Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 24 1 2 21 22 23 24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by MazurTL
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego

już się urodził. Na szlemie go leje przy każdym spotkaniu.

Dobry turniej Tomek piwo Szkoda, że urwało mi połączenie na najważniejszych gemach, ale jak czytam to spartolił w swoim stylu.
Nadal nie jest tenisistą, umówmy się. Jest maratończykiem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Blackman laugh

Hahahaha dawno takich głupot nie czytałem.

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by tronk
Originally Posted by MazurTL
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego

wielu takich bylo


podaj jednego który ma więcej osiągnięć, nie ma takiego, więc nie siej zamętu, to że go nie lubisz nie zmienia faktu ze wygrał najwięcej i tyle lat utrzymuję bardzo dobrą formę, że nie można nikogo postawić na równi z Federerem.


Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by maaajo
Blackman laugh

Hahahaha dawno takich głupot nie czytałem.
wcale nie głupoty, doświadczysz tego jak Roger odejdzie na zasłużoną emeryturkę.
Zostaną tylko sami rzeźbiarze, kto więcej razy przebije na drugą stronę ten wygra. TAKA PRAWDA. Dlatego ciesz się póki możesz ze oglądasz takiego wirtuoza.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by MazurTL
Originally Posted by tronk
Originally Posted by MazurTL
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego

wielu takich bylo


podaj jednego który ma więcej osiągnięć, nie ma takiego, więc nie siej zamętu, to że go nie lubisz nie zmienia faktu ze wygrał najwięcej i tyle lat utrzymuję bardzo dobrą formę, że nie można nikogo postawić na równi z Federerem.

nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by tronk
nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal
no wlasnie ze nie

Originally Posted by Blackman
Originally Posted by maaajo
Blackman laugh

Hahahaha dawno takich głupot nie czytałem.
wcale nie głupoty, doświadczysz tego jak Roger odejdzie na zasłużoną emeryturkę.
Zostaną tylko sami rzeźbiarze, kto więcej razy przebije na drugą stronę ten wygra. TAKA PRAWDA. Dlatego ciesz się póki możesz ze oglądasz takiego wirtuoza.


tu sie zgadzam wlasnie piwo oby jak najdluzej dobrze mu wychodzilo boks



FloMayer 3.5 boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by MazurTL
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego
A Nadal jak kiedyś Ferdkowi manto spuścił, to sie Ferdzio popłakał więc wez nie opowiadaj smile I to jest mistrz który co rok wygrywa RG

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by MazurTL
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego
A Nadal jak kiedyś Ferdkowi manto spuścił, to sie Ferdzio popłakał więc wez nie opowiadaj smile I to jest mistrz który co rok wygrywa RG
manto w 5 setowym meczu laugh laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
az sobie wlacze na yt ten mecz Nadala z Sodotłukiem na RG 4 lata temu tongue Ferdynand przypuszczam ostał by się bez RG gdyby.. smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Raonic po 1 seta boks

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Florek set, jesze raz boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Florek jeszcze raz dajesz boks
Istominie wlaka tam boks

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Originally Posted by Verbatim
Raonic po 1 seta boks

Milos chyba ciagle ma w glowie ta porazke z Fedexem, mecz ktorego przegrac nie powinien a wrecz nie mogl.. Zaraz pewnie lawina kibicow Rogera mnie zje ale ogladajac tamten mecz powiem, ze Roger jak zdejmowal gacie po meczu to pas startowy byl na pewno, wygral, bo Raonic tego nie wygral. Takie jest moje zdanie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Seppi zaraz seta uwali

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
i git wloch u mnie lay 1.08 smile

GIT #5351003 14/05/2012 01:42
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by GIT
Originally Posted by Verbatim
Raonic po 1 seta boks

Milos chyba ciagle ma w glowie ta porazke z Fedexem, mecz ktorego przegrac nie powinien a wrecz nie mogl.. Zaraz pewnie lawina kibicow Rogera mnie zje ale ogladajac tamten mecz powiem, ze Roger jak zdejmowal gacie po meczu to pas startowy byl na pewno, wygral, bo Raonic tego nie wygral. Takie jest moje zdanie
widzisz, Milos gadal ze top 4 wcale nie rozni sie od reszty graczy. To teraz poczul roznice smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by tronk
nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal
no wlasnie ze nie

no jak nie jak tak

Fed 16
Pete 14

to chyba jest dość podobna ilość grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
5 setówka ? Ja pamiętam jak Rafa oddał w finale Fedexowi 4 gemy, a miało się wrażenie, że mógł tego dnia go nawet odesłać na trójkołowym rowerku.

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by młody gniewny
5 setówka ? Ja pamiętam jak Rafa oddał w finale Fedexowi 4 gemy, a miało się wrażenie, że mógł tego dnia go nawet odesłać na trójkołowym rowerku.
a myslalem ze chodzi o final AO, wtedy poszly te slawne lzy


Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by dupajas
Originally Posted by tronk
nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal
no wlasnie ze nie

no jak nie jak tak

Fed 16
Pete 14

to chyba jest dość podobna ilość grin
jak dla mnie to 1 szlem wiecej to juz ogromna roznica

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by młody gniewny
5 setówka ? Ja pamiętam jak Rafa oddał w finale Fedexowi 4 gemy, a miało się wrażenie, że mógł tego dnia go nawet odesłać na trójkołowym rowerku.

wtedy było tylko jedno kółko tongue

Strona 23 z 24 1 2 21 22 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,712
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1