Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#532935 03/04/2006 16:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
chce zrobic przelew.. w tytule przelewu co wpisaliscie...
tylko swój login? czy równiez numer po /... który podany jest przy przelewach na stroniel....???

Bonus: Unibet
#532936 03/04/2006 16:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Z tymi koszulkami to spoko zdążymy, ja sobie pewnie wybiorę jakąś exotico, może Trynidad&Tobago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
A co do promocji 100pln o której tu mowa to zobaczymy własnie jak to przebiega sprawnie,jak komuś już zaksięgują to niech da znac.

#532937 03/04/2006 16:11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Quote
chce zrobic przelew.. w tytule przelewu co wpisaliscie...
tylko swój login? czy równiez numer po /... który podany jest przy przelewach na stroniel....???

LOGIN.

#532938 03/04/2006 16:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
poszedł przelew czekamy na sianko:D..najlepeij jakby było jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale licze ze tak w czwartek rano..

#532939 03/04/2006 16:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
czesc.mam trzy pytanka:
1.rozumiem ze bonus nie obejmuje płatanosci karta tylko( i wyłacznie) przelweem na to ich konto?
2.support maja polski?
3.swoja kasa trzeba obracac?
pozdro

#532940 03/04/2006 16:19
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Quote
Z tymi koszulkami to spoko zdążymy, ja sobie pewnie wybiorę jakąś exotico, może Trynidad&Tobago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
A co do promocji 100pln o której tu mowa to zobaczymy własnie jak to przebiega sprawnie,jak komuś już zaksięgują to niech da znac.

Ale ta oferta skierowania jest chyba tylko dla nowych użytkowników.

#532941 03/04/2006 16:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Tak jest, tylko dla nowych.

#532942 03/04/2006 16:24
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
jasne ze dla nowych!
dzis zalozylem konto i dostalem maila:
Quote
Just bet &#8364;45 on the team to win the World Cup 2006 and we will give you an official team shirt of your choice for FREE!


Offer open to new customers only
Shirts subject to availability
Free shirt is &#8364;65 + Europe-wide delivery subsidesports.com voucher code
Voucher codes are sent to qualifying new users weekly between 1200-1800 each Friday
Promo runs from 1 April 2006- 10 July 2006
Offer only open to 1 per person
Please allow up to 28 days delivery
t-shirty sa ze strony: subsidesports.com


Mam pytanie: GB daje 10% cashback za 1 zaklad, up to 20E. Czy sa jakies ograniczenia kursowe na ten 1 zaklad? moge zagrac cos po 1.01? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#532943 03/04/2006 19:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
Mam takie lamerskie pytanko. Czy jeżeli wpłacę 60 zł to też mi podwoją depozyt czy trzeba wpłacić minimum 100zł???

#532944 03/04/2006 19:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
jezeli mozna to prosze o dop na moje powyzej zamieszczone pytania
dzieki

#532945 03/04/2006 19:32
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
wg mnie muisz wplacic 100 zl

#532946 03/04/2006 19:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
Quote
wg mnie muisz wplacic 100 zl

No ale w mailu nie było nic napisane, że musi być min. 100zł

Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w Gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt

#532947 03/04/2006 19:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
jestem pod wrazeniem GB! gram u nich juz od kilku lat, wlasnie napisalem mejla o zmiane waluty z Euro->PLN i odpowiedz przyszla w 15 minut!
Goraco Polecam tego buka!

#532948 03/04/2006 19:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 28
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 28
Quote
Quote
wg mnie muisz wplacic 100 zl

No ale w mailu nie było nic napisane, że musi być min. 100zł

Jeśli w dniach 3-17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w Gamebookers.com poprzez nasze nowe konto w polskim banku to PODWOIMY Twój depozyt
MOZNA WPLACIC ILE SIE CHCE A ONI CI PODWOJA KASE WIEC NIE MA ZADNEGO MIN JEST TYLKO MAX CO DO BONUSA CZYLI MAX MOZESZ GO DOSTAC 100PLN CZYLI JAK WPLACISZ 100 DOSTAJESZ ALBO 500PLN TEZ 100PLN DOSTAJESZ
NIEMACIC PANOWIE INNYM W GLOWACH TYLKO DOKLADNIE MEILE CZYTAC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#532949 03/04/2006 20:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Niejasna troche dla mnie jest ta promocja dla nowozarejestrowanych odnośnie koszulek. A dokładnie ten kawałek:
"Free shirt is 65e + Europe-wide delivery subsidesports.com voucher code"
o co chodzi? to 65e to niby wartosc tej koszulki? ma nadzieje, że nic nie bedzie trzeba dodatkowo płacić, żadnych kosztów przesyłki itp?
Ja obstawie te 45e to już moge czekać te 28 dni na koszulke?

#532950 03/04/2006 20:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
zeby otrzymac bonusa wchdodzi w rachybe tylko przelewe czy mozna dokonac wplaty karta inetligo?

#532951 03/04/2006 20:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
L
law Offline
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
Mam pytanie odnosnie tych koszulek bo promocja mnie ciekawi. CZyli postawie te 45e na np. Polske ze zostanie MS dostane koszulke nie zaleznie od tego czy POLSKA zostanie MS czy tez nie ?

#532952 03/04/2006 20:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Gdy sie chce wpłacić przelewem kase na gamebookers to oni podają takie dane do wpłaty:


Właściciel konta: Gamebookers Ltd.
Nazwa banku: Creditanstalt
Numer konta: 0112-95474/00
Kod SWIFT: BKAUATWW
Numer IBAN: AT851100001129547400
Tytuł wpłaty: jarecki45 / 342431
Kraj: Austria
Waluta: EUR


Chodzi mi mianowicie o ostatni parametr, jak chce wpłacić w PLN to podczas przelewu musze wpisać PLN zamiast jak wyżej EUR ? Konto mam w PLN.

#532953 03/04/2006 20:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
nie wplacaj na to konto tylko na

Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited
Nazwa banku: Bank BPH S.A.
Numer konta: 45106000760000321000095406
Tytuł wpłaty: twój login
Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)

#532954 03/04/2006 20:42
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
lolekkk dlaczego na te dane które podałeś, skąd je wziełeś lub ja np. moge wziąść ?

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1