|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 16 |
Udana wymiana z uzytkownikiem lolas. Mam jeszcze bon na 50zł do bet-at-home zapraszam płatność na moneybokers i neteller.Bon sprzedam za 30zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Prosze przestrzegac zasady podczas wymian, nigdy nie wplacac pierwszy uzytkownikowi malo znanemu, z mala iloscia pozytywnych opini o wymianach, wtedy unikniemy oszustw.
Kupie bon do bet24 o wartosci 100zl inny niz 90minut/Legia oraz bon o wartosc 75zl, wplacam kase jako drugi po sprawdzeniu czy bon jest ok.
Skup/Sprzedaz MB - Inteligo, Mbank - kontakt GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4 |
Potwierdzam udana wymiana z użytkownikiem kolo232
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
kupie bon do bet24 ale z promocji innej niż 90minut.pl Kupię bon do bet-at-home, lub betandwin ale o wysokich nominalach. Kontakt gg 3559672
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Kupie bon do bet24 (ten z 90minut nie wchodzi w gre bo już wykorzystałem). Najpierw podajesz kod, a jeśli będzie działał to wpłacam kase. Transakcja na odwrót mnie nie interesuje.
Piszcie na priv ile chcecie za bon to sie dogadamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Czesc mam do sprzedania bon do bet24 o wartosci 100zl.Chetnych prosze o zgloszenie sie na priv?Cena atrakcyjna do uzgodnienia.Kto pierwszy ten lepszy.Bony pochodza z Legii,90minut.pl.czekam na chetnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Kupie bon o wartosci 50 PLN do BET AT HOME za max. 50% wartosci.
Place MB
Mam za soba udane transakcje z Bursztykiem i Piotrasem
Kase wplacam po sprawdzeniu kodu.
Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
OSZUST ---> kolo232
Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu... Dzieciak myslal ze jest taki madry ale juz jest namierzony i chyba nie zdaje sobie sprawe w co wdepnal i ze kradziezy tych 25 zlotych bedzie go a przede wszystkim jego starych duzo wiecej kosztowac...
Pozdrawiam, Damian
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Sprzedam bony do Bet24 o nominale 10 funtów brytyjskich z promocji Hammers fans. Za bon oczekuje 20 zł. Chyba że jak ktoś weźmie np. 2 to mogę cene nieco obniżyć. Wpłata tylko na mbank. Jak ktoś chętny to:gg: 8963995 lub PW. Sprawdzonym użytkownikom bon mogę wysłać jako pierwszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Nie polecam nikomu użytkownika : jam45.... używa numeru gg 946 45 89.... jakiś gówniarz zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jam45 = kolo 232
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
OSZUST ---> kolo232
Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu... Dzieciak myslal ze jest taki madry ale juz jest namierzony i chyba nie zdaje sobie sprawe w co wdepnal i ze kradziezy tych 25 zlotych bedzie go a przede wszystkim jego starych duzo wiecej kosztowac...
Pozdrawiam, Damian Szacunek za akcje. Swoją drogą możesz podać co masz zamiar zrobić? Z przyda to się tym co zostali kiedyś oszukani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
"Kase wplacam po sprawdzeniu kodu."
"Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu..."
Czgos tu nie rozumiem. Brak konsekwencji?
---------------------------------------------------- Mam na zbyciu srodki na MB (wzamian chce Inteligo lub mBank) Osobom z dluzszym stazem na forum lub wieksza iloscia postow niz ja wysylam pierwszy. Mam udane transakcje z doswiadczonymi uzytkowniakmi i nie tylko. Moje GG- 2404567 Bez prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Zostal mi ostani bon do bet24.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
"Kase wplacam po sprawdzeniu kodu."
"Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu..."
Czgos tu nie rozumiem. Brak konsekwencji? No niestety brak konsekwencji... Obdarzylem czlowieka zaufaniem... a on pokazal jakim jest CH*JEM... ale wyrównamy rachunki... chodz on w to nie wierzy i pisze na gg w jaki sposob moge go namierzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
OSZUST ---> kolo232
Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu... Dzieciak myslal ze jest taki madry ale juz jest namierzony i chyba nie zdaje sobie sprawe w co wdepnal i ze kradziezy tych 25 zlotych bedzie go a przede wszystkim jego starych duzo wiecej kosztowac...
Pozdrawiam, Damian Mnie wczoraj wydudkał na Bon do Bet24 w Funtach... Jego inny nick to LOLASZ Ktorym rzekomo dokonał wymiany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Potrzebuje 60 zł na Neteller W zamian moge dać 60 na MB. Chyba że ktoś napisze mi jak szybko można przelać te środki z MB na Neteller. Oferta ważna tylko do 20:00 GG- 2291315 Jak coś, transakcje można załatwić przez allegro, chociaż robiłem już wymiane z niektórymi userami i było ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
kupie bon do bet 24 wart 75 zl gg: 1156503 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Udana transakcja z Farciarzem! Polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
potrzebuje 200zł na mb.wpłaciłem dzisiaj na mBank kase i jak dojdzie to oddaje na mBank.dla potwierdzenia moge wysłac symboliczną kwote dla sprawdzenia moich danych. Pozdrawiam i liczę na odzew.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
potrzebuje bony pln do bet24! gg:1156503 lub priv
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|