Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
kiedy cwiercfinaly??? czy aby dzis jak tak to o ktorej??? bo niestety musze smigac na 2 zmiane i nie wiem czy dam rade zagrac!
Faza Playoff zaczyna się dzisiaj o 21:00 spotkaniem Kanada - Niemcy, a późną nocą (wczesnym rankiem) mecz Szwecja - USA.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
kiedy cwiercfinaly??? czy aby dzis jak tak to o ktorej??? bo niestety musze smigac na 2 zmiane i nie wiem czy dam rade zagrac!
Faza Playoff zaczyna się dzisiaj o 21:00 spotkaniem Kanada - Niemcy, a późną nocą (wczesnym rankiem) mecz Szwecja - USA.
no to mam raczej po zabawie - chcialem przywalic porazke Niemek!!! bo ile to razy mozna sie slizgac po lodzie???natomiast w tym nocnym meczu sprobuje szwedki, ale wszystko zalezy od kursow

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja odnośnie spotkania Szwecja - USA mam nieco inną opinię.
Nie ma jeszcze kursów więc cięzko mi cokolwiek powiedzieć, ale jeżeli na zespół USA byłby kurs nie niższy niż ok. @2.50 to chętnie się skuszę na taką propozycję.

Co na ten temat sądzą inni?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Muszę poprawić swój błąd - to spotkanie Szwecja - USA rozgrywane jest o 21, zaś drugi pojedynek odbędzie się późną nocą.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
widze Tomo ze nie spisz! chce postawic pare grosz (wiecej niz normalnie przecieko niemkom) cos mi mowi ze tak bedzie - skomentuj moja decyzje!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jedyny mój komentarz - ja już postawiłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Kolorowych snów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Jedyny mój komentarz - ja już postawiłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Kolorowych snów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
baj baj obysmy sie jutro obudzili bogatsi o pare groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Tomo i reszta graczy pobudka - niemki planowo 4-8

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Melduję się na posterunku.

Kanadyjki rzeczywiście w pełni planowo, a dzięki temu wpadło do portfela nawet troszkę więcej niż parę groszy bo od samego początku zamirzałem się na handi -1,5 po @2.40 i tak też zagrałem. Wynik mnie nie zdziwił...

W dniu dzisiejszym Amerykanki po tym co wczoraj zrobiły powinny zostać czym prędzej zmiecione z lodu przez będące na fali Kanadyjki.
McCormick przeszła wczoraj samą siebie i 2-ma naprawdę nienajtrudniejszymi zagraniami pogrzebała Amerykankom spotkanie, które było absolutnie do wygrania bo Aneta i spółka też zagrały wczoraj jedno ze swoich najsłabszych spotkań na tych MŚ.
Kanadyjki natomiast powróciły z bardzo dalekiej podróży w spotkaniu z Norweżkami, kilka godzin temu zostawiły w tyle ekipę Niemek i w dniu dzisiekszym pójdą za ciosem.

Oczywiście ja wszystko uzależniam od kursów, ale najprawdopodobniej jeszcze raz włożę troszkę grosza w gospodynie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Zgadzam się cały czas z tym że Niemki to zespół przeciętny czyt.średni i miały b.dużo szczęścia na imprezie (jakby przyjechała Mirai mnp. "4" by nie był <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />).
Co do spotkania półfinałowego to ... Amerykankom za cały turniej należy siesrebro i tak będę grał. Kanadyjki niech na msze dadzą że wogóle medal będą mieć.
PS. Ale co tam i tak najlepsza jest Anete i s-ka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Melduję się na posterunku.

Kanadyjki rzeczywiście w pełni planowo, a dzięki temu wpadło do portfela nawet troszkę więcej niż parę groszy bo od samego początku zamirzałem się na handi -1,5 po @2.40 i tak też zagrałem. Wynik mnie nie zdziwił...

W dniu dzisiejszym Amerykanki po tym co wczoraj zrobiły powinny zostać czym prędzej zmiecione z lodu przez będące na fali Kanadyjki.
McCormick przeszła wczoraj samą siebie i 2-ma naprawdę nienajtrudniejszymi zagraniami pogrzebała Amerykankom spotkanie, które było absolutnie do wygrania bo Aneta i spółka też zagrały wczoraj jedno ze swoich najsłabszych spotkań na tych MŚ.
Kanadyjki natomiast powróciły z bardzo dalekiej podróży w spotkaniu z Norweżkami, kilka godzin temu zostawiły w tyle ekipę Niemek i w dniu dzisiekszym pójdą za ciosem.

