|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
sa juz kursy gdzies na final CL ? baya winner 1.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
pokoj wywietrz bo Ci bryle paruja
Jose podziekowal przed karnymi trenerowi i calemu sztabowi co kamery uchwycily Co innego dziękować co innego uznać zwycięzcę - tego ten dupek nigdy nie zrobi choc sam zawsze tego oczekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz, jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno Kolejny ślepy, przed karnymi pogratulował, bo wiedział że teraz już loteria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40 bwin 1.7 na czysty win
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz, jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno Kolejny ślepy, przed karnymi pogratulował, bo wiedział że teraz już loteria. Wiedział, że przegra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz, jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno Sorry, nie zgadzam się. Poszedł rozpierniczyć szatnię, bo stres. Potem może pogadać. A gratulacje wymienili wcześniej. Równorzędne drużyny i szkoleniowcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40 @3.40 kusi ale te kartki....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Mou szacunek, pierwszy raz po przegranej poszedl do szatni a nie opierdalać sędziów  poczekaj na konferencje i pretensje o brak karnego  jak brak jak mial 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bilety na finał LM od tysiaka ojro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
pokoj wywietrz bo Ci bryle paruja
Jose podziekowal przed karnymi trenerowi i calemu sztabowi co kamery uchwycily Co innego dziękować co innego uznać zwycięzcę - tego ten dupek nigdy nie zrobi choc sam zawsze tego oczekuje Pewnie dlatego że jest takim dupkiem większość piłkarzy którzy prowadził poszłaby za nim w ogień 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Oby tylko finał przyniósł podobne emocje co dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
no to heinkes będzie miał mały ból głowy z ustawieniem defensywy, chelsea ma więcej opcji z tyłu. dobrze ze chodziaż filip się ostał niby jakie opcje ? Rafinha - Boateng, Van Buyten ( T44 ) Lham ..... nie widze zadnych problemow ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie  Ja je kocham za coś innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz, jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno Kolejny ślepy, przed karnymi pogratulował, bo wiedział że teraz już loteria. słyszałeś co mówił ? gratulacje składa się po zakończeniu a w trakcie to sobie można "krzywe komplementy" prawić - dla mie Mourinho nie ma klasy i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
niektórzy mają uprzedzenia i tak jak już ktoś napisał widzą to co chcą widzieć, no ale każdy ma swoje spostrzeżenia więc szkoda o tym pisać, w finale Chelsea przyjedzie skazana na pożarcie tak jak na Camp Nou i wykręci niespodziankę
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chim, odpowiedz obiektywnie, plisss
ile razy sie zdarzylo, ze mourinho nie potrafil sie pogodzic z porazka w cywilizowany sposob?
chlop musi byc w centrum uwagi, typowy showman, dzisiaj z ta skruszona minka przed karnymi wygladalo to dosc falszywie, biorac pod uwage historie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Oby tylko finał przyniósł podobne emocje co dzisiaj  Pewnie masz na myśli to co się działo na boisku  Ja od siebie dołożę jeszcze aby było podobnie na forum jak dzisiaj i wczoraj 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|