|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
ok a screan mozna? stawka mnie interesuje mozesz zakryc ? pisac to sobie mozna na biezaca a zagrales ? ze sie tak chwalisz ? Żenada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ostre dzisiaj tutaj zamieszanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
na allianz bedzie piekielko, kibice nie pozwola wywiezc pucharu do londka  zeby chelsea wygrala, musialby sie albo robben albo ribery albo obaj naraz, polamac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
nanekHKS a to tak trudno cofnąć się kilka stron do tyłu i przeczytać posta z godziną?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Nie moge zrozumieć jak Real i Barca nie zagrają tego finału  to jakis koszmar nagle kupa w gaciach i zero gry a wczesniej kosmiczne mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
w porownaniu do realu barcelona byla w dwumeczu druzyna lepsza ale niestety taka pilka czasami jest ze nie zawsze wygrywa lepszy a dzis juz bayern zasluzenie awansowal bez dwoch zdan A może Real by ograł Chelsea ? W końcu puknął Barce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
ok a screan mozna? stawka mnie interesuje mozesz zakryc ? pisac to sobie mozna na biezaca a zagrales ? ze sie tak chwalisz ? Żenada  tak myslalem tyle na ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
To w koncu Abramowicz zgarnie wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
na allianz bedzie piekielko, kibice nie pozwola wywiezc pucharu do londka  zeby chelsea wygrala, musialby sie albo robben albo ribery albo obaj naraz, polamac  dobrze prawisz helmuty nie wypuszcza juz pucharu u siebie bankowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ja Ci moge screena zrobic jak sram z rana, chcesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
na allianz bedzie piekielko, kibice nie pozwola wywiezc pucharu do londka  zeby chelsea wygrala, musialby sie albo robben albo ribery albo obaj naraz, polamac  no akurat ostatnimi czasy lepiej dla wszystkich jak Robben gra  nie skreślałbym Chelsea, finał to finał u siebie czy nie, powinno być świetne widowisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
ten Blackman pierdolnik na mózg jeszcze bana nie dostał ?
mi to najbardziej szkoda Mourinho, chłop się narobił, a tu banda gwiazdek zjebała wszystko ja go nie lubię i mi go nie żal ,zawalił dzisiaj - Bayern w przekroju meczu był lepszy mimo tego ,że pzregrał / wygrał jak go nie lubisz to Ci nie żal, ja go szanuję jako trenera, ale Real dziś w drugiej połowie zagrał słaby futbol, jak na dzisiejsze czasy, zero wywierania presji na przeciwniku... Ja np Mou szanuje za warsztat, jest wielkim strategiem, taktykiem, ale jako człowiek to zero. Narcyz z niego nieprzeciętny, co w tej pracy mu pomaga, ale zwolenników nie przysparza. Po meczu nawet nie pogratulował Szkopowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ja Ci moge screena zrobic jak sram z rana, chcesz? no wrzuć. zawsze to jakaś odmiana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
ja Ci moge screena zrobic jak sram z rana, chcesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Pier podziekowal wszystkim za mecz przed karnymi, ladnie sie zachowal wiec po chuj takie komentarze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
ja Ci moge screena zrobic jak sram z rana, chcesz? lepiej nie rob i sie nie chwal bo w twoim przypadku i po twoim nicku mozna sie domyslec ze sranie u ciebie to mega szpan hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Mou szacunek, pierwszy raz po przegranej poszedl do szatni a nie opierdalać sędziów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
ok a screan mozna? stawka mnie interesuje mozesz zakryc ? pisac to sobie mozna na biezaca a zagrales ? ze sie tak chwalisz ? Żenada  tak myslalem tyle na ten temat  ogarnij się dzieciaku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
w porownaniu do realu barcelona byla w dwumeczu druzyna lepsza ale niestety taka pilka czasami jest ze nie zawsze wygrywa lepszy a dzis juz bayern zasluzenie awansowal bez dwoch zdan A może Real by ograł Chelsea ? W końcu puknął Barce  tak puknal  10/12/2011 Primera Division Real Madryt vs. Barcelona 1:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lampard strzeli z karnego na Drogbie  Torres w ostatniej minucie poprawi na 2-0  i puchar na stamford 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|