|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Wymienie bon z Legii na bony z innych stadionów !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Kupie bony do bet-at-home ale nie chodzi mi o te bony po 5zl tylko jakies wieksze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! Katalonya to Mauro + Jamajka !! !! !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
[color:"blue"] Sprzedam bon do bet24 o wartości 100 zł,cena wynosi 40 z.Ofert prosze skladac na pw. [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Sprzedam bony do bet24.com z kompani: a)90minut.pl wartosc 100 PLN b)Hammers Fans wartosc 10 Funtow Co do ceny mozna sie dogadac Przelew MoneyBookers ,kilka tranzakcji za soba Kontakt GG: 6209867 lub pw na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> *'Oddam' w dobre ręce voucher do bet24 [wartość 100 pln] w cenie 35 pln... (płatność moneybookers)
*Sprzedam voucher do bet24 [wartość 10 funtów] w cenie 20 pln... (płatność moneybookers)
Możecie popróbować się targować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
GG : 530 44 96 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! Katalonya to Mauro + Jamajka !! !! !! Wez sie pierdzielnij w czoło tak raz a pozadnie..Masz jakies dowody oszukałem Cie ze piszesz takie rzeczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> !! Katalonya to Mauro + Jamajka !! !! !! Wez sie pierdzielnij w czoło tak raz a pozadnie..Masz jakies dowody oszukałem Cie ze piszesz takie rzeczy? Dlaczego piszesz że jesteś Slawysz ?? Dlaczego masz styl pisania jak Mauro i Jamajka? Każdy Wyraz Zdarza Ci Się Pisać Wielką Literą? Sam sie pierdzielnij w czoło i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
No Katalonya kozaku! Wyjaśnij mi to wszystko , to Ci uwierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Uuuu , kolega coś zamilkł? jaka szkoda.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Kupię za rozsądną cenę kod z LM [75PLN] Pisać na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Kupię za rozsądną cenę kod z LM [75PLN] Pisać na priv oczywiście bet24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Sprzedam bony do bet24.com z kompani: a)90minut.pl wartosc 100 PLN b)Hammers Fans wartosc 10 Funtow Co do ceny mozna sie dogadac Przelew MoneyBookers ,kilka tranzakcji za soba Kontakt GG: 6209867 lub pw na forum bony 90minut w cenie 25-30zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bony Hammers Fans 15zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
No Katalonya kozaku! Wyjaśnij mi to wszystko , to Ci uwierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Smieszny jestes i nic wiecej gdzie w poscie wyzej pisałem wszystko duza litera? jak Jestes taki cwaniak daj numer konta przesle odemnie z BZWBK grosza i sobie zweryfikujesz cyz ja to ta osoba czy nie a jesli nie to czekam na przeprosiny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
za rozsadna cene kupie bon do bet24 z ligi mistrzow, pogononline, legii.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Sprzedam 2 bony na raz na sume 175PLN (100PLN+75PLN) do bet24 oczywiście gg 7995932 & priv
Uwaga na podszywania !!! Jakieś matołki się podemnie podszywają!!! Moje prawdziwe gg 7995932.....Najlepiej jak się z kimś wymieniacie to niech wam napiszą coś na priva żeby sprawdzić wiarygodność użytkownika Uważajcie na krętaczy !!! pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Sprzedam Bony do Bet 24 z kampani Zagłebia Sosnowiec Lub Wymienie na Bon Do BAH.
Na Forum Jestem Długo Moj Stary Nick To Sławysz lecz po powrocie z USA Nie Moge Sie Na Niego Zalogowac(Ponad Rok NIe Aktuwny) Ta Sprawa JEst Juz Wyjasniana z Conradem.
Jesli Jest Ktos Chetny Zapraszam Na Priv. Uwaga na tego kolesia, ewidentnie próbuje sie podszyc pode mnie, bo mój stary nick to Sławysz. Odradzam wszelkie transakcje z tym typem A to co to jest panie Katalonya? No zapraszam do wyjaśnień!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Sprzedam 2 bony o wartości 100zł każdy, z meczu Lecha. Kontakt gg# 3723078. Będe w godzinach wieczornych (21-22).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543 |
Sprzedam około 100$ na Neteller. W zamian mBank ostatecznie MB. GG:4044355
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Kolejna bezproblemowa wymiana z Gumol`em.
To samo z karolcz. ---------------------------------------------------- Mam na zbyciu srodki na MB (wzamian chce Inteligo lub mBank) Osobom z dluzszym stazem na forum lub wieksza iloscia postow niz ja wysylam pierwszy. Mam udane transakcje z doswiadczonymi uzytkowniakmi i nie tylko. Moje GG- 2404567 Bez prowizji
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|