|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Myśle, że najłatwiej będzie do nich napisac. Ja sie pytałem o wypłate na polskie konto bankowe. Oczywiśce istnieje taka możliwość, ale wcześniej nalezy przesłać skan dowodu tożsamośc do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No gdybym biegle znal angielski to bym i napisal zamiast pytac na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
pierwsze 10 smsow z wynikami jakie prysylaj s za free a potem odejmuja kase od pieniedzy na koncie buka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
co z meczami przełożonymi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czekamy na rozegranie czy jak ? Doczytał sie ktoś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
no wlasnie nie wiem... niektore sa Canceled a niektore dalej Calculating.... ;x
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Witam! Chcę obstawic mecz hokeja na under/over bramek i mam problem. Nie wiem który typ jest na under, a który na over. Chodzi o mecz Ceskie Budejovice - Liberec. Pierwszy typ kurs 1,70, drugi 2,00, ale nie mam pojecia który jest na ponizej a który na powyzej. Proszę o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a co masz nad kursami?
over 4.5 - 1.70 under 4.5 - 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sądząc po ich wersji angielskiej strony to faktycznie z angielskim mogą mieć kłopoty. Zna ktoś niemiecki ??? Niech skrobnie prośbę o wyplatę - ja też bym skorzystał ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sądząc po ich wersji angielskiej strony to faktycznie z angielskim mogą mieć kłopoty. Zna ktoś niemiecki ??? Niech skrobnie prośbę o wyplatę - ja też bym skorzystał ... Ja też się przyłanczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
nie zaczaiłem, że skończyła się promocja...
więc... chciałem zamknąć konto...
napisałem im, żeby je skasowali i żeby wykasowli moje dane ze swojej bazy
poprosiłem o potwierdzenie, że zrobią to mailem
maila nie ma, konto zablokowane... może im się nie chciało wysłać do straconego klienta, jednak mi się to nie podoba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
prosze mi napisac wersje po niemiecku. Zgromadzilem 50 ojro napisalem po angielsku, ze chce wyplacic te pieniadze na moje polskie konto ale chyba nie zrozumieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sądząc po ich wersji angielskiej strony to faktycznie z angielskim mogą mieć kłopoty. Zna ktoś niemiecki ??? Niech skrobnie prośbę o wyplatę - ja też bym skorzystał ... Ja też się przyłanczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wystarcza ze 2 proste zdania. Ja szwabskiego w zyciu nie mialem. Nawet gdybym cos kombinowal z translatorem angielsko-niemieckim to i tak nie umialbym poprawic bledow translatora. Jeszcze raz goraca prosba o niemiecki tekst wyplaty na polskie konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
czemu kasy nie mam na koncie zalogowalem sie i nic nie moge zagrac?? hallo!! czy mi kots pomoze ... pozdrawiam z gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
czytaj dokladnie.
promocja juz nieaktualna.
teraz dostaniesz 10 jak wplacisz 10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
a mnie winuniteg mile zaskoczylo co do meczow typu Canceled... nie rozliczaja ich po kursie 1.0 tylko normalnie po tkaim kursie jaki byl... ;o albo to u mnie sie jakos pomylili... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />no nic dla mnie bomba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chcialem wyplacic i napisalem do nich wszystkie dane potrzebne do przelewu, odpowiedzieli mi ze wyplacic moge niewczesniej jak 7 dni od zalozenia konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dziwne bo w regulaminie tego nie widzialem, chyba ze cos przeoczylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
No kurcze a ja juz chciałem dzisiaj wypłacic od nich hajs !! Jaka bieda !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
chcialem wyplacic i napisalem do nich wszystkie dane potrzebne do przelewu, odpowiedzieli mi ze wyplacic moge niewczesniej jak 7 dni od zalozenia konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dziwne bo w regulaminie tego nie widzialem, chyba ze cos przeoczylem Juz zaczynaja kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1 |
ile mozna najmniej wyplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
a mnie winuniteg mile zaskoczylo co do meczow typu Canceled... nie rozliczaja ich po kursie 1.0 tylko normalnie po tkaim kursie jaki byl... ;o albo to u mnie sie jakos pomylili... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />no nic dla mnie bomba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> U mnie chyba podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> większość przełożonych na kuponie a kasy sporo doszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Ja grałem parę Tchepikov- Sikora 2 @1.95. Grałem dla obrotu, gdy usłyszałem, że Tchepikov nie wystartuje. Policzyli mi to jako zakład wygrany :-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|