Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 30 1 2 25 26 27 28 29 30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 16
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 16
Udana wymiana z uzytkownikiem lolas. Mam jeszcze bon na 50zł do bet-at-home zapraszam płatność na moneybokers i neteller.Bon sprzedam za 30zł.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Prosze przestrzegac zasady podczas wymian, nigdy nie wplacac pierwszy uzytkownikowi malo znanemu, z mala iloscia pozytywnych opini o wymianach, wtedy unikniemy oszustw.

Kupie bon do bet24 o wartosci 100zl inny niz 90minut/Legia
oraz bon o wartosc 75zl, wplacam kase jako drugi po sprawdzeniu czy bon jest ok.

Skup/Sprzedaz MB - Inteligo, Mbank - kontakt GG: 1203411

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4
Potwierdzam udana wymiana z użytkownikiem kolo232

Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
kupie bon do bet24 ale z promocji innej niż 90minut.pl Kupię bon do bet-at-home, lub betandwin ale o wysokich nominalach. Kontakt gg 3559672

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Kupie bon do bet24 (ten z 90minut nie wchodzi w gre bo już wykorzystałem).
Najpierw podajesz kod, a jeśli będzie działał to wpłacam kase. Transakcja na odwrót mnie nie interesuje.

Piszcie na priv ile chcecie za bon to sie dogadamy.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
Czesc mam do sprzedania bon do bet24 o wartosci 100zl.Chetnych prosze o zgloszenie sie na priv?Cena atrakcyjna do uzgodnienia.Kto pierwszy ten lepszy.Bony pochodza z Legii,90minut.pl.czekam na chetnych.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Kupie bon o wartosci 50 PLN do BET AT HOME za max. 50% wartosci.

Place MB

Mam za soba udane transakcje z Bursztykiem i Piotrasem

Kase wplacam po sprawdzeniu kodu.

Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
OSZUST ---> kolo232

Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu...
Dzieciak myslal ze jest taki madry ale juz jest namierzony i chyba nie zdaje sobie sprawe w co wdepnal i ze kradziezy tych 25 zlotych bedzie go a przede wszystkim jego starych duzo wiecej kosztowac...

Pozdrawiam,
Damian

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Sprzedam bony do Bet24 o nominale 10 funtów brytyjskich z promocji Hammers fans. Za bon oczekuje 20 zł. Chyba że jak ktoś weźmie np. 2 to mogę cene nieco obniżyć. Wpłata tylko na mbank. Jak ktoś chętny to:gg: 8963995 lub PW. Sprawdzonym użytkownikom bon mogę wysłać jako pierwszy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
Nie polecam nikomu użytkownika : jam45....
używa numeru gg 946 45 89.... jakiś gówniarz zapewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jam45 = kolo 232

Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
OSZUST ---> kolo232

Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu...
Dzieciak myslal ze jest taki madry ale juz jest namierzony i chyba nie zdaje sobie sprawe w co wdepnal i ze kradziezy tych 25 zlotych bedzie go a przede wszystkim jego starych duzo wiecej kosztowac...

Pozdrawiam,
Damian

Szacunek za akcje. Swoją drogą możesz podać co masz zamiar zrobić? Z przyda to się tym co zostali kiedyś oszukani.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
"Kase wplacam po sprawdzeniu kodu."

"Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu..."

Czgos tu nie rozumiem. Brak konsekwencji?

----------------------------------------------------
Mam na zbyciu srodki na MB (wzamian chce Inteligo lub mBank)
Osobom z dluzszym stazem na forum lub wieksza iloscia postow niz ja wysylam pierwszy.
Mam udane transakcje z doswiadczonymi uzytkowniakmi i nie tylko. Moje GG- 2404567
Bez prowizji

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Zostal mi ostani bon do bet24.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
"Kase wplacam po sprawdzeniu kodu."

"Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu..."

Czgos tu nie rozumiem. Brak konsekwencji?

No niestety brak konsekwencji...
Obdarzylem czlowieka zaufaniem...
a on pokazal jakim jest CH*JEM...

ale wyrównamy rachunki...
chodz on w to nie wierzy i pisze na gg w jaki sposob moge go namierzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
Quote
OSZUST ---> kolo232

Gosc zgarnal kase i zamilkl nie podajac kodu...
Dzieciak myslal ze jest taki madry ale juz jest namierzony i chyba nie zdaje sobie sprawe w co wdepnal i ze kradziezy tych 25 zlotych bedzie go a przede wszystkim jego starych duzo wiecej kosztowac...

Pozdrawiam,
Damian

Mnie wczoraj wydudkał na Bon do Bet24 w Funtach...

Jego inny nick to LOLAS

Z Ktorym rzekomo dokonał wymiany

Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Potrzebuje 60 zł na Neteller
W zamian moge dać 60 na MB. Chyba że ktoś napisze mi jak szybko można przelać te środki z MB na Neteller.
Oferta ważna tylko do 20:00
GG- 2291315
Jak coś, transakcje można załatwić przez allegro, chociaż robiłem już wymiane z niektórymi userami i było ok.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
kupie bon do bet 24 wart 75 zl
gg: 1156503 lub priv

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Udana transakcja z Farciarzem! Polecam!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
potrzebuje 200zł na mb.wpłaciłem dzisiaj na mBank kase i jak dojdzie to oddaje na mBank.dla potwierdzenia moge wysłac symboliczną kwote dla sprawdzenia moich danych.
Pozdrawiam i liczę na odzew.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
potrzebuje bony pln do bet24!
gg:1156503 lub priv

Strona 27 z 30 1 2 25 26 27 28 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, rymoholik, JelineK, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, forty, kamel, betowiec), 872 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,673
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1