|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Grizzlies tez mieli na luzno wziac game 7...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Sędziowie swoje 3 grosze dołożą, w końcu chyba logiczne jaka para będzie większym hitem: Miami-Boston czy Miami-Phila. Pewnie, że jak Celtics kompletnie zawalą mecz, to przegrają, ale własna hala+sędziowie to spory handicap.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Zresztą jeszcze nie przesądzajmy losów tego meczu. W tych playoffach nie takie przewagi się wypuszczało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259 |
triple, osobiste, triple, osobiste, triple zwycięstwo, nierealane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2012
Posty: 259 |
Na 33% skuteczności meczu wygrać się nie da. Po co ja to grałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
no trudno, z Bostonem nie wyszlo ale Miami juz musi [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tigers o4R @1.926, mocniej white sox o4.5R @1.862, mocniej zyczylbym sobie 2/2 ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Detroit -1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
hehe detroit dp, nie wiem ja wy, ale ja na ta ekipe klade lache do odwolania, za duzo mnie kosztowala w tym sezonie   frajerom
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jezu, co za farsa ... runnerzy na 1 i 2, zero outow i dirks ... bount foul bount foul i strikeout w 3 rzutach, nastepnie 2 szybkie ouciki  kolejny nieprawdopodobny koniec inningu niech mnie ktos uszczypnie, bo ja chyba qrwa snie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Detroit -1,5  odpowiednie chyba w tej sytuacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
komedia raul, komedia po wczorajszym, naiwnie sadzilem, ze dzis wystrzelaja mastersona, tym bardziej, ze mieli kapitalny bilans przeciwko niemu ... a tymczasem kolejny pokaz jakiejs chorej impotencji - dla mnie absolutnie niezrozumialej, bo tak jak wczoraj jeden pieprzony hit, walk, czy cokolwiek i wynik bylby inny a tymczasem koles z AVG grubo ponad .300 w 3 bunt foulach lapie strikeout ... no poprostu kryminal, bo takie cos to sie moze zdarzyc na treningu amatorow, ale nie w mlb  no nic, chyba doloze troszke na over runow cws i sprobujemy wymazac ze stanu konta te dziure po tygrysach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
komedia raul, komedia po wczorajszym, naiwnie sadzilem, ze dzis wystrzelaja mastersona, tym bardziej, ze mieli kapitalny bilans przeciwko niemu ... a tymczasem kolejny pokaz jakiejs chorej impotencji - dla mnie absolutnie niezrozumialej, bo tak jak wczoraj jeden pieprzony hit, walk, czy cokolwiek i wynik bylby inny a tymczasem koles z AVG grubo ponad .300 w 3 bunt foulach lapie strikeout ... no poprostu kryminal, bo takie cos to sie moze zdarzyc na treningu amatorow, ale nie w mlb  no nic, chyba doloze troszke na over runow cws i sprobujemy wymazac ze stanu konta te dziure po tygrysach mówisz, że warto? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
jeeest pecha ciag dalszy, tym razem mandat. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wg mnie tak, gdybym byl innego zdania, raczej bym nie zagral  to jest dla mnie absolutnie sztandarowy typ na dzisiaj, na tygrysow skusilem sie doslownie w ostatniej chwili, dlugo sie wahalem po wczorajszej szopce ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
wg mnie tak, gdybym byl innego zdania, raczej bym nie zagral  to jest dla mnie absolutnie sztandarowy typ na dzisiaj, na tygrysow skusilem sie doslownie w ostatniej chwili, dlugo sie wahalem po wczorajszej szopce ... rozumiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
1. Alejandro De Aza (L) CF 2. Gordon Beckham (R) 2B 3. Adam Dunn (L) DH 4. Paul Konerko (R) 1B 5. Alex Rios (R) RF 6. A.J. Pierzynski (L) C 7. Dayan Viciedo (R) LF 8. Alexei Ramirez (R) SS 9. Orlando Hudson (S) 3B bardzo podoba mi sie ten line-up CWS  powinni powaznie naruszyc devriesa, do tego bullpen twins do namocniejszych nie nalezy ... dokladam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no i poszla dokladka po @1.877, co ma byc to bedzie ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
no i poszla dokladka po @1.877, co ma byc to bedzie ...  Zagrałbym też ale nie chce dzisiaj psuć wam zabawy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|