|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Trzeba rozkręcić ten dział Na dziś proponuje taki oto typ: Washington-Osterloh-2(1,81) BAW Jak ja uwielbiam grać przeciw Washington(zazwyczaj z dobrym skutkiem) i dziś mam też nadzieję że będzie podobnie. Moje argumenty to: Obie zawodniczki grały ze sobą 3 razy(niby było to bardzo dawno temu,ale) 1 Key Bisc. Apr 2 2000 Osterloh-Washington 2:1(6-3,4-6,6-1) 1 Key Bisc. Mar 28 1999 Osterloh-Washington 2:0(6-3,6-2) 1 Ph'delphia Nov 14 1999 Washington-Osterloh 2:0(6-1,7-6(9) Dwa pierwsze spotkania grane były na hardzie(nas właśnie ta nawierzchnia interesuje na tą chwilę,zaś 3 spotkanie odbyło się na carpet).Właśnie na hardzie widać jak nasza faworytka radzi sobie z dziecinną łatwością z Washington. Kolejny argument to taki,że na hardzie więcej spotkań w tym roku rozegrała Osterloh z nieżłym skutkiem(w porównaniu do Washington). Bilans na hardzie: Washington 2/5 Osterloh 9/4 Typ:Osterloh Uwagi,spostrzeżenia mile widziane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
Popieram Osterloh pewna wedłu mnie...ja dorzucam chyba jeszcze Pironkowa bo kurs w toto 1,7 więc szkoda by było nie zagrać a bułgarka grac potrafi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 344 |
witam wszystkich mam małe pytańko , właśnie patrzyłem na drabinke singla kobiet i doliczyłem tam 13 miejsc!!!(12 par w kwalifikacjach) dla kwalifikantek , czyżby ktoś się wycofał? czyli DANIILIDOU może odpuścić bo jeśli się nie myle to ona wejdzie jako LL.? prosze kogoś o podpowiedz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Milenium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Nakamura A.-Yakimova A. (2) 1.88
Tutaj chyba nastapiła jakaś pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie sądziłem że spotka mnie taka miła niespodzianka od samego rana, Anastasia na betonie prezentuje sie o niebo lepiej od swojej drewnianej rywalki która notabene dostała niedawno "rower" od Henin, 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic tylko brać
Pironkova T.-Bondarenko A. (1) 1.70
Bardziej ufam młodej Bułgarce, Alyona jak i jej siostra to strasznie kaprysne zawodniczki i bardzo nierówne, gram na talent i przede wszystkim pozytywne nastawienie do swojej gry
Vento Kabchi M.-Ondraskova Z. (1) 1.75
Obie zawodniczki bez reelacji ostatnio na hardzie , ale Zuza na betonie to katastrofa wierze, że pani z Wenezueli poradzi sobie z dużo słabszą rywalką na tym podłozu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Domachowska - Yuan (1) 1.60 Toto-mix
Generalnie Marta takie pojedynki kończy w 2 setach, zawodniczka z Azji nie prezentuje czegoś co mogłoby wystraszyć naszą krajanke, ja wiemy Domachowska jak sama mówi lubi turnieje w Stanach i tamte warunki, nawierzchnia ,publiczność, czego chcieć więcej.. 1.6 bierzemy ??? ja tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
P.S Yakimova w toto-mixie 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Milenium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Nakamura A.-Yakimova A. (2) 1.88
Tutaj chyba nastapiła jakaś pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie sądziłem że spotka mnie taka miła niespodzianka od samego rana, Anastasia na betonie prezentuje sie o niebo lepiej od swojej drewnianej rywalki która notabene dostała niedawno "rower" od Henin, 1.88 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic tylko brać po ostatnich wynikach na hardzie Pani Yakimovej chcialem dzis zagrac na jej zwyciestwo, jedyne co mnie zastanawia to dlaczego skreczowala w ostatnim meczu z Meusburger?? jakies info konkretne??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Yakimova skreczowała w sobotę w półfinale w turnieju w ORange z pulą 50 tys. $ w mecz z Meusburger 67 03.
Last edited by Gregov; 22/03/2006 13:34.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Kto skasował mój post i dlaczego???????
