|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no kaka to juz sie nadaje do rozdawania autografow i sprawdzania czy szejk przelal siano, w katarze, emiratach i innych domach bardzo spokojnej starosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
lipne te nowe koszulki na Chelsea
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
lipne te nowe koszulki na Chelsea Juventus ma różowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Będą jaja jak Barca nie awansuje, zwłaszcza, że znają już wynik Realu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
no kaka to juz sie nadaje do rozdawania autografow i sprawdzania czy szejk przelal siano, w katarze, emiratach i innych domach bardzo spokojnej starosci obejrzyj jego mecze w lidze. gdyby nie on, to real teraz moglby nie walczy o mistrza. dzisiaj zagral slabo, to fakt. ale to nei znaczy, ze mozesz pisac takei bzdury
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
lipne te nowe koszulki na Chelsea to chyba nie nowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Będą jaja jak Barca nie awansuje, zwłaszcza, że znają już wynik Realu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
To co - małe gran derbi o 3 miejsce w LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Będą jaja jak Barca nie awansuje, zwłaszcza, że znają już wynik Realu.  Nie dla psa kiełbasa w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
hjudz ogladam krolewskich co tydzien i pisze to swiadomie, co z tego ze zanotuje asyste w meczu z zaragoza, gdzie zespol wbija szostke grajac na pol gwizdka?  kaka to juz od dawna tylko nazwisko, nic wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Będą jaja jak Barca nie awansuje, zwłaszcza, że znają już wynik Realu.  Nie dla psa kiełbasa w tym roku  co fakt to fakt, ale bywały gorsze czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Będą jaja jak Barca nie awansuje, zwłaszcza, że znają już wynik Realu.  Nie dla psa kiełbasa w tym roku  co fakt to fakt, ale bywały gorsze czasy  Spoko, po latach tłustych przychodzą czasem chude  Jak wygra Bayern w finale LM to na jeden sezon może się na nich przerzucę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
hjudz ogladam krolewskich co tydzien i pisze to swiadomie, co z tego ze zanotuje asyste w meczu z zaragoza, gdzie zespol wbija szostke grajac na pol gwizdka?  kaka to juz od dawna tylko nazwisko, nic wiecej Są zawodnicy co grają jak czują, że się na nich stawia, Kaka taki jest. A nie jest faworytem Mou.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dobrze pamietam jeden z niedawnych meczow realu i moment, jak kaka dostaje siate od jakiegos ogorka "bez nazwiska", utkwilo mi to w glowie, bo mialo to, przynajmniej dla mnie, znaczenie mocno symboliczne  moze kojarzycie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
hjudz ogladam krolewskich co tydzien i pisze to swiadomie, co z tego ze zanotuje asyste w meczu z zaragoza, gdzie zespol wbija szostke grajac na pol gwizdka?  kaka to juz od dawna tylko nazwisko, nic wiecej mecz z zaragoza, betisem, mallorca. w tych meczach kaka zrobil naprawde duzo. gdyby nie on, to nie wiadomo, czy real by wygral. policz sobie. gdyby nie te punkty, to real dzisiaj moglby naprawde drzec o mistrzostwo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
oczywiscie nie licze meczow, gdzie kaka swoja gra sporo zdzialal, ale nie mial bezposredniego przelozenia na wynik spotkania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Oczywiście, że chude też muszą być, we współczesnej piłce nierealne jest wygrać np. 4x mistrzostwa najsilniejszej ligi i ten sezon to pokazał, podobnie - wciąż - obronić LM to za dużo, i nawet ta Barca temu nie sprostała choć było blisko  jakże odległe się mi teraz wydają te czasy raptem kilka lat wstecz, kiedy Barca drżała o punkty w meczach np. z Betisem, jak Malaga lała ją 5:0, jak Rado Antic trenował, van Gaal, wczesniej Robson... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|