Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
axford ladnie oddaj co motte zabral boks grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a ten jak na zlosc zamknal ... :-I

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
nie wiem jak wy ale ja to juz padam na ryj, wstane na gotowe dodgersy, zobaczymy co wymodza - poki co jest niezle

powodzenia i ...

i ...

i ...

strzala typy papa


profilaktycznie: cardinals, royals i ... astros puke smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Royals co dramat to nie mam pytań... wydaje się, że nie na jednym sweepie się skończy w tym sezonie

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829


nr 1 laugh laugh laugh Bobki tongue

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829


tutaj też bobki w roli głownej laugh laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
MJ to ja nie wiem jak z nimi wytrzymuje, z drugiej strony podejrzewam, jakby wszedł jeszcze na parkiet to o pare spotkan wiecej na koncie by mieli. tongue

Co do osobistych, w nocy Ind-Det- wynik chyba 97-98 dla IND-30~40 sekund do konca, Monroe 2 osobiste i co 2 pudła, praktycznie podejrzewam by juz wygrali, IND akcje by sknociła i ratowali by sie faulem, czyli podanie do dobrego rzucającego i 2 pkt wiecej ach, dobrze ze te Handi sa.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Originally Posted by AMATORnowicjusz
Wizards -9.5 po 1,85 za 1/10
Indiana under 97,5 ht po 1,74 za 1/10 puke
Spurs -12.5 po 1,84 za 2.5/10 ooo
Indiana under 48.5 po 1,87 za 1/10 puke
Wizards -3 po 1kwarcie po 1,80 za 1/10 ooo

ZAPIERDALAC PO MOJA KASIORE I NIECH MOC BEDZIE Z NAMI boks


Spurs -4 1kwarta po 1,83 za 1.5/10 boks ooo


Trzeba przyznac ze dal rade gosciu wczoraj piwo szkoda tylko ze ta Indiane postanowil rozwazyc bo bylby jackpot piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Witam,

Majami dzisiaj bez kogo? Kursy strasznie poleciały....

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Originally Posted by M@rcin
Witam,

Majami dzisiaj bez kogo? Kursy strasznie poleciały....

04/22/12 Ronny Turiaf C Hamstring Questionable for April 24 at Boston
04/22/12 Dwyane Wade SG Finger Questionable for April 24 at Boston

Boston:
04/16/12 Jeff Green PF Heart Out for season
04/16/12 Jermaine O'Neal C Wrist Out for season
04/20/12 Ray Allen SG Ankle Questionable for April 24 vs. Miami
04/20/12 Mickael Pietrus SG Knee Questionable for April 24 vs. Miami
04/20/12 Rajon Rondo PG Back, wrist Questionable for April 24 vs. Miami

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by M@rcin
Witam,

Majami dzisiaj bez kogo? Kursy strasznie poleciały....


na tą chwile
Lebron, Wade, Bosh - wszyscy out.
Chalmers - występ niepewny.

Boston tez pewnie da odpocząć s5 i wypuści rezerwy

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by cybi
na dzis indiana over 99 i SA over 110 ale rekreacyjnie pozdro
kasa grin co na dzis

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
witam , jak cos bedziecie wiedziec jak zaczyna dzis oklahoma i boston no i miami przy okazji to bylbym wdzieczny piwo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
O ile dobrze widze to w Bostonie graja Pierce i Garnnet , natomiast nie bedzie Allena , Rondo i Bassa ... MIami natomiast bez Wade , Jamesa , Bosha i prawopodobnie Chalmersa ?

W oklahomie wychodza podstawowa piona raczej bo nic o rotacjach nie ma tak?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
z bloga Celtów

Meanwhile, Rajon Rondo, Ray Allen, Greg Stiemsma and Mickael Pietrus did not participate in the Celtics' shootaround. Rondo and Stiemsma is listed as a game-time decision. Allen won't play and Pietrus said he won't play but will be back Thursday against Milwaukee.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
a nie Bass jednak gra pojebalo mi sie smile dobra czyli Boston goli frajerstwo , krolowie bez de cousina bo nic nie widze o anulowaniu dacha dla niego czyli wychodzi na to ze :

Boston -2 1kwarta
Boston -7,5 mecz
Boston -4 ht
Thunder -3 1 kwarta
Thunder -8,5 mecz

tylko jescze trzeba to odpowiednio postawkowac hmm

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
na noc probujemy boston -7 @1,91 6/10
over atl - LAc 192,5 @1,91 3/10 pozdro

nie wiem jak ugryzc suns z utah hmm

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Utah - Suns kto wygra ten ma PO. Frye chyba nie zagra, ale jest duza szansa, ze wroci Hill

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,674
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,674
Likes: 10
Originally Posted by Stasiu
Utah - Suns kto wygra ten ma PO. Frye chyba nie zagra, ale jest duza szansa, ze wroci Hill

No nie do końca jak Suns przegra to Utah ma PO , jak Suns wygra to będzie musiało pokonać San Antonio , bo nie wierzę że Portland wygra z Utah pojutrze. Także jeśli Suns dziś przegra to PO ma Utah jeżeli wygra to rywalizacja trwa dalej

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by Stasiu
Utah - Suns kto wygra ten ma PO. Frye chyba nie zagra, ale jest duza szansa, ze wroci Hill

No nie do końca jak Suns przegra to Utah ma PO , jak Suns wygra to będzie musiało pokonać San Antonio , bo nie wierzę że Portland wygra z Utah pojutrze. Także jeśli Suns dziś przegra to PO ma Utah jeżeli wygra to rywalizacja trwa dalej


wiem o tym tongue Spurs ma już pewne 1 miejsce i jeżeli dzisiaj Słońca wygraja to SAS może wybrać sobie przeciwnika w 1 rundzie... i jak myślisz kogo wybiora? grin + Pop nie wystawi swoich staruchów tylko da im wolne przed PO. Taka jest moja teoria kula

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1