Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 43 1 2 37 38 39 40 41 42 43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Uve87
sa juz kursy gdzies na final CL ?


baya winner 1.4

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by HAGIi
pokoj wywietrz bo Ci bryle paruja

Jose podziekowal przed karnymi trenerowi i calemu sztabowi co kamery uchwycily

Co innego dziękować co innego uznać zwycięzcę - tego ten dupek nigdy nie zrobi choc sam zawsze tego oczekuje

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by mlody_wilk
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz,

jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno


Kolejny ślepy, przed karnymi pogratulował, bo wiedział że teraz już loteria.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by 11kera11
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40


bwin 1.7 na czysty win

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by chim123
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by mlody_wilk
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz,

jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno


Kolejny ślepy, przed karnymi pogratulował, bo wiedział że teraz już loteria.


Wiedział, że przegra grin

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by mlody_wilk
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz,

jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno

Sorry, nie zgadzam się.

Poszedł rozpierniczyć szatnię, bo stres.
Potem może pogadać. A gratulacje wymienili wcześniej. Równorzędne drużyny i szkoleniowcy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by 11kera11
bayern - chelsea 2.05 3.25 3.40
@3.40 kusi
ale te kartki....

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by ratayski
Mou szacunek, pierwszy raz po przegranej poszedl do szatni a nie opierdalać sędziów piwo

poczekaj na konferencje i pretensje o brak karnego wink
jak brak jak mial 5 tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Bilety na finał LM od tysiaka ojro wink

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by HAGIi
pokoj wywietrz bo Ci bryle paruja

Jose podziekowal przed karnymi trenerowi i calemu sztabowi co kamery uchwycily

Co innego dziękować co innego uznać zwycięzcę - tego ten dupek nigdy nie zrobi choc sam zawsze tego oczekuje

Pewnie dlatego że jest takim dupkiem większość piłkarzy którzy prowadził poszłaby za nim w ogień wink

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Oby tylko finał przyniósł podobne emocje co dzisiaj piwo

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by confused
no to heinkes będzie miał mały ból głowy z ustawieniem defensywy, chelsea ma więcej opcji z tyłu. dobrze ze chodziaż filip się ostał

niby jakie opcje ?

Rafinha - Boateng, Van Buyten ( T44 ) Lham ..... nie widze zadnych problemow ...

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by torres
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie tongue

Ja je kocham za coś innego wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by chim123
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by mlody_wilk
Pier widziałeś jak przed karnymi podszedł podał rękę, po meczu na pewno jeszcze znajdą czas i pogratuluje mu, to że nie zrobił tego przed kamerami nie znaczy, że tego nie zrobi, nie wszystko na pokaz,

jak odwracasz się plecami po meczu i spierd..sz do szatni bez pogratulowania zwycięzcy to po prost jesteś małym człowiekiem - cały Mourinho , potem to jest już za późno




Kolejny ślepy, przed karnymi pogratulował, bo wiedział że teraz już loteria.

słyszałeś co mówił ? gratulacje składa się po zakończeniu a w trakcie to sobie można "krzywe komplementy" prawić - dla mie Mourinho nie ma klasy i tyle

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
niektórzy mają uprzedzenia i tak jak już ktoś napisał widzą to co chcą widzieć, no ale każdy ma swoje spostrzeżenia więc szkoda o tym pisać, w finale Chelsea przyjedzie skazana na pożarcie tak jak na
Camp Nou i wykręci niespodziankę

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
chim, odpowiedz obiektywnie, plisss

ile razy sie zdarzylo, ze mourinho nie potrafil sie pogodzic z porazka w cywilizowany sposob?

chlop musi byc w centrum uwagi, typowy showman, dzisiaj z ta skruszona minka przed karnymi wygladalo to dosc falszywie, biorac pod uwage historie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Originally Posted by chim123
Oby tylko finał przyniósł podobne emocje co dzisiaj piwo
Pewnie masz na myśli to co się działo na boisku smile Ja od siebie dołożę jeszcze aby było podobnie na forum jak dzisiaj i wczoraj laugh

Strona 39 z 43 1 2 37 38 39 40 41 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker, 11kera11), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1