|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
jakas minimalna kwota wyplaty bo nie moge doczytac...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chyba nie ma podanej, jest tylko ze za wyplaty powyzej 30 euro nie pobieraja oplat
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
Mobile phone number - .... ....
sa tam 2 pola, co trzeba wpisac w pierwszym ? bo w drugim pewnie numer komorki, a pierwszy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63 |
moze jakis spec od bukmacherki napisze jak stamtąd kasę wypłacić skoro tylu tu fachowców . Może zorro udowodni ,że ma jaja jak zorro i wytłumaczy jak sie stamtąd kase wypłaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
W pierwszym 48 (kierunek do Polski)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
i Given name - co to ?:D
sory za 2 posty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272 |
Nazwisko? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
na podstawie dedukcji stwierdzam ze family name to nazwisko a given name to imie, chyba tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272 |
brawo ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
no i jest, wszystko fajnie, 10 ojro, jak macie telefon to podajcie wysylaja odrazu pin, nie trzeba sie denerwowac z niedochodzacymi wiadomosciami. Pierwsze pole to nr kierunkowy Polski (48) a w drugim polu swoj nr.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
To o co chodzi z tymi 60 dniami ???Czy trzeba czekac 60dni i dopiero bedzie mozna wypłacic czy to tylko jest po to ze jak ktos nie zagra za nie przez 60 dni to mu kasuja je ???????????
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20 |
jezeli po 60 dniach nie postawisz zadnego zakladu to zabieraja bonusa i twoje konto przestaje istniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
to wygląda na polisz inglisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na podstawie dedukcji stwierdzam ze family name to nazwisko a given name to imie, chyba tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
faktycznie - jak skończyłem rejestrację, zajrzałem na pocztę i mail z PINem już był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No to spróbujemy, może i oni dołączą do zaszczytnego grona sponsorów naszego bytowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 63 |
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
A mi jak wchdoze w zakładke My Bet albo My account stronka pada i sie sama wyłancza i tak jest ciagle...Niewiem co mam zrobic bo nawet nie jestem pewien który mecz hokeja pusciłem bo tez cos długo ładowali...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi. chyba im sie zapomnialo ze jestem polakiem wszystko idealnie mi chodzi... logowanie... stawianie... pozdr. wysokich wygranych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi. normanik nie klam jest takie polskie madre przyszlowie NIE BADZ HAM... CHYTRY mie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 444 |
Elo Panowie zarejestrowalem sie dostalem PIN w spamie wszedlem a na koncie 0.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Lipa chyba na calej lini ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka