|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
found this :
Special Bonus conditions (see our general Terms and Conditions):
* The welcome bonus will be granted for new customers only who registered with winunited.com for the first time. * The bonus credit must be placed three times on bets before withdrawals can be claimed. * The bonus credit must be used within 60 days of it being placed into the betting account or else it will expire. Tak zwana 60-dniowa pompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
found this :
* The bonus credit must be used within 60 days of it being placed into the betting account or else it will expire. Tak zwana 60-dniowa pompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co to dokładnie znaczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
jesli w ciagu 60 dni od rpzyznania ci tych 10 euro nie postawisz na nic to ci zabiora
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
ok thx ... z tym nie bedzie problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
ok thx ... z tym nie bedzie problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No nie bedzie bo po kilku dniach na koncie bedzie 0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 106 |
może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
Mlode wilczki dajcie sobie spokoj to ci sami od sportwetten gera i arena bet potrzebuja waszych danych a tak nawiasem topowoli robi sie tu jednokierunkowe forum reklamowe pod konrada sponsorow a szkoda gzie te stare dobre czasy kiedy nie bylo tyle nawiedzonych wszechwiedzacych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Co mam wpisać w pierwszych dwóch polach jeśli chce aby wysłałi mi PIN przez telefon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
A po co im dane? Zeby spamowac? Czy moze maja jeszcze gorsze pomysly?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86 |
dostał ktoś na interie PIN ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
dostał ktoś na interie PIN ? ja dostałem po około 10 minutach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Doszlo po okolo 15minutach. Swoja droga co masz do Tz-u hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Ja mam w onecie i nie otrzymalem jeszcze wogole od nich meila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
hehehe kylo jak jestes z Lublina to chyba wiesz jak sie kibice zuzla z lublina i Rzeszowa uwielbiaja?no:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
hehehe kylo jak jestes z Lublina to chyba wiesz jak sie kibice zuzla z lublina i Rzeszowa uwielbiaja?no:) Wprawdzie mowiac nie interesuje sie zuzlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale logo koziolka poznalem, wiec nie jest ze mna tak zle ;] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63 |
Może ktoś cos wiecej napisze na temat tego buka .Zapowiada się znakomicie .Podobno tylu tu fachowców . Do roboty!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ale szybko rozliczaja zaklady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> i wynik na smsa przychodzi:) mam nadzieje ze za darmo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Pierwszych 10 za darmo, potem bulisz (chyba 10 eurocentów za każdego) z tego co przeczytałem podczas rejestracji :] W każdej chwili możesz tą opcję wyłączyć
|
|
|
Link skopiowany do schowka