"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
jakas minimalna kwota wyplaty bo nie moge doczytac...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
milion euro :/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
chyba nie ma podanej, jest tylko ze za wyplaty powyzej 30 euro nie pobieraja oplat

Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
Mobile phone number - .... ....

sa tam 2 pola, co trzeba wpisac w pierwszym ? bo w drugim pewnie numer komorki, a pierwszy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 63
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63
moze jakis spec od bukmacherki napisze jak stamtąd kasę wypłacić skoro tylu tu fachowców . Może zorro udowodni ,że ma jaja jak zorro i wytłumaczy jak sie stamtąd kase wypłaca.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
W pierwszym 48 (kierunek do Polski)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
i Given name - co to ?:D

sory za 2 posty

Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
Nazwisko? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
na podstawie dedukcji stwierdzam ze family name to nazwisko a given name to imie, chyba tak

Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
brawo ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
no i jest, wszystko fajnie, 10 ojro, jak macie telefon to podajcie wysylaja odrazu pin, nie trzeba sie denerwowac z niedochodzacymi wiadomosciami. Pierwsze pole to nr kierunkowy Polski (48) a w drugim polu swoj nr.

Powodzenia

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
To o co chodzi z tymi 60 dniami ???Czy trzeba czekac 60dni i dopiero bedzie mozna wypłacic czy to tylko jest po to ze jak ktos nie zagra za nie przez 60 dni to mu kasuja je ???????????




Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
jezeli po 60 dniach nie postawisz zadnego zakladu to zabieraja bonusa i twoje konto przestaje istniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
to wygląda na polisz inglisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Quote
na podstawie dedukcji stwierdzam ze family name to nazwisko a given name to imie, chyba tak

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
faktycznie - jak skończyłem rejestrację, zajrzałem na pocztę i mail z PINem już był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No to spróbujemy, może i oni dołączą do zaszczytnego grona sponsorów naszego bytowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 63
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
A mi jak wchdoze w zakładke My Bet albo My account stronka pada i sie sama wyłancza i tak jest ciagle...Niewiem co mam zrobic bo nawet nie jestem pewien który mecz hokeja pusciłem bo tez cos długo ładowali...

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Quote
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi.

chyba im sie zapomnialo ze jestem polakiem wszystko idealnie mi chodzi... logowanie... stawianie... pozdr. wysokich wygranych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Quote
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi.
normanik nie klam jest takie polskie madre przyszlowie NIE BADZ HAM... CHYTRY mie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
Elo
Panowie zarejestrowalem sie dostalem PIN w spamie wszedlem a na koncie 0.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Lipa chyba na calej lini ???

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1