[color:"blue"] ja skasowałem , bo nic nie wnosił do tematu. ( zresztą tak jaki i inne posty ) Luźna dyskusja na Quasi Czacie lub na czacie meczpl
arktos - wyczyść sobie skrzynkę [/color]
Last edited by Gregov; 22/03/2006 15:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Po wczorajszym nie udanym typie czas dziś na rewanż. Oczywiście typ który zaproponuje dziś będzie przeciwko mojej wczorajszej pogromczyni(Washington) Washington-Raymond-2(1.44)BAW Nie będę się rozpisywał bo jak się człowiek stara robi analiże to póżniej efekty widać.(wchodzi odwrotnie) Analiza(krótka) Obie zawodniczki spotkały się tylko raz i co ciekawe właśnie na tym turnieju tylko rok temu w 1 rundzie. Washington-Raymond 0:2(4:6,2:6) Typ:Raymond
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 57 |
Douchevina-Zvonareva 1 1.64 (prof)
Douchevina juz raz pokonala w tym roku Zvonarievą na hardzie i mysle ze powtorzy ten "wyczyn"
Danilidou-Perry 1 1.61
Mysle ze w tym meczu wygra jednak greczynka, w tym sezonie gra lepiej niz Perry na hardcourtach
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,199 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Razzano - Kleybanova 1 - 1.4
Rosjanka niedanwo oderwala sie od cycka mamusi a juz chce wygrywac w Miami. Za szybko moja droga. Razzano gra w kratke ale przegrywa glownie z czolowka wta. Jedynie porazka z Czink jest zaskoczeniem ale wtedy Melinda grala naprawde dobrze. Razzano potrafi grac na hardzie i wykorzystywac bledy rywalki, troche szkoda, ze slabo serwuje ale u kobiet to nie taki wielki problem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Bammer - King 2 - 1.95
Ciagle kursy na King bardzo wysokie. Ciekawe skad sie to bierze. Generalnie King to chyba najbardziej dochodowa panna w tym roku jesli idzie o bukmacherke. Wiecznie kursy powyzej 2 a ona wygrywa i wygrywa wiec trzeba to wykorzystac poki mozna. Bammer lubi takie turnieje, niezle zagrala w Indian Wells ale nie sadze aby byla tutaj faworyzowana. Nawet jesli uznamy ze szasne sa 50/50 to lepiej grac wyzszy kurs, Vanii w USA nie mozna lekcewazyc.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Krajicek - Yan 1 - 1.4
Micha wraca do gry po przerwie. Na hardzie grac potrafi niezle serwuje, w ogole mysle, ze to jest zawodniczka na pierwsza 10 rankingu kobiecego za jakis czas. Yan poczatek sezonu niezly, ostatnioduzo porazek Harkleroad, Li, Nagyova, Laine takze uwazam ze przegra z Krajicek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Laine-Camerin 1,72 typ1 Laine ostatnio nieźle sobie pogrywa zaś o Camerin nie można tego powiedzieć.
Na Li-Morigami 1,3 Lina w dobrej formie powinna głądko ograc japonke która w tym sezonie kompletnie nic nie gra przegrała wszystko to co było do przegrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Granville -Garbin 1,4 typ1 Laura na swoich śmiechach nie będzie miała problemu z pokonaniem lipnej włoszki, a na dodatek ponad tydzień temu Laura gładko ograła w dwóch setach Garbin.
