|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Zapomnialem dodac siedze czesto na (niewidocznym) wiec sie nie zrazac ze niedostepny / gg:(1283021)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Nieaktualne wymiana z piotrasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Czesc mam do sprzedania bony do bet24 na wartosc 100zl.Bony pochodza z legii,90minut.pl.Cena bardzo atrakcyjna.Prosze osoby chetne i zainteresowane o kontakt poprzez wiadomosc priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Sprzedam bony do Bet24 o nominale 10 funtów brytyjskich z promocji Hammers fans. Za bon oczekuje 20 zł. Chyba że jak ktoś weźmie np. 2 lub więcej to mogę cene nieco obniżyć. Wpłata tylko na mbank. Jak ktoś chętny to:gg: 8963995 (najczęściej niewidoczny) lub PW. Sprawdzonym użytkownikom bon mogę wysłać jako pierwszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Wymiana na kwote 200 zlotych z uzytkownikiem vebnaster szybka i bezproblemowa!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] yogimacko [/color]
Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Witam Do sprzedania 150PLN na moneybookers! Pisz na Pw
Mam za soba kilka udanych tranzakcji:)
Plantosc BPH! Wymiana z Piotrasem:)Mam do sprzedania [color:"red"] Hammers Fan za cene 15PLN!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Potwierdzam wymiane z janko_muzykany
------------------------------------- Kupię vouchery 100zl bet24 z innej promocji niż 90minut/Legia oraz Kupie dwa vouchery z promocji LM za 75zl Jednoczesnie przypominam ze posiadam sporo srodkow do sprzedazy na Moneybookers! - GG: 1203411
ps. gdzie moderatorzy? moze by ktos nowy temat otworzyl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka