Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Quote
Myśle, że najłatwiej będzie do nich napisac. Ja sie pytałem o wypłate na polskie konto bankowe. Oczywiśce istnieje taka możliwość, ale wcześniej nalezy przesłać skan dowodu tożsamośc do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No gdybym biegle znal angielski to bym i napisal zamiast pytac na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
pierwsze 10 smsow z wynikami jakie prysylaj s za free a potem odejmuja kase od pieniedzy na koncie buka ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
co z meczami przełożonymi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czekamy na rozegranie czy jak ? Doczytał sie ktoś ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
no wlasnie nie wiem... niektore sa Canceled a niektore dalej Calculating.... ;x

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Witam!
Chcę obstawic mecz hokeja na under/over bramek i mam problem.
Nie wiem który typ jest na under, a który na over.
Chodzi o mecz Ceskie Budejovice - Liberec. Pierwszy typ kurs 1,70, drugi 2,00, ale nie mam pojecia który jest na ponizej a który na powyzej. Proszę o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a co masz nad kursami?

over 4.5 - 1.70
under 4.5 - 2.00

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

sądząc po ich wersji angielskiej strony to faktycznie z angielskim mogą mieć kłopoty. Zna ktoś niemiecki ??? Niech skrobnie prośbę o wyplatę - ja też bym skorzystał ...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Quote
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

sądząc po ich wersji angielskiej strony to faktycznie z angielskim mogą mieć kłopoty. Zna ktoś niemiecki ??? Niech skrobnie prośbę o wyplatę - ja też bym skorzystał ...


Ja też się przyłanczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
nie zaczaiłem, że skończyła się promocja...

więc... chciałem zamknąć konto...

napisałem im, żeby je skasowali i żeby wykasowli moje dane ze swojej bazy

poprosiłem o potwierdzenie, że zrobią to mailem


maila nie ma, konto zablokowane...
może im się nie chciało wysłać do straconego klienta, jednak mi się to nie podoba...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Quote
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

sądząc po ich wersji angielskiej strony to faktycznie z angielskim mogą mieć kłopoty. Zna ktoś niemiecki ??? Niech skrobnie prośbę o wyplatę - ja też bym skorzystał ...


Ja też się przyłanczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Wystarcza ze 2 proste zdania. Ja szwabskiego w zyciu nie mialem. Nawet gdybym cos kombinowal z translatorem angielsko-niemieckim to i tak nie umialbym poprawic bledow translatora. Jeszcze raz goraca prosba o niemiecki tekst wyplaty na polskie konto...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
czemu kasy nie mam na koncie zalogowalem sie i nic nie moge zagrac?? hallo!! czy mi kots pomoze ... pozdrawiam z gory

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
czytaj dokladnie.

promocja juz nieaktualna.

teraz dostaniesz 10 jak wplacisz 10.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
a mnie winuniteg mile zaskoczylo co do meczow typu Canceled... nie rozliczaja ich po kursie 1.0 tylko normalnie po tkaim kursie jaki byl... ;o albo to u mnie sie jakos pomylili... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />no nic dla mnie bomba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
chcialem wyplacic i napisalem do nich wszystkie dane potrzebne do przelewu, odpowiedzieli mi ze wyplacic moge niewczesniej jak 7 dni od zalozenia konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dziwne bo w regulaminie tego nie widzialem, chyba ze cos przeoczylem

Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
No kurcze a ja juz chciałem dzisiaj wypłacic od nich hajs !!
Jaka bieda !!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
chcialem wyplacic i napisalem do nich wszystkie dane potrzebne do przelewu, odpowiedzieli mi ze wyplacic moge niewczesniej jak 7 dni od zalozenia konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dziwne bo w regulaminie tego nie widzialem, chyba ze cos przeoczylem

Juz zaczynaja kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1
ile mozna najmniej wyplacic?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Quote
a mnie winuniteg mile zaskoczylo co do meczow typu Canceled... nie rozliczaja ich po kursie 1.0 tylko normalnie po tkaim kursie jaki byl... ;o albo to u mnie sie jakos pomylili... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />no nic dla mnie bomba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
U mnie chyba podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> większość przełożonych na kuponie a kasy sporo doszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Ja grałem parę Tchepikov- Sikora 2 @1.95. Grałem dla obrotu, gdy usłyszałem, że Tchepikov nie wystartuje. Policzyli mi to jako zakład wygrany :-)

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1