|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326 |
Jakie dzieciaczki na tym zdjęciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Jak bet365 rozlicza overy? Liczy się czas regulaminowy, czy w przypadku dogrywki liczy się z dogrywką?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Overy w koszykówce, zapomniałem napisać
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Jak bet365 rozlicza overy? Liczy się czas regulaminowy, czy w przypadku dogrywki liczy się z dogrywką? z dogrywką ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Valencia - Atletico over 2,5 Athletic - Sporting over 10 corners 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Ja dzisiaj 2x over 2.5  over 6.5 rogów Bilbao 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nie moge przejsc obojetnie obok kursów na awans Sporting i X2 Atletico. Ja wiem,ze Atletico moze nawet przegrac i awansowac ale przewage w polu gry maja niesamowita,po tym co było widac tydzien temu.  Odpowiednio 2.05 i 1.75 (ziemniak)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Valencia 3-1 Bilbao 2-1 Tak typuje po 90min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
tyson zaraz na tvp1 do warszawy przyjechal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
W lipcu we Wrocławiu zostanie rozegrana pierwsza edycja towarzyskiego turnieju piłkarskiego Polish Masters. Wezmą w nim udział Benfica Lizbona, PSV Eindhoven i Velez Sarsfield. Spotkania odbędą się w dniach 21-22 lipca. Dobry Mike 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
sądząc po ilości postów w temacie dzisiaj, można by powiedzieć ,że niewiele wojowników,albo raczej ich portfeli przetrwało wtorkowe i środowo mecze Champions League 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
sądząc po ilości postów w temacie dzisiaj, można by powiedzieć ,że niewiele wojowników,albo raczej ich portfeli przetrwało wtorkowe i środowo mecze Champions League  czesc ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
Szkoda tylko wczorajszego meczu.. tego karnego którego zmarnowałem, neuer pizda musiał wyciągnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bilbao CS 3-1 Valencia CS 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Szkoda tylko wczorajszego meczu.. tego karnego którego zmarnowałem, neuer pizda musiał wyciągnąć Pizda to Ronaldo ,taki strzal to dzieci na orliku łapia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Szkoda tylko wczorajszego meczu.. tego karnego którego zmarnowałem, neuer pizda musiał wyciągnąć AM awans 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
Szkoda tylko wczorajszego meczu.. tego karnego którego zmarnowałem, neuer pizda musiał wyciągnąć Pizda to Ronaldo ,taki strzal to dzieci na orliku łapia strzelił 2 gole,zrobił swoje, do awansu zabrakło szczęscia,żeby dobić rywala gdy było 2:0, fakt karnego zjebał, ale nie możesz powiedzieć ze pizda z niego patrząc na cały sezon
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Szkoda tylko wczorajszego meczu.. tego karnego którego zmarnowałem, neuer pizda musiał wyciągnąć Pizda to Ronaldo ,taki strzal to dzieci na orliku łapia strzelił 2 gole,zrobił swoje, do awansu zabrakło szczęscia,żeby dobić rywala gdy było 2:0, fakt karnego zjebał, ale nie możesz powiedzieć ze pizda z niego patrząc na cały sezon na sezon moze nie ale na twarz to napewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
Szkoda tylko wczorajszego meczu.. tego karnego którego zmarnowałem, neuer pizda musiał wyciągnąć Pizda to Ronaldo ,taki strzal to dzieci na orliku łapia strzelił 2 gole,zrobił swoje, do awansu zabrakło szczęscia,żeby dobić rywala gdy było 2:0, fakt karnego zjebał, ale nie możesz powiedzieć ze pizda z niego patrząc na cały sezon na sezon moze nie ale na twarz to napewno  mowisz jakbyś wyrywał więcej lasek od niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
wszyscy grają overki dwa dziś no to ja też  Bilbao over 2,5 + Valencia over 2,5  @ 2,60
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|