|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
wieszają wam sie streamy do meczu Kubota? Mi co kilka-kilkanascie sekund sie przycina, trace obraz i potem już jest po wymianie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
murray jaki to jest idiota znowu skrot w siate (tak sie polamal w pierwszym) i 2meczowe raonic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
lol panicz 2x s&v przy bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
murray jaki to jest idiota znowu skrot w siate (tak sie polamal w pierwszym) i 2meczowe raonic tylko człowiek wejdzie na QC tenis i od razu przydupas zaczyna pojazd, bo mu kuponik nie wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
ciekawe na co włosi się ustawili
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
murray jaki to jest idiota znowu skrot w siate (tak sie polamal w pierwszym) i 2meczowe raonic tylko człowiek wejdzie na QC tenis i od razu przydupas zaczyna pojazd, bo mu kuponik nie wchodzi  tylko zawsze jakis przyglup co nie zna sie na tym zawsze skomentuje, myslisz ze gralem murraya po 1.18 ? ja jestem antyraonic i poprostu murray must win
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Jakieś opinie odnośnie meczu Kubota? SImona warto lekko pocisnąć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Co z meczem Seppi - Fognini live stoi od dobrych kilku minut?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Jakieś opinie odnośnie meczu Kubota? SImona warto lekko pocisnąć? agresywna gra najlepsza bron przeciwko simonowi, narazie dobrze idzie, jak kubot bedzie mial serwis na mecz i nie wyjdzie to wtedy mozna simona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
murray jaki to jest idiota znowu skrot w siate (tak sie polamal w pierwszym) i 2meczowe raonic tylko człowiek wejdzie na QC tenis i od razu przydupas zaczyna pojazd, bo mu kuponik nie wchodzi  tylko zawsze jakis przyglup co nie zna sie na tym zawsze skomentuje, myslisz ze gralem murraya po 1.18 ? ja jestem antyraonic i poprostu murray must win Skoro nie grałeś i jesteś przekonany o jego zwycięstwie, to po co go przezywasz od idiotów? Człowieku, siedzisz tutaj na pół etatu (zmiany nocne miał betowiec) i marudzisz co drugi post, rzygać chce się Tobą  i potwierdzi to parę osób stąd zapewne.. wyluzuj trochę, weź stoperan czy nerwosol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,629 Likes: 10 |
włosi ładnie drukują 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
btw, Klapki  dawaj po drugiego i półfinał jest Twój 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Jakieś opinie odnośnie meczu Kubota? SImona warto lekko pocisnąć? agresywna gra najlepsza bron przeciwko simonowi, narazie dobrze idzie, jak kubot bedzie mial serwis na mecz i nie wyjdzie to wtedy mozna simona  dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
włosi ładnie drukują  skąd ten pomysł, co ci się tam uroiło ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Fognini na początek  w drugim powtórka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
murray jaki to jest idiota znowu skrot w siate (tak sie polamal w pierwszym) i 2meczowe raonic tylko człowiek wejdzie na QC tenis i od razu przydupas zaczyna pojazd, bo mu kuponik nie wchodzi  tylko zawsze jakis przyglup co nie zna sie na tym zawsze skomentuje, myslisz ze gralem murraya po 1.18 ? ja jestem antyraonic i poprostu murray must win Skoro nie grałeś i jesteś przekonany o jego zwycięstwie, to po co go przezywasz od idiotów? Człowieku, siedzisz tutaj na pół etatu (zmiany nocne miał betowiec) i marudzisz co drugi post, rzygać chce się Tobą  i potwierdzi to parę osób stąd zapewne.. wyluzuj trochę, weź stoperan czy nerwosol  gdzie napisalem ze jestem przekonany o jego wygranej? a przezywam bo jak mozna sie polamac robiac 3x pod rzad zly skrot? zreszta nie bede sie wdawal w dyskusje z jakims pindolem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
lol panicz 2x s&v przy bp  kto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
hahahahha panicz sie polamal prosty fh w siate, koniec swiata zeby drewno na cegle go ogrywalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
w idealnym momencie z 40-30 3pilki pod rzad, serw po mecz raonic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|