|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Gdzie tam najblizej jest pociag jakis? Żabi róg. Jak pociągiem to najlepiej do Olsztyna a tam do Morąga nie do Żabiego rogu ponieważ z Morągu do Kretowin co 30 minut coś śmiga . Jest też odrazu bezpośredni pociąg do Morąga z Szczecina przez trójmiasto i z Białegostoku , ale to tylko pośpieszne  Myślę że ustalić jakieś 3 miejsca i robimy głosowanie . Data też by się przydała dokładna . Żeby było można już coś myśleć . Bo lipiec czy tam sierpień bliżej coraz bliżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Gdzie tam najblizej jest pociag jakis? Żabi róg. Jak pociągiem to najlepiej do Olsztyna a tam do Morąga nie do Żabiego rogu ponieważ z Morągu do Kretowin co 30 minut coś śmiga . Jest też odrazu bezpośredni pociąg do Morąga z Szczecina przez trójmiasto i z Białegostoku , ale to tylko pośpieszne  Myślę że ustalić jakieś 3 miejsca i robimy głosowanie . Data też by się przydała dokładna . Żeby było można już coś myśleć . Bo lipiec czy tam sierpień bliżej coraz bliżej Taksówkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Siema zlotowicze! Że użyję Szczypiorowej nomenklatury dopiero przchuj Joke powiedział mi, że jest w planach kolejny zlot. Powiem Wam, że to Kretowisko wygląda zacnie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet wędeczke można wziąć i na łódeczce (może być bols) połowić co nieco.
Co do połączenia to wiara z Pomorza i Warmii/Mazur raczej izzi. Patrząc na mapę to albo pociągiem do Iławy albo Polskim Busem do Ostródy. Potem już lokalnie coś szukać. No ale lokalesi podpowiedzą lepiej.
Dajcie tylko termin, bo trzeba w domu lobbying zacząć uskuteczniać.
Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Się lognąłem, to się zapytam. Robimy coś panowie, czy jak co roku nudny lipiec na Bora Bora. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Żartownisiu  Jak dla mnie mogą być te "Kretowiny" zawsze to zapijaczone mordki z Trójmiasta będą miały bliżej Pytanie ile dni i jakie dni plus kto tam na miejscu jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
kurcze tez bym chcial poznac kilka osob Lupusa, Conrada, Piostara, Platiniego  moze bym dal rade przybyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Chciałem zauważyć powyższe osoby to same pijaki  nie pogadacie za wiele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Czemu Platniego nazywasz pijakiem?  haku Ciebie również nie może zabraknąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Ja się chętnie wybiorę;) miejsce w sumie dowolne termin lipcowy może być, poza weekendem (14-17 lipca) koncert w Jarocinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Czemu Platniego nazywasz pijakiem?  haku Ciebie również nie może zabraknąć  haku kawałeczek drogi ma... ale co tam, da sie ogarnac  u mnie pewnie bedzie ciezko z terminem (nowe obowiazki) wiec sie nie wcinam, zobacze co ustalicie i sie pomysli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
jesli kretowiny to moze rzeczywiscie by tym OLTem ogarnąć, a pozniej w pociag... ale na pewno po Euro. Ja juz mowilem ze mam remont, ale moze by sie cos udalo na weekend zdzialac, poza tym zone trzeba urabiac :D:D a Mitul u Ciebie jak? pantoflem przykryty czy sie nie dajesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
jesli kretowiny to moze rzeczywiscie by tym OLTem ogarnąć, a pozniej w pociag... ale na pewno po Euro. Ja juz mowilem ze mam remont, ale moze by sie cos udalo na weekend zdzialac, poza tym zone trzeba urabiac :D:D a Mitul u Ciebie jak? pantoflem przykryty czy sie nie dajesz?  Taka zone zonowa czy dziewczyne?  Wpadaj, trzeba znowu pijackie ogladanie siatkowki zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
zone zonowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
To gratulacje, chyba przegapilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
zone zonowa  żadna żona żonowa - co wy mi tu pitolicie jeden z drugim??  dzieciaka mam kochanego, malutkiego, stąd te ograniczenia :PP
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
wiem Mitul, tak tylko pytam przy okazji :))) wiec widze, ze sie nie dajesz, ja tez sie staram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Czemu Platniego nazywasz pijakiem?  haku Ciebie również nie może zabraknąć  dobrześ to podsumował  czyli resztę zwać tak można?  poczekam co ustalicie, i zobaczę co będzie się dało zrobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ja proponuje w Zalesiu Górnym koło Warszawy zlot, każdy bedzie miał niedaleko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
zakwaterowanie w domkach na terenie WOW Wisła domki sa w stanie takim jak 30 lat temu wiec maja swoj klimat  w poblizu kajaki, rowery wodne, basen odkryty, stawy gdzie można złowić rybkę miejsca do grillowania piwo, przekąski na miejscu wieksze zakupy - Piaseczno, koleją 3 min jazdy od WOW Wisła bezpośredni dojazd do WOW Wisła nie tylko z Warszawy ale i z Gdańska, Kołobrzegu i Krakowa, i wielu innych miast
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
termin ustalcie, i podjadę po pracy zarezerwuję 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|