Oczywiście ja wszystko uzależniam od kursów, ale najprawdopodobniej jeszcze raz włożę troszkę grosza w gospodynie.
Tomo ispolka kurs na kanadyjki w expekcie 2.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
co jest z Wami brygada??? canada -usa na razie 3-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
niestety przegraly kanadyjki 7-8, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
A więc brąz dla zespołu gospodyń - Kanadyjek. Przed nami tylko finał USA-Szwecja, na tym turnieju grały ze sobą już dwa razy i górą były Szwedki, do trzech razy sztuka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To co wyprawia w dzisiejszym finale McCormick to się normalnie w pale nie mieści!

Tyle zawalonych naprawdę nietrudnych zagrań w wykonaniu jednej zawodniczki w jednym spotkaniu to ja już dawno nie widziałem.
Najpierw zagra fantastycznie by potem w decydującym momencie enda odwalić totalną kaszane.

I w ten sposób znowu Szwedki zdobędą złoto... fajnie...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Co za farciary!
Normalnie słów mi brakuje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Najpierw w półfinale IO na farcie, potem w finale ze Szwajcarkami na farcie, a dzisiaj w finale to już na megafarcie - najpierw 2-3 razy na milimetry wygrywała partie a teraz w ostatnim zagraniu znowu ledwo...

Tym paniom mówimy już STOP !!!


Brawo dla Amerykanek za piękną walkę (nagana dla McCormick za kilka farfocli) !!!

A Szwedki po raz kolejny w tym roku wygrały tylko dlatego, że miały przywilej ostatniego kamienia na początku spotkania - niby takie niepozorne a potem ma to ogromne znaczenie...


Od miłości do nienawiści... kiedyś je uwielbiałem, teraz ich nie znoszę...

Ale przyjdzie w końcu ten dzień, że ktoś utrze im nosa! I nieważne kto to będzie, ważne że one wreszcie polegną...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
moze byc niech polegna ale dobrze ze tego nie zrobily dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Tomo jakie farciary - ja kolegi nie poznaję. Czyżbyśutopił na Anete pod rząd kilkakrotnie. Kto zdroworozsądkowy gra przeciwko trzemkoronom w obecnych czasach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Po prostu to najlepsza ekipa świata, ale Tobie nie muszę tego przecież tłumaczyć. Ja mam ogromny szacunek do nich że po rozprężeniu po IO potrafiły sie pięknie zmobilizować.
PS. Czekamy teraz na Panów...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Tomo jakie farciary - ja kolegi nie poznaję. Czyżbyśutopił na Anete pod rząd kilkakrotnie. Kto zdroworozsądkowy gra przeciwko trzemkoronom w obecnych czasach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Po prostu to najlepsza ekipa świata, ale Tobie nie muszę tego przecież tłumaczyć. Ja mam ogromny szacunek do nich że po rozprężeniu po IO potrafiły sie pięknie zmobilizować.
PS. Czekamy teraz na Panów...
Widzisz kolego ja oprócz zajmowania się bukmacherstwem wciąż potrafiłem pozostać normalnym kibicem potrafiącym rozgraniczyć zdrową sportową rywalizację, swe sympatie i antypatie od bukmacherki.

Gram u bukmacherów od 5-6 lat ale w tym czasie na szczęście kasa nie zaślepiła mi oczu i potrafię w dalszym ciągu patrzeć na sport w sposób 'prawdziwy' a nie jako potencjalne źródło zysku.

Nie utopiłem na Szedkach kasy (znaczy się udupiłem astronomiczną sumę 10 PLN stawiając na nie na live przed ostatnim endem po kursie @8.0) - po prostu z całych sił kibicowałem Amerykankom i dlatego byłem i wciąz jestem taki rozgoryczony.

Szwedkom po raz kolejny dopisało ogromne szczęście - z tego się wcale nie wycofuję bo kto śledzi na bieżąco Curling ten wie, że mam rację.
O włos udało im się w półfinale IO, w finale IO i teraz w finale MŚ. Owszem można powiedzieć, że to ogromna klasa Anety i pozostałych dziewczyn ale prawda jest też taka, że we wszystkich 3 sytuacjach miały całe mnóstwo szczęścia.
Ale ono się kiedyś skończy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Widzisz kolego ja oprócz zajmowania się bukmacherstwem wciąż potrafiłem pozostać normalnym kibicem potrafiącym rozgraniczyć zdrową sportową rywalizację, swe sympatie i antypatie od bukmacherki.
Gram u bukmacherów od 5-6 lat ale w tym czasie na szczęście kasa nie zaślepiła mi oczu ...

Nie kumam o co bijesz ale niech Ci będzie ... Szwedki są najlepsze a jak tego nie widzisz to już twoja sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, poozon), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1