|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74 |
no i jak zwykle szarańcza rzuciła się na 10ojro bonusa i wcale sie nie zdziwię jeśli to prawda że wszystki mPolakom blokują konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Czy moze mi ktos powiedziec czy ten buk jest wyplacalny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
chba sporo osób sie dotychczas połasiło skoro dorzycili coś takiego: "After the first deposit of at least 10.00 € the bonus of 10.00 € will be booked to your betting account"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
minelo 20 minut od rejestracji, otrzymalem pina, zalogowalem sie i nadal mam 0 na koncie ?????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
u mnie jak u kolegi wczesniej wszystko ladnie chodzi normalnie moge obstawiac itd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr0 600
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
minelo 20 minut od rejestracji, otrzymalem pina, zalogowalem sie i nadal mam 0 na koncie ????????????? napisalem i dostalem maila ATTENTION: Your chosen password will only be active after your first log in to the platform. Please use the abovementioned PIN for your first access. Both, your password as well as your PIN, can be changed at any time in section ""My Data"". Please keep this information in a secured place. You can start betting any time now at www.WinUnited.com. [ winunited.com.] Have fun! - Your WinUnited mobile betting team! nie rozumiem ich, moge logowac sie zarowo z pinu jak i z hasla,pierwsze logowanie jakie zrobilem bylo z pionu i nadal mam 0 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
minelo 20 minut od rejestracji, otrzymalem pina, zalogowalem sie i nadal mam 0 na koncie ????????????? napisalem i dostalem maila ATTENTION: Your chosen password will only be active after your first log in to the platform. Please use the abovementioned PIN for your first access. Both, your password as well as your PIN, can be changed at any time in section ""My Data"". Please keep this information in a secured place. You can start betting any time now at www.WinUnited.com. [ winunited.com.] Have fun! - Your WinUnited mobile betting team! nie rozumiem ich, moge logowac sie zarowo z pinu jak i z hasla,pierwsze logowanie jakie zrobilem bylo z pionu i nadal mam 0 euro LOL zablokowali mi konto , buahahah ale zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
chba sporo osób sie dotychczas połasiło skoro dorzycili coś takiego: "After the first deposit of at least 10.00 $ the bonus of 10.00 $ will be booked to your betting account" ci wszyscy, ktorzy beda zakladac konta przeczytac to co napisal kolega orpgad (dokladnie to samo pisze w regulaminie bonusa) !!! wplacisz minimum 10 dolcow to dostaniesz drugie 10 dolcow gratis ! taka obecnie jest promocja !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
rozmawialem z support promocja 10 euro free juz sie skonczyla, byla czasowa, nie okreslona konkretnie teraz obecnie jest promocja wplacasz 10 euro, dostajesz 10 euro za darmo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
ja na dyszke jeszcze sie zalapalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
no to zmiencie opis w temacie, bo to zadna laska 10 za 10, w buku ktorego nikt niezna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
rozmawialem z support promocja 10 euro free juz sie skonczyla, byla czasowa, nie okreslona konkretnie teraz obecnie jest promocja wplacasz 10 euro, dostajesz 10 euro za darmo hehe to fuks sie jeszcze wczoraj w nocy zalapalem na 10 ojro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86 |
kutasy głupie wczoraj sie zarejstrowalem a dopiero dzis ten pin dostalem i 0 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
znajac zycie latwo przyszlo latwo poszlo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi. Moje chodzi bez problemu, dzisiaj sie rejestrowałem, dzisiaj dodali bonus i nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
ten buk to sciema .Mam juz zablokowane konto chociaż nie wiem czemu. Daje głowę ,ze nie zakładałem kilku kontz jednego IP .to nie w moim stylu . Mam info ,że graczom z Polski wszystkim zablokowano konta : powód prosty zakładnie kilku kont z jednego IP i zstosowano odpowiedzialność zbiorową . Wracamy na stare smieci krętactwa .zobaczymy czy info sie potwierdzi. Moje chodzi bez problemu, dzisiaj sie rejestrowałem, dzisiaj dodali bonus i nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no ja tez mam blokade, nawet nic niezrobilem jeszcze, 15 minut konto mialem hehe, ładna ściema, proponuje zamknac temat i olac tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
ja na dyszke jeszcze sie zalapalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja też , ale fart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ja założyłem wczoraj, dostałem 10 Euro, zagralem kupon na weekend, nic mi nie blokowali i raczej nie zablokują bo założyłem 1 konto i mam zewnętrzne IP. Goldi, a Ty nie musisz od razu pisać jacy to niedobrzy i wogole. Ty nie dostales, inni dostali, wiec nie rozumiem czemu ktos mialby zamykac temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
Ja założyłem wczoraj, dostałem 10 Euro, zagralem kupon na weekend, nic mi nie blokowali i raczej nie zablokują bo założyłem 1 konto i mam zewnętrzne IP. Goldi, a Ty nie musisz od razu pisać jacy to niedobrzy i wogole. Ty nie dostales, inni dostali, wiec nie rozumiem czemu ktos mialby zamykac temat. dokładnie ja tez założyłem jedno konto i zadnych problemów nie mam.bonusik w trakcie obrotu.narazie jest 23euro...oby tak dalej pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
A mi jak wchdoze w zakładke My Bet albo My account stronka pada i sie sama wyłancza i tak jest ciagle...Niewiem co mam zrobic bo nawet nie jestem pewien który mecz hokeja pusciłem bo tez cos długo ładowali... ja miałem wczoraj tak samo, dziś jest już ok
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|