|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Tak to jest jak ma się 2-0 i się praktycznie strzela do własnej bramki na 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Odrobny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Czyżby Polska na kolejny sezon pozostała w światowej 3 lidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Korea nic nie musial robic sedzia i nasi obroncy plus bramkarz zalaytwili mecz , by to chuj cale mistrzostwa mi popsuli eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
kurwa zeby korea nas jechala w hokeja  niedlugo przegramy w szachy z watykanem, w pilke z indianami a w lekkiejatletyce beda nas wyprzedzac piraci z zolwiami ninja. zanuaa. w kazdym sporcie sie cofamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
A komentator się zachwyca jacy to ci Koreańczycy fantastyczni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
kurwa a ja narzekalem na reprezentacje kiedy gral w niej Mario Czerkawski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
nie mamy smykałki do sportów zespołowych po prostu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
nie mamy smykałki do sportów zespołowych po prostu Ze co? Siatka,reczna to niby jakie gry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
nie mamy smykałki do sportów zespołowych po prostu Ze co? Siatka,reczna to niby jakie gry? ręczna? tej repy co była kilka lat temu nie ma i nie będzie siatka , sport niszowy ile jest reprezentacji na swiecie które jako tako ogarniaja ten sport? na palcach jednej ręki mozna policzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
nie mamy smykałki do sportów zespołowych po prostu Ze co? Siatka,reczna to niby jakie gry? sporty strasznie niszowe w Europie i na swiecie, na ktorych na pewno nie kladzie sie takiego nacisku jak na inne sporty np w porownaniu do takiej pilki noznej czy hokeja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Nie rozsmieszaj mnie.
A jakie to niby sporty druzynowe sa duzo bardziej popularne na swiecie niz siatka?
Pilka Kosz Powiedzmy ze na odczepne hokej
I co dalej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
noga , kosz , hokej - najbardziej popularne dyscypliny na swiecie w ktorych prezentujemy sie miernie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
Nie rozsmieszaj mnie.
A jakie to niby sporty druzynowe sa duzo bardziej popularne na swiecie niz siatka?
Pilka Kosz Powiedzmy ze na odczepne hokej
I co dalej? dla nasz oczywiscie siatka reka , zapytasz anglika to powie rugby curling czy polo , siatka jest dyscyplina niszowa jak jakies sporty celtyckie na bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
a co do meczu , to ponoć bedzie wszczete dochodzenie po koreanczycy mieli szybsze łyżwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Nie rozsmieszaj mnie.
A jakie to niby sporty druzynowe sa duzo bardziej popularne na swiecie niz siatka?
Pilka Kosz Powiedzmy ze na odczepne hokej
I co dalej? dla nasz oczywiscie siatka reka , zapytasz anglika to powie rugby curling czy polo , siatka jest dyscyplina niszowa jak jakies sporty celtyckie na bet365  Ty no ale sam pisales..." na swiecie" a nie w krajach anglosaskich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Nie rozsmieszaj mnie.
A jakie to niby sporty druzynowe sa duzo bardziej popularne na swiecie niz siatka?
Pilka Kosz Powiedzmy ze na odczepne hokej
I co dalej? rugby/nfl na 1000%. te 4 sporty czy nawet krykiet w Indiach, masz 5  . Te 4 sporty (z rugby) "zajmuja" tak duzy rynek sportow druzynowych ze reczna czy siatka cholernie blado wygladaja na ich tle, wystarczy porownac sobie zarobki najlepszych siatkarzy/szczypiornistow z przedstawicielami innych wczesniej wymienionych sportow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Nie rozsmieszaj mnie.
A jakie to niby sporty druzynowe sa duzo bardziej popularne na swiecie niz siatka?
Pilka Kosz Powiedzmy ze na odczepne hokej
I co dalej? dla nasz oczywiscie siatka reka , zapytasz anglika to powie rugby curling czy polo , siatka jest dyscyplina niszowa jak jakies sporty celtyckie na bet365  Rugby to nierzadko dużo lepiej się ogląda niż piłkę nożną i ta dyscyplina przyciąga bardzo dużą widownię na stadiony. Chodzi mi oczywiście o kraje gdzie rugby jest na wysokim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
nie porównujcie hokeja do siatki ludzie...
w Kanadzie, Rosji, USA, Skandynawii, krajach germanskich, w hokeja grają MILIONY i to profesjonalnie na zawodowych kontraktach
nie wspominając że w krajach typu Czechy, Słowacja, Białoruś, Kanada, Finlandia, Szwecja, Łotwa są to sporty narodowe NUMER 1 popularnością wyprzedzające bardzo piłke nozną, w Niemczech jest bodaj 8 lig np..
a siatka? sport niszowy... tak jak ręczna czy hokej na trawie..
A Polska za rok w grupie z Ukrainą to sobie możemy pomarzyć o awansie tym bardziej że na 99% turniej bedzie w Kijowie..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|