|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Głupie pytanie: można juz grać skoro jeszcze nie ma bonusa a jest depozyt czy lepiej zaczekać na bonusa ??? Innymi słowy czy gra teraz nie spowoduje komplikacji z przyznaniem bonusa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
nie spowoduje komplikacji ... mozna grac, bonus i tak Ci przyznaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
hej, mam pytanie, jak wplace kase z netellera to tez dostane bonus??czy tylko bonus dostaje sie jak sie wplaci przez bank BPH??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
przeczytaj linijke nad pomarańczowym banerem -> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691 |
Wpłaciłem wczoraj 100 zł z konta BPH dzis kasa zaksiegowana i depozyt podwojony:) a konot u nich posiadam od ponad 2 lat:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
wpłacałem w pon kasa juz jest....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
a własnie tez mam pytanie czy jak zagram juz teraz a nie naliczyli mi bonusu to bedzie liczyło sie do obrotu..bo chyba powinno
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
5 postów wyżej masz odpowiedz....czytać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
5 postów wyżej masz odpowiedz....czytać! ty mi nie mów co ja mam czytac...kolega wyzej zapytał sie czy jesli zagra teraz czy dostanie bonus..a ja sie pytam czy bedzie liczony do obrotu....a to dwie inne kwestie..czytac!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Rzeczywiście, zwracam honor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i przy okazji dołączam się do pytania...
P.S. Dlaczego czat nie działa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Witam!
Mam pytanko- jak szybko zmieniaja walute konta gracza z euro na PLN i czy nie ma potem probkemow np z promocja 100zl gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
ja dokonałem przelewu w poniedziałek w poludnie i kasy i bonusa jeszcze nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
a własnie tez mam pytanie czy jak zagram juz teraz a nie naliczyli mi bonusu to bedzie liczyło sie do obrotu..bo chyba powinno Niestety te zakady nie bed zaliczone do obrotu. Bonus jest dodawany automatycznie przez nasz system i dopiero po otrzymaniu go mona nim obraca. Zyczymy wiele udanych zakladw i jesli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to sluzymy pomoca. Z bukmacherskim pozdrowieniem, service @ gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Co to jest że jedni dostali bonus, a drudzy już nie ;( ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
Taką dostałem odpowiedż na zapytanie o bonus: "Dziękujemy za wiadomość. Bonus jest automatycznie przyznawany o godzinie 00:10 po dniu, w którym została zaksięgowana wpłata na polskie konto gamebookers. Jest to podane także w szczegółowym regulaminie promocji."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
a własnie tez mam pytanie czy jak zagram juz teraz a nie naliczyli mi bonusu to bedzie liczyło sie do obrotu..bo chyba powinno Niestety te zakady nie bed zaliczone do obrotu. Bonus jest dodawany automatycznie przez nasz system i dopiero po otrzymaniu go mona nim obraca. Zyczymy wiele udanych zakladw i jesli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to sluzymy pomoca. Z bukmacherskim pozdrowieniem, service @ gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> to średnio bo juz zagrałem za 60zł:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji. Czyli po zaksięgowaniu wpłaty na koncie w GB (otrzymuje się wtedy fajnego maila o tym fakcie) należy poczekać do godziny 00:10, kiedy to pojawi się bonus.
Jeśli ktoś ma podany w profilu gamebookers adres email jako interia.pl lub poczta.fm to proszę się zalogować i zmienić adres. Maile od GB nie dochodzą na te adresy email.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji. Czyli po zaksięgowaniu wpłaty na koncie w GB (otrzymuje się wtedy fajnego maila o tym fakcie) należy poczekać do godziny 00:10, kiedy to pojawi się bonus.
Jeśli ktoś ma podany w profilu gamebookers adres email jako interia.pl lub poczta.fm to proszę się zalogować i zmienić adres. Maile od GB nie dochodzą na te adresy email. ja mam poczta.fm i zawsze od GB otrzymywałem maile
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
Czy w gamebookers jest do grania liga polska i ukraińska??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Polska tak, a ukrainska hymmm nawet niewiem nieinteresuje mmnie ta liga
|
|
|
Link skopiowany do schowka