|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
axford ladnie oddaj co motte zabral 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a ten jak na zlosc zamknal ... :-I
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie wiem jak wy ale ja to juz padam na ryj, wstane na gotowe dodgersy, zobaczymy co wymodza - poki co jest niezle powodzenia i ... i ... i ... strzala typy  profilaktycznie: cardinals, royals i ... astros 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Royals co dramat to nie mam pytań... wydaje się, że nie na jednym sweepie się skończy w tym sezonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
MJ to ja nie wiem jak z nimi wytrzymuje, z drugiej strony podejrzewam, jakby wszedł jeszcze na parkiet to o pare spotkan wiecej na koncie by mieli. Co do osobistych, w nocy Ind-Det- wynik chyba 97-98 dla IND-30~40 sekund do konca, Monroe 2 osobiste i co 2 pudła, praktycznie podejrzewam by juz wygrali, IND akcje by sknociła i ratowali by sie faulem, czyli podanie do dobrego rzucającego i 2 pkt wiecej ach, dobrze ze te Handi sa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Wizards -9.5 po 1,85 za 1/10 Indiana under 97,5 ht po 1,74 za 1/10  Spurs -12.5 po 1,84 za 2.5/10  Indiana under 48.5 po 1,87 za 1/10  Wizards -3 po 1kwarcie po 1,80 za 1/10  ZAPIERDALAC PO MOJA KASIORE I NIECH MOC BEDZIE Z NAMI  Spurs -4 1kwarta po 1,83 za 1.5/10  Trzeba przyznac ze dal rade gosciu wczoraj  szkoda tylko ze ta Indiane postanowil rozwazyc bo bylby jackpot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Witam,
Majami dzisiaj bez kogo? Kursy strasznie poleciały....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Witam,
Majami dzisiaj bez kogo? Kursy strasznie poleciały.... 04/22/12 Ronny Turiaf C Hamstring Questionable for April 24 at Boston 04/22/12 Dwyane Wade SG Finger Questionable for April 24 at Boston Boston: 04/16/12 Jeff Green PF Heart Out for season 04/16/12 Jermaine O'Neal C Wrist Out for season 04/20/12 Ray Allen SG Ankle Questionable for April 24 vs. Miami 04/20/12 Mickael Pietrus SG Knee Questionable for April 24 vs. Miami 04/20/12 Rajon Rondo PG Back, wrist Questionable for April 24 vs. Miami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Witam,
Majami dzisiaj bez kogo? Kursy strasznie poleciały.... na tą chwile Lebron, Wade, Bosh - wszyscy out. Chalmers - występ niepewny. Boston tez pewnie da odpocząć s5 i wypuści rezerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
na dzis indiana over 99 i SA over 110 ale rekreacyjnie pozdro  co na dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
witam , jak cos bedziecie wiedziec jak zaczyna dzis oklahoma i boston no i miami przy okazji to bylbym wdzieczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
O ile dobrze widze to w Bostonie graja Pierce i Garnnet , natomiast nie bedzie Allena , Rondo i Bassa ... MIami natomiast bez Wade , Jamesa , Bosha i prawopodobnie Chalmersa ?
W oklahomie wychodza podstawowa piona raczej bo nic o rotacjach nie ma tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
z bloga Celtów
Meanwhile, Rajon Rondo, Ray Allen, Greg Stiemsma and Mickael Pietrus did not participate in the Celtics' shootaround. Rondo and Stiemsma is listed as a game-time decision. Allen won't play and Pietrus said he won't play but will be back Thursday against Milwaukee.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
a nie Bass jednak gra pojebalo mi sie  dobra czyli Boston goli frajerstwo , krolowie bez de cousina bo nic nie widze o anulowaniu dacha dla niego czyli wychodzi na to ze : Boston -2 1kwarta Boston -7,5 mecz Boston -4 ht Thunder -3 1 kwarta Thunder -8,5 mecz tylko jescze trzeba to odpowiednio postawkowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
na noc probujemy boston -7 @1,91 6/10 over atl - LAc 192,5 @1,91 3/10 pozdro nie wiem jak ugryzc suns z utah 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Utah - Suns kto wygra ten ma PO. Frye chyba nie zagra, ale jest duza szansa, ze wroci Hill
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,674 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,674 Likes: 10 |
Utah - Suns kto wygra ten ma PO. Frye chyba nie zagra, ale jest duza szansa, ze wroci Hill No nie do końca jak Suns przegra to Utah ma PO , jak Suns wygra to będzie musiało pokonać San Antonio , bo nie wierzę że Portland wygra z Utah pojutrze. Także jeśli Suns dziś przegra to PO ma Utah jeżeli wygra to rywalizacja trwa dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Utah - Suns kto wygra ten ma PO. Frye chyba nie zagra, ale jest duza szansa, ze wroci Hill No nie do końca jak Suns przegra to Utah ma PO , jak Suns wygra to będzie musiało pokonać San Antonio , bo nie wierzę że Portland wygra z Utah pojutrze. Także jeśli Suns dziś przegra to PO ma Utah jeżeli wygra to rywalizacja trwa dalej wiem o tym  Spurs ma już pewne 1 miejsce i jeżeli dzisiaj Słońca wygraja to SAS może wybrać sobie przeciwnika w 1 rundzie... i jak myślisz kogo wybiora?  + Pop nie wystawi swoich staruchów tylko da im wolne przed PO. Taka jest moja teoria 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|