|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego już się urodził. Na szlemie go leje przy każdym spotkaniu. Dobry turniej Tomek  Szkoda, że urwało mi połączenie na najważniejszych gemach, ale jak czytam to spartolił w swoim stylu. Nadal nie jest tenisistą, umówmy się. Jest maratończykiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Blackman  Hahahaha dawno takich głupot nie czytałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego wielu takich bylo podaj jednego który ma więcej osiągnięć, nie ma takiego, więc nie siej zamętu, to że go nie lubisz nie zmienia faktu ze wygrał najwięcej i tyle lat utrzymuję bardzo dobrą formę, że nie można nikogo postawić na równi z Federerem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Blackman  Hahahaha dawno takich głupot nie czytałem. wcale nie głupoty, doświadczysz tego jak Roger odejdzie na zasłużoną emeryturkę. Zostaną tylko sami rzeźbiarze, kto więcej razy przebije na drugą stronę ten wygra. TAKA PRAWDA. Dlatego ciesz się póki możesz ze oglądasz takiego wirtuoza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego wielu takich bylo podaj jednego który ma więcej osiągnięć, nie ma takiego, więc nie siej zamętu, to że go nie lubisz nie zmienia faktu ze wygrał najwięcej i tyle lat utrzymuję bardzo dobrą formę, że nie można nikogo postawić na równi z Federerem. nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal no wlasnie ze nie Blackman  Hahahaha dawno takich głupot nie czytałem. wcale nie głupoty, doświadczysz tego jak Roger odejdzie na zasłużoną emeryturkę. Zostaną tylko sami rzeźbiarze, kto więcej razy przebije na drugą stronę ten wygra. TAKA PRAWDA. Dlatego ciesz się póki możesz ze oglądasz takiego wirtuoza. tu sie zgadzam wlasnie  oby jak najdluzej dobrze mu wychodzilo  FloMayer 3.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego A Nadal jak kiedyś Ferdkowi manto spuścił, to sie Ferdzio popłakał więc wez nie opowiadaj  I to jest mistrz który co rok wygrywa RG
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Nie ma o czym mówić, Federer to tenisista wszech czasów, czy kiedyś się jeszcze taki ktoś urodzi, może....na razie nie było lepszego A Nadal jak kiedyś Ferdkowi manto spuścił, to sie Ferdzio popłakał więc wez nie opowiadaj  I to jest mistrz który co rok wygrywa RG manto w 5 setowym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
az sobie wlacze na yt ten mecz Nadala z Sodotłukiem na RG 4 lata temu  Ferdynand przypuszczam ostał by się bez RG gdyby.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Raonic po 1 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Florek set, jesze raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Florek jeszcze raz dajesz  Istominie wlaka tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Raonic po 1 seta  Milos chyba ciagle ma w glowie ta porazke z Fedexem, mecz ktorego przegrac nie powinien a wrecz nie mogl.. Zaraz pewnie lawina kibicow Rogera mnie zje ale ogladajac tamten mecz powiem, ze Roger jak zdejmowal gacie po meczu to pas startowy byl na pewno, wygral, bo Raonic tego nie wygral. Takie jest moje zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
i git wloch u mnie lay 1.08 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Raonic po 1 seta  Milos chyba ciagle ma w glowie ta porazke z Fedexem, mecz ktorego przegrac nie powinien a wrecz nie mogl.. Zaraz pewnie lawina kibicow Rogera mnie zje ale ogladajac tamten mecz powiem, ze Roger jak zdejmowal gacie po meczu to pas startowy byl na pewno, wygral, bo Raonic tego nie wygral. Takie jest moje zdanie widzisz, Milos gadal ze top 4 wcale nie rozni sie od reszty graczy. To teraz poczul roznice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal no wlasnie ze nie no jak nie jak tak Fed 16 Pete 14 to chyba jest dość podobna ilość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
5 setówka ? Ja pamiętam jak Rafa oddał w finale Fedexowi 4 gemy, a miało się wrażenie, że mógł tego dnia go nawet odesłać na trójkołowym rowerku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
5 setówka ? Ja pamiętam jak Rafa oddał w finale Fedexowi 4 gemy, a miało się wrażenie, że mógł tego dnia go nawet odesłać na trójkołowym rowerku. a myslalem ze chodzi o final AO, wtedy poszly te slawne lzy nie liczylem ale sampras chyba podobna ilosc szlemow zgarnal no wlasnie ze nie no jak nie jak tak Fed 16 Pete 14 to chyba jest dość podobna ilość  jak dla mnie to 1 szlem wiecej to juz ogromna roznica
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
5 setówka ? Ja pamiętam jak Rafa oddał w finale Fedexowi 4 gemy, a miało się wrażenie, że mógł tego dnia go nawet odesłać na trójkołowym rowerku. wtedy było tylko jedno kółko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|