Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
A moglby mistrz Kylo podpowiedziec jak w tak krotkim okresie czasu rozmnozyc 10 Euro do ponad 300...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Niezli typerzy sa podobno zadowoleni gdy osiagaja zysk rzedu kilkunastu procent, a tu taka przebitka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Odpowiedz jest prosta. Nie szczypac sie z malymi stawkami tylko walic va banque. 311 euro narobilem tylko w 3 kuponach:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8r0q1hh5if2adjbe.html

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Quote
Quote
A moglby mistrz Kylo podpowiedziec jak w tak krotkim okresie czasu rozmnozyc 10 Euro do ponad 300...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Niezli typerzy sa podobno zadowoleni gdy osiagaja zysk rzedu kilkunastu procent, a tu taka przebitka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Odpowiedz jest prosta. Nie szczypac sie z malymi stawkami tylko walic va banque. 311 euro narobilem tylko w 3 kuponach:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8r0q1hh5if2adjbe.html

no nic tylko pogratulowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
mi sie udalo zrobic 60 ale i tak jestem zadowolony, tylko jakos dziwny ten buk. rano wyslalem im skana prawka (wczesniej pisali ze wystarczy) i zlecilem wyplate. odpisali w pol godziny zeby wyslac skan ID. no to wyslalem po pol godzinie odpisali ze moge juz dokonywac wyplat, ale kasy z konta nie odjeli wiec wyslalem im mejla zeby dokonac wyplaty i milcza juz od ponad 6h... no nic trzeba czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082

Odpowiedz jest prosta. Nie szczypac sie z malymi stawkami tylko walic va banque. 311 euro narobilem tylko w 3 kuponach:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8r0q1hh5if2adjbe.html [/quote]

no to ladne kwiatki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tak trzymac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
thx panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Grabmy skurczybykow jak sie da!
m-a-r-c od jutra finalizuja wyplaty, wiec cierpliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
hmmm a ja dzis dotrzymalem maila ze moj deposyt 16.90e zostal przyjety blush w tym problem ze nie wplacalem nic do tego booka blush dziwne ale mi to pasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tez ktos z was takie cos otrzymal ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Jakieś nowe wieści odnośnie wypłat? Dobiłem wczoraj do 100euro ale muszę czekać do jutra.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Panowie dalej aktualna ta promocja z free 10 E ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Juz nie, teraz jest promocja 10euro za 10euro wplacone

Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
Witam mam problem z account number <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie moge wpisac tam swoj pelnego numer rachunku (26 cyfrowy).
HELP ME !!!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Quote
Witam mam problem z account number <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie moge wpisac tam swoj pelnego numer rachunku (26 cyfrowy).
HELP ME !!!


musisz wysłac im meila z nr konta i reszta swoich danych = skan dowodu. Tam gdzie chcesz wpisac nr konta, to jest jakbys mieszkał w Niemczech badz Austrii , my musimy wysłac meila.

Kylo i jak wysłałes juz wszystko ??? . Potwierdzili wypłate??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Wysyłacie obie strony dowodu czy tylko pierwszą?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
wyśli dwie nic nie zaszkodzi, ja jutro będe wysyłał prośbe o wypłate dzis jeszcze pogram troche zakłady w snookera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Niestety musze czekac. o2.pl i poczta.wp.pl maja przeciazone serwery :/ Na o2 nie moge zalaczyc zalacznika z dowodem, a wp to juz w ogole nie laczy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Quote
Niestety musze czekac. o2.pl i poczta.wp.pl maja przeciazone serwery :/ Na o2 nie moge zalaczyc zalacznika z dowodem, a wp to juz w ogole nie laczy.

jak coś się ruszy w tej sprawie, bo już też powoli musiałbym bym wypłacic.

P.S już mi limit dali chciałem dać 170 euro na snookera na 1 zakład i sie nie da. MAx mogłem 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Ja wlasnie wyslalem prosbe o wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak cos odpisza albo hajs bedzie juz na koncie to dam znac co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Ehh poprosili jeszcze o 2 strone dowodu (wyslalem tylko pierwsza) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jakby moglo byc inaczej... wszystko byleby utrudnic wyplate darmowego hajsu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ide skanowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tam im wyśle dowód i paszport żeby nie mieli powodów jakis;). Napisz potem jak poszło.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Ja tez im wyslalem wszystko co chcieli: skan dowodu (kapa bo mam stary i pewnie nie beda wiedziec co to jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />), dalej skan prawka i skan karty kredytowej i jezeli to nie pomoze to raczej kasy nie bedzie. Bo skany dowodow juz wysylam od niedzieli i zawsze im cos nie pasuje. Kursy maja zenujaco slabe (najnizsze w porownaniu z bukami u ktorych gram) i sposob wyplaty tragiczny. Przypomina on troche Bet365, ale co do jakosci to nawet do piet im nie dorownuje.
Mam nadzieje, ze to pare euro, ktore chce wyplacic (nie jest to duzo, tylko 55 euro) jakos im przejdzie przez system i kasa dojdzie.
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze go troche skubniemy, zanim znikna z serwerów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24
To czekamy z niecierpliwością na rozwój wypadków związanych z wypłata obróconego bonusika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
No dobra wysłałem i ja o wypłatę 100E. Czekamy na efekty.

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1