|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
Ja Też wysłalem dzisaj wypłąte meilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale ktoś kiedy napisał tu ten wzór i tak sie zastanawiam czy w nim nie musi byc też adres banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Odpiszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdroo
wzór ::
I greet!
I'am from Poland. I turned bonus 3*10 E, And I have granted all conditions of payments. Account: (nasze konto bankowe) Bank code: (swift) Owner: (imie nazwisko) Winuited.com my ID number: (5 lub 6 cyfrowy kod obok panelu logowania) Please, about pay out on my polish account (kwota do wyplaty)E
Thank you very much!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Na bettingadvice koleś pisze że odesłali mu maila że zlecili wypłatę. Może jest więc szansa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
Dostał już ktoś z was potwierdzenie wypłaty na konto??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Mi jeszcze nie odpowiedzieli na maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12 |
witam dzis napisali mi takiego maila: Your withdrawal request has been forwarded to our financial department.
Please not that a withdrawal to be processed into your personnel bank account takes approximately 5 to 7 Bank working days
co to znaczy?prosze o kogos anglo-tlumaczacego?:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
Mój angielski nie jest za dobru ale z tego wynika że Twoja prośba została przekazana do departamentu finasowego.A dalej że transfer srodków na Twoje konto potrwa od 5 do 7 dni roboczych. Chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
Kylo a jak u Ciebie, bo już dwa dni temu wysłąles meila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12 |
no tez mi sie tak wlansie wydawalo-tyle ze 260 euroskow jescze nie odjeli z konta:(wiec widocznie trzeba czekac-wiec zobaczymy jak to bedzie!Pozdrowienia dla wszytkich oczekujacych!!Oby nam wyplacili:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Odpisali żebym podał dokładne dane banku (adres, swift) wtedy wypłacą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Ja dzis napisalem do nich o wyplate, po 30 minutach napisali zebym doslal im adres banku i nazwe banku , bo tego nie wyslalem i jak to dojdzie to oddadza moja prosbe do dzialu finansowego i pieniadze beda wyplacone!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
w jakim jezyku piszecie te podania, angielskim czy niemieckim??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kylo a jak u Ciebie, bo już dwa dni temu wysłąles meila? Tak, moge wyplacac ale postanowilem jeszcze ugrac kilkadziesiat euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
w jakim jezyku piszecie te podania, angielskim czy niemieckim?? Angielski - z niemieckim u mnie trochę nie tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Własnie dostalem maila , ze kasa bedzie wyplacona w ciagu 5-7 dni!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
a ja mam zablokowane konto. Zostawiłem wł strone i mi dziecko weszło i klikło na zablokownie konto. Wysłąlem im meila zeby odblokowali, bo qrwa jak sie nie da to dziecko bedzie miec kare.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
wow co za szybka reakcja, 10 minut temu wysłałem meila i juz odblokowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12 |
odjeli wam juz kase ze stronki? ja napisalem im o banku tak: bank BPH SA o.Rzeszow i wiecej nie chcieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817 |
ja jeszcze pogram, napisz im kod swift banku, a adres napisz cały i nie wiem czy nie trzeba napisac adresu gł siedziby banku a nie odziału. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Zlecilem dzisiaj wyplate, przeslalem skan dowodu i otrzymalem maila:
We have now received all the necessary information in order to process your withdrawal request. Please note that depending on the handling time of your bank, the payout might take 5 to 7 banking days.
Czyli powinno byc wszystko ok, tyle ze narazie kasa na koncie jest, nie zniknela ale poczekamy, zobaczymy Mam 180euro, wyplacilem 150e, 30e zostawilem do grania bo niezle idzie mi w tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12 |
a pisales jakis adres banku?
|
|
|
Link skopiowany do schowka