Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
No ja mam to samo...Dzisiaj sie zarejstrowałem chyba po 13 albo 14 i 10&#8364; było na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz jest juz 19.50&#8364; <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Quote
A mi jak wchdoze w zakładke My Bet albo My account stronka pada i sie sama wyłancza i tak jest ciagle...Niewiem co mam zrobic bo nawet nie jestem pewien który mecz hokeja pusciłem bo tez cos długo ładowali...

ja miałem wczoraj tak samo, dziś jest już ok


Nom spoko własnie juz mi działa normlanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pozdro

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Kurde teraz mam zablkowane konto...Ale chyba sam sobie je zablkowałem bo była taka opcja tylko jej nie zrozumiałem i nacisnołem ale nie jestem pewien czy to blokuje konto czy sami mi je zablkowali !?

Miał ktos cos takiego ??
Juz do nich napisałem, zobaczymy co odpisza...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Kurde teraz mam zablkowane konto...Ale chyba sam sobie je zablkowałem bo była taka opcja tylko jej nie zrozumiałem i nacisnołem ale nie jestem pewien czy to blokuje konto czy sami mi je zablkowali !?

Miał ktos cos takiego ??
Juz do nich napisałem, zobaczymy co odpisza...


No i jak szybciutko odblokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Ja puki co nie mam problemow , tylko nie bardzo jest tam co postawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
znaczy obstawic

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
założyłem konto... szybki mail, szybki sms

alena koncie zero...

czeka się na bonusa? czy koniec już?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
@kamasssss raczej the-end

Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 14
jak wylaczyc powiadamianie sms
i czy w ogole ten buk jest wyplacalny?? bo nie wiem czy jest sens sie tam bawic

Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
Your deposit of 10.00 Euro has been credited into your WinUnited.com account.
We wish you good luck!

Mejl poskutkował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Wyplacal juz ktoś od nich na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 273
Cholera zarejestrowałen sie dzisiaj u nich. Kasy nie dostalem, a jak poprosilem w mailu o 10euro to napisali ze teraz nie ma promocji "10euro free" tylko przy depozycie 10euro drugie 10 gratis. Mozecie powiedziec co napisaliscie w mailu?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Promocja była ograniczona czasowo. Teraz do regulaminu wprowadzili promocje od depozytu 10+10 euro. żadne maile nie poskutkują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli nie macie zamiaru wpłacić kasy to nie zakładajcie kont bo po cholere <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Jest napisane "*on deposit" zmienili warunki promocji, więc może jednak są wypłacalni-stwierdzili że koniec dobrego i Ci co dostali "free" i obrucą to kase zobaczą w portfelu.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
jak wylaczyc powiadamianie sms
i czy w ogole ten buk jest wyplacalny?? bo nie wiem czy jest sens sie tam bawic

logujesz się, wchodzisz w my data, i odznaczasz pole przy opcji short messages (tzn żeby nie było ptaszka) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Na koncie 22 eurasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko faktycznie ciekawe jak z wypłatami.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Zagralem 3 razy

1 - za 10 ojro
2 - za 18,50 ojro
3 - za 10 ojro

czyli juz moge ubiegac sie o wyplate hajsu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 29
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 29
obecnie mam na koncie 20 euro ale w grze mam 60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzisiejsza noc udana z 30 Euro zrobiłem 80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a w Uefce + ligach za 10 euro wygrałem 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na dobry początek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CEL 150 Euro i wypłata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Jakie sa zasady tej promocji 10euro za free,chodzi o wymagany obrot,minimalna kwota wyplaty u tego buka? Jakos niemoge tego znalesc u nich,moze ktos to rozszyfrowal:)

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Myśle, że najłatwiej będzie do nich napisac. Ja sie pytałem o wypłate na polskie konto bankowe. Oczywiśce istnieje taka możliwość, ale wcześniej nalezy przesłać skan dowodu tożsamośc do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1