Uważłbym na Krajicek która wraca na korty i w nie wiadomo jakiej jest formie. Pozatym Yuan powinna wygrac z Martą naszą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nieźle sobie pogrywa kwale przeszła jak burza wygrywając z dwiema amerykankami.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Popieram aktorek w Exp i Pinn kurs 1,72 nic tylko brac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
elo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Po wczorajszym niezłym dniu dzisiaj coś takiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Bammer-King (2) 1.96
2005 $75,000 Pittsburgh, PA 32 Hard (I) V.KING 6-4 6-2 to tak tytułem wstępu do tego meczu. Gram na młodą Amerykanke z kilku powodów. Gra u siebie, może to nudne stwierdzenie ale prawdziwe, sciany pomagaja a jak ktos jeszcze ma umiejętności to tym bardziej. Vania bardzo dobrze spisuje sie ostatnio w turniejach na Hardzie, ostatnio 3 runda przegrana z Czołgiem z Chin Na Li, można by tutaj pisac że Bammer dostała lanie od Rodionovej, za to King ograła gladko Rodionovą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, nie o to chodzi.... turniej zarówno w Indian Weels jak i Miami to niezły kawałek grosza dla zawodniczek, Vania jest młoda i nie w głowie jej głównie kaska ale doświadczenie i rozgrywanie sie, ma okazje ponieważ gra przed własnymi widzami, Bammer po ostatnich przeciętnych występach w Indian i Pattayi nic szczególnego nie pokazała, dlatego wierze że 1 runda jest jak najbardziej w zasięgu młodej, utalentowanej zawodniczki, która nie tylko pokonała juz nazwiska coś znaczące w tenisowym świecie, ale weszła znakomicie ze świata juniorskiego w Real GAME , a to jest duzy plus w psychice zawodniczek
Krajicek-Yan (1) 1.36
zgadzam sie z Juanką... dodam tylko że nie widze innego rozwiązania w tym meczu, nieporównywalnie lepsze wyniki na betonie, siła uderzenia w tym wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> i "granie głową" na korcie to dodatkowe atuty
Zheng-Lepchenko (2) 2.06
Tutaj kieruje sie, ostatnimi wystepami Varvary Lepchenko, która wyszła z cienia Uzbeckich drzew <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i zaczęła coś grać, ostanio kwale dosyc gładko przebrnięte. Zheng chyba koncentruje sie tylko juz w deblu ostatnie jej mecze singlowe to 5 porażek z rzędu, wierze w nowy towar w tenisowym światku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Granville-Garbin (1) 1.35
2 tygodnie temu panie grały na kortach INDIAN WEELS wynik 6-1 6-2 dla Laury , teraz warunki podobne nie wierze żeby cos tutaj mogło przeszkodzić Amerykance w odniesieniu kolejnego zwyciestwa
-------------------------- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Deble dzisiaj i jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
LICHOWCZEWA/ZWONAREWA-PESCHKE/SCHIAVONE (1) 1.65
Krótko....Licha z Vera to w końcu czołówka damskiego debla powinny zacząć cos wygrywac w końcu, Kapusta niezła w turnieju Vera w singlu WIN, chyaba to dobry prognostyk
YAN/ZHENG-DANIILIDOU/MEDINA (1) 1.55
tego debla nie trzeba przedstawiać, Chineczki znakomicie graja razem , jak sie przyłoża to naprawde głowa huczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1 runda zawsze była w ich zasięgu, rywalki to singlistki więc raczej gładki mecz
GROENEFELD/SHAUGNESSY-KRAJICEK/MORARIU (1) 1.37
Shaugnessy i Groenefeld to bardzo doświadczone tenisistki nie tylko w deblu ale równiez w singlu, ostatni występ Amerykanki z Ruano Pascual i finał Indian Wells, przeciwniczki to zlepek młodości z doświadczeniem deblowym , myśle ze w tym meczu to za mało
HANTUCHOVA/SUGIYAMA-MYSKINA/SAFINA (1) 1.65
Znane panie razem w deblu, grają i grają i grają i przeplataja raz lepszy wystep raz gorszy, wydaje mi sie ze Myskina i Safina nie dadzą rady jednak tym razem, róznica jest taka że lalki nie graja ze soba na codzień powiem więcej prawie wogóle nie graja w deblu a jak juz to sporadycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
CLIJSTERS/MAES-BIRNEROVA/VOSKOBOEVA (2) 2.00
Tu jest ciekawy mecz. Clijsters gra sama w debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />...tak na serio to Birnerova ma pojęcie o deblu i to nie małe Galina tez cos dorzuci,a młoda Maes hmmmm no raczej nie tutaj
