Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#533095 05/04/2006 11:55
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Głupie pytanie: można juz grać skoro jeszcze nie ma bonusa a jest depozyt czy lepiej zaczekać na bonusa ??? Innymi słowy czy gra teraz nie spowoduje komplikacji z przyznaniem bonusa ?

Bonus: Unibet
#533096 05/04/2006 12:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
nie spowoduje komplikacji ... mozna grac, bonus i tak Ci przyznaja.

#533097 05/04/2006 12:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
hej, mam pytanie, jak wplace kase z netellera to tez dostane bonus??czy tylko bonus dostaje sie jak sie wplaci przez bank BPH??

#533098 05/04/2006 13:08
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
przeczytaj linijke nad pomarańczowym banerem ->

[Linked Image]

#533099 05/04/2006 13:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691
Wpłaciłem wczoraj 100 zł z konta BPH dzis kasa zaksiegowana i depozyt podwojony:) a konot u nich posiadam od ponad 2 lat:)

#533100 05/04/2006 13:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
wpłacałem w pon kasa juz jest....

#533101 05/04/2006 13:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
a własnie tez mam pytanie czy jak zagram juz teraz a nie naliczyli mi bonusu to bedzie liczyło sie do obrotu..bo chyba powinno

#533102 05/04/2006 13:16
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
5 postów wyżej masz odpowiedz....czytać!

#533103 05/04/2006 13:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
5 postów wyżej masz odpowiedz....czytać!
ty mi nie mów co ja mam czytac...kolega wyzej zapytał sie czy jesli zagra teraz czy dostanie bonus..a ja sie pytam czy bedzie liczony do obrotu....a to dwie inne kwestie..czytac!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#533104 05/04/2006 13:21
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Rzeczywiście, zwracam honor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i przy okazji dołączam się do pytania...

P.S. Dlaczego czat nie działa?

#533105 05/04/2006 14:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Witam!

Mam pytanko- jak szybko zmieniaja walute konta gracza z euro na PLN i czy nie ma potem probkemow np z promocja 100zl gratis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#533106 05/04/2006 14:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
ja dokonałem przelewu w poniedziałek w poludnie i kasy i bonusa jeszcze nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#533107 05/04/2006 14:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
a własnie tez mam pytanie czy jak zagram juz teraz a nie naliczyli mi bonusu to bedzie liczyło sie do obrotu..bo chyba powinno
Niestety te zakady nie bed zaliczone do obrotu. Bonus jest dodawany automatycznie przez nasz system i dopiero po otrzymaniu go mona nim obraca.

Zyczymy wiele udanych zakladw i jesli ma Pan jakiekolwiek inne pytania

to sluzymy pomoca.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,

service @ gamebookers

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#533108 05/04/2006 14:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Co to jest że jedni dostali bonus, a drudzy już nie ;( ?

#533109 05/04/2006 14:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
Taką dostałem odpowiedż na zapytanie o bonus:
"Dziękujemy za wiadomość. Bonus jest automatycznie przyznawany o godzinie 00:10 po dniu, w którym została zaksięgowana wpłata na polskie konto gamebookers. Jest to podane także w szczegółowym regulaminie promocji."

#533110 05/04/2006 15:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
Quote
a własnie tez mam pytanie czy jak zagram juz teraz a nie naliczyli mi bonusu to bedzie liczyło sie do obrotu..bo chyba powinno
Niestety te zakady nie bed zaliczone do obrotu. Bonus jest dodawany automatycznie przez nasz system i dopiero po otrzymaniu go mona nim obraca.

Zyczymy wiele udanych zakladw i jesli ma Pan jakiekolwiek inne pytania

to sluzymy pomoca.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,

service @ gamebookers

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
to średnio bo juz zagrałem za 60zł:/

#533111 05/04/2006 15:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji. Czyli po zaksięgowaniu wpłaty na koncie w GB (otrzymuje się wtedy fajnego maila o tym fakcie) należy poczekać do godziny 00:10, kiedy to pojawi się bonus.

Jeśli ktoś ma podany w profilu gamebookers adres email jako interia.pl lub poczta.fm to proszę się zalogować i zmienić adres. Maile od GB nie dochodzą na te adresy email.

#533112 05/04/2006 15:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Konta Klientów zostaną zasilone o północy (00:10) po spełnieniu warunków promocji. Czyli po zaksięgowaniu wpłaty na koncie w GB (otrzymuje się wtedy fajnego maila o tym fakcie) należy poczekać do godziny 00:10, kiedy to pojawi się bonus.

Jeśli ktoś ma podany w profilu gamebookers adres email jako interia.pl lub poczta.fm to proszę się zalogować i zmienić adres. Maile od GB nie dochodzą na te adresy email.

ja mam poczta.fm i zawsze od GB otrzymywałem maile

#533113 05/04/2006 16:34
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Czy w gamebookers jest do grania liga polska i ukraińska??

#533114 05/04/2006 16:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Polska tak, a ukrainska hymmm nawet niewiem nieinteresuje mmnie ta liga

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1