|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
uve paralito bys sie chociaz nauczyl pisowni nazwisk zawodnikow "twojego ukochanego" klubu
a jesli van buyten to dla ciebie nie problem, no to sorry, o czym my gadamy, aktualnie jeden z najgorszych obroncow bundesligi, moze pomijajac kolegow borysiuka blad w nazwisku to chuj  Daniel ma taka przewage ze Chelsea gra dlugie pilki na napastnika a tu akurat Belg gra lepiej niz Holger glowa wiadomo powrot po kontuzji to problem jest ale nie az tak duzy pozatym zawsze moze zagrac na SO - T44 a w srodku Szwajni i Kross z off Mullerem co by bylo najmadrzejsze !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
grubo ze skrotow nie bedzie  jest cały mecz  The Blues 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
kocham to forum, jeden ma inne zdanie od drugiego i odrazu klutnia i wrzucanie sobie  Ja je kocham za coś innego  a ty domel masz troche z czapka cos nie teges jak jestes takim zajebistym filozofem to pal gume na czat dla mega narcyzow i tu nie rob za miodka wypierdalaj chlopie stad bo pizda z Ciebie i nic poza czatem nie piszesz, zwykla pipa jestes, ktora zeruje na innych postach ty cyganski hooligan nie gotuj sie tak bo ci ta czarna zylka jebnie pal motor w kimono bo jutro pod kosciol na kubek Pizama na dupe i kima, a nie sie wpierdalasz tam gdzie nie powinienes
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
grubo ze skrotow nie bedzie  jest cały mecz  The Blues  a jednak skrót 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
pokoj wywietrz bo Ci bryle paruja
Jose podziekowal przed karnymi trenerowi i calemu sztabowi co kamery uchwycily Co innego dziękować co innego uznać zwycięzcę - tego ten dupek nigdy nie zrobi choc sam zawsze tego oczekuje Pewnie dlatego że jest takim dupkiem większość piłkarzy którzy prowadził poszłaby za nim w ogień  większość piłkarzy na których stawia chciałeś powiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Mimo, że finał wyszedł mniej komercyjny, to moim zdaniem oba te mecze Barcy z Chelsea i Real z Bayernem, były bardzo ciekawe, od pewnego czasu LM wydawała się mdła, a teraz jakby ktoś się zapytał jaka jest piłka to bym odpowiedział, że złośliwa ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
grubo ze skrotow nie bedzie  jest cały mecz  The Blues  jechac z nimi po awans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
grubo ze skrotow nie bedzie  jest cały mecz  The Blues  jechac z nimi po awans  na ostro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Mimo, że finał wyszedł mniej komercyjny, to moim zdaniem oba te mecze Barcy z Chelsea i Real z Bayernem, były bardzo ciekawe, od pewnego czasu LM wydawała się mdła, a teraz jakby ktoś się zapytał jaka jest piłka to bym odpowiedział, że złośliwa ... Półfinały lepsze od finału 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
grubo ze skrotow nie bedzie  jest cały mecz  The Blues  jechac z nimi po awans  BTS Barca Win
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chelsea gra dlugie pilki? od kiedy? cos ci sie chyba pomylily zespoly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
BArca 11111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie zdążyłem złapać czerwa terrego  gram gol torresa w doliczonym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
BArca 11111111111111111111111 i tak odpadna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Po tym meczu należy sprzedać Ronaldo i Kakę. Definitywnie pożegnać też Mourinho.
Hala Madrid !
Świeżutkie komentarze z Realmadrid.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
alez barsa osmiesza czelsi ... jak oni to zrobili ze odpadli ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
BArca 11111111111111111111111 i tak odpadna  właśnie jak oni mogli to uwalic dalej zrozumiec nie moge
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
BArca 11111111111111111111111 i tak odpadna  BTS iziiiiii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
piekna podcinka 11111111111111111111111111
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|