|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
u nas zwyczajnie mozna dobrze zarobic i sie nie narobic  jakby tak nie bylo, to o naszej lidze zaden jaliens czy blanco nawet by nie pomysleli, o graniu nie wspominajac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
ze niby slabe pieniadze u nas?
mam nadzieje, ze to zart
chyba, ze mowa o 1 lidze, to mozna od bidy sie z tym zgodzic ... Pieniądze słabiutkie w porównaniu do Cypru, Austrii, Szwajcarii, Szkocji...które to kraje są w sąsiedztwie rankingu Polski, bo o pierwszej 15 europejskiej nie ma co porównywać..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Jakie pieniądze w lidze, tacy piłkarze i taka liga. Samych trafionych betów Pier 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ty masz na mysli zespoly pokroju celticu i do niedawna rangersow, na cyprze apoelu czy omonii a my mowimy o calych ligach nie gadajmy pierdol, ze w apoelu co wciska sie do lm, kiedy sie tylko da, placa tak samo jak w 10 ekipie ligi cypryjskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
22222222222222222222 RODAA  ale ich wypunktowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Pier , na początku sezonu gdzieś były dokładne analizy kasy w poszczególnych krajach - w Polsce w Legii , Wiśle i Lechu płaci się tyle co w dobryh klubach serie B albo w II połowie tabeli w Holandii czy Portugalii o Cyprach czy Austrii nie wspominając
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Braga red 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
ty masz na mysli zespoly pokroju celticu i do niedawna rangersow, na cyprze apoelu czy omonii a my mowimy o calych ligach nie gadajmy pierdol, ze w apoelu co wciska sie do lm, kiedy sie tylko da, placa tak samo jak w 10 ekipie ligi cypryjskiej  nie przesadzajmy, że u nas dużo płacą w porównaniu z Cypryjczykami. Porównaj sobie budżety całej ligi naszej i ich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Pier , na początku sezonu gdzieś były dokładne analizy kasy w poszczególnych krajach - w Polsce w Legii , Wiśle i Lechu płaci się tyle co w dobryh klubach serie B albo w II połowie tabeli w Holandii czy Portugalii o Cyprach czy Austrii nie wspominając dobrze, że zaznaczyłeś te kluby...a weź taki Ruch co jest trzeci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Jakie pieniądze w lidze, tacy piłkarze i taka liga. Samych trafionych betów Pier  dzięki bardzo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ruch jak ruch, tam bida az trzeszczy sa kluby duzo nizej, wydajace na pensje wiecej czy moze sie myle? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ehh villareal za szybko z tym golem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ehh villareal za szybko z tym golem :/ valladolid  zaszybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
tylko weźcie pod uwagę kto dostaje tak najwięcej? ...wolni zawodnicy u progu kariery, za których nie trzeba płacić.
Jaki jest największy transfer naszej ligi ?? Bodaj Vroliak za 1mln euro!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wolni nie wolni, zra duzo za duzo
przyklad z brzegu, jaliens, posmiewisko CALEJ LIGI, nawet czekaj sie tak nie "wydurnia" pod swoja bramka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czesiek dalej graj 6-tka w obronie qrwa naczytales sie ksiazek a gra twojego zespolu nudna jak pizda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
ruch jak ruch, tam bida az trzeszczy sa kluby duzo nizej, wydajace na pensje wiecej czy moze sie myle?  Craxa , Lubin że o Polonii nie wspomnę , ciekawy jestem ile w eŁksie obiecują ,że ściągają reprezentanta Austrii dla przykładu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
tylko weźcie pod uwagę kto dostaje tak najwięcej? ...wolni zawodnicy u progu kariery, za których nie trzeba płacić.
Jaki jest największy transfer naszej ligi ?? Bodaj Vroliak za 1mln euro! Dobra ale o czym to świadzczy ? o braku porofesjonalizmu w naszej lidze bo jaki klub na świecie w jakiej lidze daje największą kasę emerytom ?! Więc o czym tu mowa . W mamy półamatorską ligę i nie oszukujmy się ze jest inaczej . Nie ma u nas jakoego kolwiek szkolenia młodzieży - gdzie na zachodzie to podstawa w każdym klubie nie ważne czy zajmuje 1 czy ost. miejsce w lidze . czy tam 2 lidze . Gdzie w polsce jest "skałting " ... to tylko pojęcie bo czegoś takiego żaden klub w posce nie prowadzi ."Skałting" u nas to wygląda tak ze klub wysyła przedstawiciela niby fachowca na czarny ląd który upatruje sobie jakiegoś szybkiego czarnego gracza i dawaj go do PL . Ale czego się spodziewać jak u nas myślenie dalej komunistyczne potrzeba drastycznych zmian na które nikt niechce się odważyć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|