BENESOVA/STRYCOVA-DUSZEWINA/PEER (1) 1.70
Beneska ze Strycova zabrały mi troche kaski widac dobrze im sie gra razem na hardzie, pokonanie Bartoli/Groenefeld 6-1 6-0 coś musi oznaczać, przeciwniczki Duszewina katastrofa singlowa, a co dopiero debel, Peer hmmm bez rewelacji, pewna (1)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
YAN/ZHENG-DANIILIDOU/MEDINA (1) 1.55
tego debla nie trzeba przedstawiać, Chineczki znakomicie graja razem , jak sie przyłoża to naprawde głowa huczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1 runda zawsze była w ich zasięgu, rywalki to singlistki więc raczej gładki mecz chyba ci sie lekko przysneło podczas INdian Wells <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a co do reszty to faktycznie smacznie wyglada debelik Hant/Sugi, Bene/Stry oraz LiTin/Sun 1,38 prof <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przecie to darmocha jesli chodzi o single to podobniejak poprzednicy: Lepchenko, King, za to na jutro szykują sie ciekawe spotkania: Srebotnik-Washing. 2 2,4 Medina-A.Bondaren. 2 2,1 Bartoli-Yakimova 2 2,4 mysle że jest duza szansa na trzy 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [color:"blue"] wyciąłem wszystkie posty dotyczące spekulacji na temat kursów w meczu Granville - Garbin. Granville się wycofała z powodu kontuzji i zastąpi ją Ruano Pascual [/color]
Last edited by Gregov; 23/03/2006 16:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 187 |
witam sory ze zasmiecam ale juz nic nie rozumiem dlatego pytam jak u was rozliczyli:
mianowicie obstawilem cala kase na Granville w meczu z Garbin
I BetandWin dzis podaje mi kupon przegrany
Ale na WTAtour jest ze granville nie grala tylko ruano pascal
Tak samo na stronie glownej turnieju pisze Granville (right ankle sprain) replaced by LL Ruano Pascal
to w koncu z kim ta Garbin wczoraj wygrala?????
[color:"red"] EDIT [/color]
Tathiana Garbin (ITA) Q 7 1 6 Stats vs. (1) Tathiana Garbin Virginia Ruano Pascual (ESP) LL 6 6 4
za oficjalną.
Napisz do supportu BAW prośbę o wyjaśnienie. Możesz podać im link do strony turnieju.
Last edited by Fro_Lech; 24/03/2006 08:17.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Moją domeną jest oczywiście ATP, ale jak widzę że w WTA jest maksymalnie przesadzony kurs to muszę zareagować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ivanovic/Mirza-Camerin/Garbin (2) 2,7 w toto-mixie, mi tam nie bardzo po drodze, ale niech inni skorzystają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ana od święta gra sobie w debla i raczej przy okazji większych imprez. Mirza regularniej aczkolwiek musi mieć obok siebie kogoś naprawdę klasowego u boku wtedy to nie wygląda aż tak źle (np. z Sugiyamą czy L.Huber). Teraz ma Anę I... i cóż taki zlepek wg. mnie może nie wypalić. Przeciwniczki również nie należą do elit par deblowych, aczkolwiek Garbin lubi warunki panujące w Miami, w singlu nieźle się ograła. Pograły sobie dwie rundy w IW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no i 4-6 w 1 secie z Raymond/Stosur do czegoś zobowiązuje tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kurs jest wyraźnie przesadzony.. Rozsądnie to ustawił Prof - 2,06. Mecz jutro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Craybas J.-Zheng J. (1) 1.65 STS
Nie wiem ale nie chce mi sie wierzyc zeby Chinka doszła tak daleko,po wczorajszej kompromitacji w deblu czyżby szykowała sie na finał w Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Tak na serio to trzeba stwierdzić Że Jill złapała wiatr w żagle i po pokonaniu Clijsters i Koukalovej to ona jest faworytką w tym spotkaniu, gra u siebie może byc dodatkowym atutem w tym pojedynku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 24
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 24 |
Witam ma ktos może z was link do strony gdzie mozna porownać jak grały ze soba kobiety,chodzi mi o H2h http://www.itftennis.com/womens/players/index.asp
Last edited by Fro_Lech; 27/03/2006 10:11.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|