|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Pacyfita popatrz na zachowanie Ukaha...czy to było normalne? każdy inny obrońca bo taaaaakim błędzie zapierdalałby na maksa a chłopak sobie stoi i patrzy...co się wydarzy widzialem tego babola szkoda tylko ze ten obronca co wybil na róg nie jest w temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
To jest liga polska, żenada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Widzew nie fixowac, tylko spuszczac marna Lechie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Widzew-Lechia - 2 fix knorr?  mozna zaksiegowac chyba, juz widze jak Widzew gryzie trawe zeby uratowac LKS  w jakich okolicznosciach padla bramka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
bramka z tzw dupy chlop traore zamknal oczy uderzyl na bramke i wpadlo bramkarz udal ze sie rzucil ot tyle na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie z buka na moneubookers mi dzisiaj dojdzie hajs, jaki szacowany czas mniej więcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie z buka na moneybookers mi dzisiaj dojdzie hajs, jaki szacowany czas mniej więcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Panowie z buka na moneubookers mi dzisiaj dojdzie hajs, jaki szacowany czas mniej więcej? zalezy z jakiego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie z buka na moneubookers mi dzisiaj dojdzie hajs, jaki szacowany czas mniej więcej? zalezy z jakiego buka kiepskiego  bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
Wniosek po pierwszej połowie - dzisiaj z Widzewem mógłby wygrać nawet Marcin Najman hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Liczyłem na emocje w ostatniej kolejce, ale zanosi się, że przyjedzie do nas jednak już pewny spadkowicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
jutro z legia nie mamy szans nawet na remis dla mnie pewka dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
ale murawa na widzewie to jest kpina jaka liga taka trawa u nas bezapelacyjnie jest najlepsza dobrze ze chociaz o to dbaja w bialym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
tempo tez jest porywajace jak to mawial zlotousty piotrus pogoda chyba nie sprzyja do grania w galke
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Panowie z buka na moneubookers mi dzisiaj dojdzie hajs, jaki szacowany czas mniej więcej? zalezy z jakiego buka kiepskiego  bwin z bet 365 od 3 do 6 godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale Legia w sumie nic nie gra, ostatnie ich mecze w lidze to nieporadność w każdej formacji. Do tego są po finale PP, mogą być zbyt pewni siebie, przypadkowa bramka, murujemy i wyciągamy jakimś cudem te 3pkt w końcu przecież trzeba wygrać w tej Warszawie i w ogóle na wyjeździe, bo ile punktów zdobyliśmy, 5? poza tym jeżeli dzisiaj rywale do mistrza potracą punkty, to Legia może się zbyt mocno spiąć by im odskoczyć i przegrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Oziębała co za cipa, w ogóle jak zjebana akcja, mogli strzelac juz z 16tki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
oziembala piekny strzal w trybuny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ale zmascil Oziebala zapewne Janas prosil zeby gral tylko ma strzelac panu Bogu w okno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
ale Legia w sumie nic nie gra, ostatnie ich mecze w lidze to nieporadność w każdej formacji. Do tego są po finale PP, mogą być zbyt pewni siebie, przypadkowa bramka, murujemy i wyciągamy jakimś cudem te 3pkt w końcu przecież trzeba wygrać w tej Warszawie i w ogóle na wyjeździe, bo ile punktów zdobyliśmy, 5? poza tym jeżeli dzisiaj rywale do mistrza potracą punkty, to Legia może się zbyt mocno spiąć by im odskoczyć i przegrać. kolego po szalu sam dobrze wiesz jak w przeciagu calego sezonu gralismy na wyjezdzie wiec nie ma co sie ludzich chyba ze naprawde sedzia wydrukuje przypadkowe czerwo karny a potem obrona czestochowy legia ma mega cisnienie nie wygrali od 5 kolejek moga stracic majstra my gramy juz o frytki wiec ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|