|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Oby tylko finał przyniósł podobne emocje co dzisiaj  E kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie  też kocham to forum, mało kogo stać na słownik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40 bwin 1.7 na czysty win lol taka rozbieżność ten z 365
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40 bwin 1.7 na czysty win poszlo Baya bo spadnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz, jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno Kolejny ślepy, przed karnymi pogratulował, bo wiedział że teraz już loteria. słyszałeś co mówił ? gratulacje składa się po zakończeniu a w trakcie to sobie można "krzywe komplementy" prawić - dla mie Mourinho nie ma klasy i tyle Jak ktoś chce to się do najmniejszego szczegółu dopierdoli. Ja widziałem jak sobie nawzajem pogratulowali i koniec. Po co ta afera ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Pany macie moze streama do ligi ekwadorskiej do meczu Deportivo Quito?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Pewnie dlatego że jest takim dupkiem większość piłkarzy którzy prowadził poszłaby za nim w ogień  Ja nie mówię ,że nie doceniam jego czynów - nie cenię go za zachowanie,jest bucem i nie raz ani dwa dawał temu przykład
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Pany macie moze streama do ligi ekwadorskiej do meczu Deportivo Quito? nie ten dzial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie  Ja je kocham za coś innego  a ty domel masz troche z czapka cos nie teges jak jestes takim zajebistym filozofem to pal gume na czat dla mega narcyzow i tu nie rob za miodka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40 bwin 1.7 na czysty win poszlo Baya bo spadnie  spasc nie spadnie To final LM, licze na wyzsze kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
uve paralito bys sie chociaz nauczyl pisowni nazwisk zawodnikow "twojego ukochanego" klubu
a jesli van buyten to dla ciebie nie problem, no to sorry, o czym my gadamy, aktualnie jeden z najgorszych obroncow bundesligi, moze pomijajac kolegow borysiuka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
ale się kurczę cieszę z tego co zrobił Bayern, i że Krycha nie strzelił karnego, i ten karny Ramosa, jeden z nielicznych których nie tylko szanuję, ale i cenię Alonso strzelił, też miły smaczek. Antimadritistas dziś świętują :kielich: Barca nie wygra LM trudno, ale te ... ze stolicy także Wypijmy za to! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
dla mnie finał jak zwykle,dla Barcy,Real ma kompleks Katalończyków ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40 bwin 1.7 na czysty win poszlo Baya bo spadnie  spasc nie spadnie To final LM, licze na wyzsze kursy do meczu jeszcze z 10 razy doloze  dobra jak bym mial bana dostac to prosba do modow o takiego max do finalu dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
grubo ze skrotow nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie  Ja je kocham za coś innego  a ty domel masz troche z czapka cos nie teges jak jestes takim zajebistym filozofem to pal gume na czat dla mega narcyzow i tu nie rob za miodka wypierdalaj chlopie stad bo pizda z Ciebie i nic poza czatem nie piszesz, zwykla pipa jestes, ktora zeruje na innych postach Pizama na dupe i kima, a nie sie wpierdalasz tam gdzie nie powinienes
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
ktos chyba mocno przypierdolil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
wczoraj było wesoło w trakcie meczu , dzisiaj mała zmiana - after party
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie  Ja je kocham za coś innego  a ty domel masz troche z czapka cos nie teges jak jestes takim zajebistym filozofem to pal gume na czat dla mega narcyzow i tu nie rob za miodka wypierdalaj chlopie stad bo pizda z Ciebie i nic poza czatem nie piszesz, zwykla pipa jestes, ktora zeruje na innych postach ty cyganski hooligan nie gotuj sie tak bo ci ta czarna zylka jebnie pal motor w kimono bo jutro pod kosciol na kubek Pizama na dupe i kima, a nie sie wpierdalasz tam gdzie nie powinienes
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
no dobra , jutro też jest dzień - dobranoc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|