Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#532875 15/03/2006 09:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#532876 16/03/2006 14:55
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
Zagrałam na live w GB zaklad biathlonowy.Postawiłam na JOKERA @7.50.W momencie stawiania nie było w ofercie Bergmana ,ktorego dodali pózniej.Zakład został rozliczony jako przegrany.Czy słusznie?
W momenciee stawiania nie było Bergmana w ofercie wiec uwazam ,ze to był JOKER i zakład powinien zostać rozliczony jako wygrany
Co o tym sądzicie?

#532877 16/03/2006 15:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
zaklad powinien byc wygrany....pisz maila do GB

#532878 17/03/2006 16:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Gram tam dość długo aczkolwiek nie spotkałem sięz tym więc wole Was zapytać:) :

Zagrałem mecz w Rosyjskim hokeju.
Lada - Dinamo na under 4( w przypadku 4 goli - zwrot) ale po 3 tercjach mecz zakończył się wynikiem 2-2 i nie wiem czy wygrałem czy liczą się też gole zdobyte w dogrywce ? Prosze o pomoc

Pozdrawiam

#532879 17/03/2006 17:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w europejskim hokeju w GB gole w dogrywce sie nie licza

#532880 20/03/2006 07:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
mam pytanie ... jest jeszcze aktualna promocja dostawania bonus 10 Euro czy cos takego ??

#532881 20/03/2006 08:17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 154
Wypłacilam wczoraj z GB do MB trochę gotówki i w zwiazku z tym mam pytanie.Jak długo idą środki przy pierwszej wypłacie z GB do MB?
Wypłaciłam wczoraj koło 21.0, kiedy mogę się spodziewać zasilenia konta w MB?

#532882 20/03/2006 09:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
u mnie wyplaty szly okolo 30 min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#532883 20/03/2006 15:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Mam pytanie dotyczące wypłaty do banku millenium. Dlaczego po wpisanie sfitu wyskakuje mi nazwa banku gdanskiego?? Co mam zrobic zeby nazwa banku bylo milenium

#532884 20/03/2006 17:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najlepiej wypłać na Moneybookers, a z Moneybookers na konto w Polsce.

#532885 20/03/2006 17:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
mam pytanie ... jest jeszcze aktualna promocja dostawania bonus 10 Euro czy cos takego ??

było lub jest 10% depozytu. napisz do supportu, odpowiadają w mig.

#532886 20/03/2006 17:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
10% to chyba jest od stawki za pierwszy zaklad ... hmm, no nic, napisze do nich i sprawdze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#532887 20/03/2006 17:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Quote
Mam pytanie dotyczące wypłaty do banku millenium. Dlaczego po wpisanie sfitu wyskakuje mi nazwa banku gdanskiego?? Co mam zrobic zeby nazwa banku bylo milenium

Millenium to BiG Bank Gdanski...wszystko jest OK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#532888 20/03/2006 21:35
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
10% od stawki pierwszego zakładu, info jest podane na stronie głównej.

Szykują się fajne promocje, będzie gorąco w najbliższych tygodniach... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#532889 22/03/2006 20:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Tylko szkoda ze tak limituja. A najgorsze ze nie potrafia sie przyznac do tego piszac bzdury ze szanuja aktywnych klientow

#532890 23/03/2006 07:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
No to czekamy na promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Conrad wiesz coś więcej ?

#532891 23/03/2006 15:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
Dokładnie jak Conrad ebdziesz cos wiedział to napisz:)

#532892 23/03/2006 15:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 39
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 39
Quote
Tylko szkoda ze tak limituja. A najgorsze ze nie potrafia sie przyznac do tego piszac bzdury ze szanuja aktywnych klientow
Zgadzam sie,mysle ,ze jasno mogliby okreslic jak sie w tej kwestii sprawy maja.
W ogole nie rozumiem za bardzo czemu limity proponowane przez nich na single maja praktycznie takie same(roznia sie drobnymi)jak w ich P2P.

#532893 24/03/2006 13:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Poniewaz to co widzesz w P2p to sa ich kursy w rzeczywistosci. Dopiero to ca na pomaranczowym polu to prawdziwe P2P.

#532894 24/03/2006 17:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
bardzo prosze o pomco bo neiw iem co sie stało wyslalem kupony i na dwoch miałem domachowska ona wygrala iytp postawilem te kupony dzisiaj o 10 razno a wiec przed zcasem i po meczu marta zaznaczona jest na zielono ze wygrala ,ale kursy przy kuponach z nia spadly:/na jednym kuponie z ako 9,50 spadlo do 7,50 :/ wiecie co ejst grane :/załaczam link do screena http://img206.imageshack.us/img206/9404/game3ye.jpg

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1