|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154 |
Zagrałam na live w GB zaklad biathlonowy.Postawiłam na JOKERA @7.50.W momencie stawiania nie było w ofercie Bergmana ,ktorego dodali pózniej.Zakład został rozliczony jako przegrany.Czy słusznie? W momenciee stawiania nie było Bergmana w ofercie wiec uwazam ,ze to był JOKER i zakład powinien zostać rozliczony jako wygrany Co o tym sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zaklad powinien byc wygrany....pisz maila do GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
Gram tam dość długo aczkolwiek nie spotkałem sięz tym więc wole Was zapytać:) :
Zagrałem mecz w Rosyjskim hokeju. Lada - Dinamo na under 4( w przypadku 4 goli - zwrot) ale po 3 tercjach mecz zakończył się wynikiem 2-2 i nie wiem czy wygrałem czy liczą się też gole zdobyte w dogrywce ? Prosze o pomoc
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w europejskim hokeju w GB gole w dogrywce sie nie licza
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
mam pytanie ... jest jeszcze aktualna promocja dostawania bonus 10 Euro czy cos takego ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154 |
Wypłacilam wczoraj z GB do MB trochę gotówki i w zwiazku z tym mam pytanie.Jak długo idą środki przy pierwszej wypłacie z GB do MB? Wypłaciłam wczoraj koło 21.0, kiedy mogę się spodziewać zasilenia konta w MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
u mnie wyplaty szly okolo 30 min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
Mam pytanie dotyczące wypłaty do banku millenium. Dlaczego po wpisanie sfitu wyskakuje mi nazwa banku gdanskiego?? Co mam zrobic zeby nazwa banku bylo milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Najlepiej wypłać na Moneybookers, a z Moneybookers na konto w Polsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
mam pytanie ... jest jeszcze aktualna promocja dostawania bonus 10 Euro czy cos takego ?? było lub jest 10% depozytu. napisz do supportu, odpowiadają w mig.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203 |
10% to chyba jest od stawki za pierwszy zaklad ... hmm, no nic, napisze do nich i sprawdze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028 |
Mam pytanie dotyczące wypłaty do banku millenium. Dlaczego po wpisanie sfitu wyskakuje mi nazwa banku gdanskiego?? Co mam zrobic zeby nazwa banku bylo milenium Millenium to BiG Bank Gdanski...wszystko jest OK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
10% od stawki pierwszego zakładu, info jest podane na stronie głównej.
Szykują się fajne promocje, będzie gorąco w najbliższych tygodniach... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Tylko szkoda ze tak limituja. A najgorsze ze nie potrafia sie przyznac do tego piszac bzdury ze szanuja aktywnych klientow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
No to czekamy na promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Conrad wiesz coś więcej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
Dokładnie jak Conrad ebdziesz cos wiedział to napisz:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 39 |
Tylko szkoda ze tak limituja. A najgorsze ze nie potrafia sie przyznac do tego piszac bzdury ze szanuja aktywnych klientow Zgadzam sie,mysle ,ze jasno mogliby okreslic jak sie w tej kwestii sprawy maja. W ogole nie rozumiem za bardzo czemu limity proponowane przez nich na single maja praktycznie takie same(roznia sie drobnymi)jak w ich P2P.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Poniewaz to co widzesz w P2p to sa ich kursy w rzeczywistosci. Dopiero to ca na pomaranczowym polu to prawdziwe P2P.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
bardzo prosze o pomco bo neiw iem co sie stało wyslalem kupony i na dwoch miałem domachowska ona wygrala iytp postawilem te kupony dzisiaj o 10 razno a wiec przed zcasem i po meczu marta zaznaczona jest na zielono ze wygrala ,ale kursy przy kuponach z nia spadly:/na jednym kuponie z ako 9,50 spadlo do 7,50 :/ wiecie co ejst grane :/załaczam link do screena http://img206.imageshack.us/img206/9404/game3ye.jpg
|
|
|
Link skopiowany do schowka