|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
www.mybet.com [ media.mybet.com] - 10 free spins Demolition Squad do 6 Maja.Nowe konta moga otwierac tylko osoby nie mieszkajace w Polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Takie głupkowate pytanie: jak ta grę znaleźć ? Bo szuka i moje chyba 'zezowate' oczy tego nie widzą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
gdzie ta gra jest na mybecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
daj na stronę główną w i po prawej stronie na dole będzie zakładka"games" tylko musisz wybrać niemiecki język.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122 |
w regulaminie pisze - oferta dotyczy tylko użytkowników z adresem IP z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 303 |
daj na stronę główną w i po prawej stronie na dole będzie zakładka"games" tylko musisz wybrać niemiecki język. Rzeczywiscie na niemcu jest a na polskiej wersji nie ma, tylko pytanie jak sprawdzić jaki obrót został do końca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
Nie zmienia to faktu ,ze ostatnio wszystko z FS normalnie wyplacali  ale wiadomo,ze po takich nalotach wszystko sie moze zmienic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
Na BAH [ ads.mrgreen.com] 1200€ na Marcin S. (14***121) czeka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Napiszesz jak będzie Arek S. (12***361) ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Pamiętam dzień po śmierci Smolarka było Włodzimierz S.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
Napiszesz jak będzie Arek S. (12***361) ?  szkoda że nie ma gdzieś dluższej historii bo może by się okazało, że już kila razy "wygrałem" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
Pytalem teraz i niestety Polska calkowicie jest usunieta z darmowych promocji u nich .Za szybko Nas wszedzie wykluczaja by za tym nadążyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
Napiszesz jak będzie Arek S. (12***361) ?  szkoda że nie ma gdzieś dluższej historii bo może by się okazało, że już kila razy "wygrałem"  Ja kiedys puscilem zaklady na tenisa za 5zl, wchodze na drugi dzien sprawdzic czy mi weszlo 20 zeta a tu ponad 5 k :D(1,2k eurobylo) Nigdy tego nie zapomne:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
w regulaminie pisze - oferta dotyczy tylko użytkowników z adresem IP z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii. Konto mam polskie ale IP niemieckie i 10 free było ... Wpadło 3e ale zjazd szybki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729 Likes: 12 |
Efbet [ ads.mrgreen.com] - 1€ free bet.Nie dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
w regulaminie pisze - oferta dotyczy tylko użytkowników z adresem IP z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii. Konto mam polskie ale IP niemieckie i 10 free było ... Wpadło 3e ale zjazd szybki ja tez mialem te spiny w mybet z polskiego IP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
w regulaminie pisze - oferta dotyczy tylko użytkowników z adresem IP z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii. Konto mam polskie ale IP niemieckie i 10 free było ... Wpadło 3e ale zjazd szybki ja tez mialem te spiny w mybet z polskiego IP  super, kazdy mial ... tylko nie kazdy jest tak glupi, zeby z nich korzystac bo jak sa dla 3 krajow, to sa dla 3 a nie dla wszystkich jak nie kreciles, to zwracam honor, ale znajac zycie ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Ja na mybecie miałem te 10 spinów. W poprzedniej promocji zostawiłem tam nawet swój depozyt 10 euro. Teraz z free wpadło 12.45, a pokręce może wypłacą;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
spiny krence po to mam rence  spiny są tylko na wersji anglojęzycznej, na naszej nawet nie ma tej gry 
|
|
|
Link skopiowany do schowka