Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Dear Sir,
Thank you for the copy of your ID card and bank details.
Your payout will be processed as soon as possible and you will receive your money within 5 to 7 banking days on your personal bank account.

No to czekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
tak, napisalem im adres mbanku, BIC/SWIFT i SORT CODE do tego oczywiscie wlasciciela konta i numer konta (przed numerem konta trzeba dodac PL)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
na jaki adress wysyłącie tego maila z prośbą o wypłate??..ja pisałem do supporu i nic nie odpisuja:/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Do supportu

Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Ej mi napisali tak


Thank you very much for your email. We would appreciate if you could send us a copy of your Polish Identity Card (from both sides) or your passport. This is necessary as it is a printed document with shows your most recent address and expiry date.



To ensure a successful bank transfer we need the following documents:



· Your full bank details



· Name and address of your bank



· IBAN



· SWIFT-Code



All these details are required so as to ensure a secure transfer of your money.



Kindly re-notify the amount you wish to withdraw when sending your bank details.



Each withdrawal of 30.00 ₏ (thirty Euros) and more will be free of charge. For withdrawals up to 30.00 ₏ (thirty Euros) the user will be charged a transaction fee of 2.00 ₏ (two Euros).



Should you have further questions, please do not hesitate to contact us.



Kind Regards,


kto mi przetłumaczy ?? ?? Prosze o odp a min wypłaty to 30 E ?????

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Masz przesłać skan dowodu (obie strony) i pełne dane banku. Nie ma minimalnej wypłaty ale poniżej 30euro pobierają prowizję 2euro.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
A mnie wqrwiac zaczyna ten buk...

Wyslalem maila z prosba o wyplate kasy, podalem wszystkie dane i skan 1 strony dowodu. Odpisali ze wszystko ok ale zebym wyslal 2 strone rowniez, wyslalem i odpisali ze nie doszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> No to wyslalem 2gi raz backside dowodu i juz nic nie odpisuja od jakichs 24h, a kasa na koncie w WU dalej jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> CHUJE!

Poozniej jeszcze raz napisze dokladnie to samo co za pierwszym razem + obie foty, nie popuszcze im mojego hajsu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Ja wysłałem maila w sprawie wypłaty i po 10 min dostałem odpowedz, ze kasa będzie na moim koncie do 7 dni roboczych...Mam nadzieję, ze są wypłacalni...;)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
Zmieńcie tytuł. Nie ma już żadnego 10&#8364; za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
No i jak tam? Mi dalej nie odjeli kasy z konta. Ktos cos wie?

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Ja też dalej mam kase na koncie, ale zapewne trzeba poczekać 24h, az zrealizują wypłate...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
u mnie cisza:(kasa na koncie nadal jest ale poczekam cierpliwie jescze chyba bo nie ma wyjscia i tak a pozniej zobaczy, chociaz kusi zagrac za ta kase:)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Mi wysłali następny mail o co im chodzi :

Please send us a bill or bank statement which shows your name and address. As soon as you sent us those documents your payout will be processed.

Kind regards

wysłałem dowód osobisty dałem wszystkie namiary na konto itp

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Chcą rachunku albo wyciągu z banku na którym są Twoje dane.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Okej to juz mam wyciąg ide go skanować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Moge prosic o poprawny adres do ich supportu, bo mi sie strona nie uruchamia.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Ja wczoraj napisalem do nich z prosba o wyplacenie pieniadzy z mojego konta. Moze godzine czekalem na odpowiedziec, w ktorej bylo, ze mam czekac 5-7 dni.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Czy moze miktos przetlumaczyc ? Napisalem maila ze wszystkimi danymi + skan obustronny dowodu. Odpisali tak: We will process your withdrawal request 7 days after registration. However, we would like to remind you that for withdrawal up to 30 euro you will be charged a transaction fee of 2 euro.
i jeszcze cos takiego : Kindly confirm your pay-u request and we will process it after above-mentioned time span.

I jeszcze jedno pytanie. Przy wyplacie w okienku "owner"wpisac wszystko razem z adresem ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Napisali że nie minęło jeszcze 7 dni od rejestracji, a dopiero po tym terminie możesz wypłacać. Za wypłatę poniżej 30 euro pobierają 2 euro. Masz napisać znowu o wypłatę jak upłynie w/w 7 dni. A w okienkach nic nie wpisujesz - wszystko wysyłasz na maila.

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rymoholik, aker, rafal08), 2,041 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,566
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1