Literą?

Sam sie pierdzielnij w czoło i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
No Katalonya kozaku! Wyjaśnij mi to wszystko , to Ci uwierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Uuuu , kolega coś zamilkł? jaka szkoda.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Kupię za rozsądną cenę kod z LM [75PLN]
Pisać na priv

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Kupię za rozsądną cenę kod z LM [75PLN]
Pisać na priv

oczywiście bet24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Quote
Sprzedam bony do bet24.com z kompani:
a)90minut.pl wartosc 100 PLN
b)Hammers Fans wartosc 10 Funtow
Co do ceny mozna sie dogadac
Przelew MoneyBookers ,kilka tranzakcji za soba
Kontakt GG: 6209867 lub pw na forum
bony 90minut w cenie 25-30zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
bony Hammers Fans 15zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Quote
No Katalonya kozaku! Wyjaśnij mi to wszystko , to Ci uwierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Smieszny jestes i nic wiecej gdzie w poscie wyzej pisałem wszystko duza litera?

jak Jestes taki cwaniak daj numer konta przesle odemnie z BZWBK grosza i sobie zweryfikujesz cyz ja to ta osoba czy nie a jesli nie to czekam na przeprosiny.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
za rozsadna cene kupie bon do bet24 z ligi mistrzow, pogononline, legii.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Sprzedam 2 bony na raz na sume 175PLN (100PLN+75PLN) do bet24 oczywiście gg 7995932 & priv

Uwaga na podszywania !!! Jakieś matołki się podemnie podszywają!!! Moje prawdziwe gg 7995932.....Najlepiej jak się z kimś wymieniacie to niech wam napiszą coś na priva żeby sprawdzić wiarygodność użytkownika Uważajcie na krętaczy !!! pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Quote
Sprzedam Bony do Bet 24 z kampani Zagłebia Sosnowiec Lub Wymienie na Bon Do BAH.

Na Forum Jestem Długo Moj Stary Nick To Sławysz lecz po powrocie z USA Nie Moge Sie Na Niego Zalogowac(Ponad Rok NIe Aktuwny) Ta Sprawa JEst Juz Wyjasniana z Conradem.

Jesli Jest Ktos Chetny Zapraszam Na Priv.
Uwaga na tego kolesia, ewidentnie próbuje sie podszyc pode mnie, bo mój stary nick to Sławysz.
Odradzam wszelkie transakcje z tym typem

A to co to jest panie Katalonya? No zapraszam do wyjaśnień!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Sprzedam 2 bony o wartości 100zł każdy, z meczu Lecha. Kontakt gg# 3723078. Będe w godzinach wieczornych (21-22).

Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
Sprzedam około 100$ na Neteller. W zamian mBank ostatecznie MB.
GG:4044355

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Kolejna bezproblemowa wymiana z Gumol`em.

To samo z karolcz.
----------------------------------------------------
Mam na zbyciu srodki na MB (wzamian chce Inteligo lub mBank)
Osobom z dluzszym stazem na forum lub wieksza iloscia postow niz ja wysylam pierwszy.
Mam udane transakcje z doswiadczonymi uzytkowniakmi i nie tylko. Moje GG- 2404567
Bez prowizji

Strona 21 z 30 1 2 19 20 21 22 23 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rymoholik, aker, rafal08), 2,041 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,566
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1