Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by codi
Gdzie tam najblizej jest pociag jakis?

Żabi róg.
Jak pociągiem to najlepiej do Olsztyna a tam do Morąga nie do Żabiego rogu ponieważ z Morągu do Kretowin co 30 minut coś śmiga .
Jest też odrazu bezpośredni pociąg do Morąga z Szczecina przez trójmiasto i z Białegostoku , ale to tylko pośpieszne wink
Myślę że ustalić jakieś 3 miejsca i robimy głosowanie . Data też by się przydała dokładna . Żeby było można już coś myśleć . Bo lipiec czy tam sierpień bliżej coraz bliżej

Bonus: Unibet
fenomen #5361967 22/05/2012 14:48
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by fenomen
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by codi
Gdzie tam najblizej jest pociag jakis?

Żabi róg.
Jak pociągiem to najlepiej do Olsztyna a tam do Morąga nie do Żabiego rogu ponieważ z Morągu do Kretowin co 30 minut coś śmiga .
Jest też odrazu bezpośredni pociąg do Morąga z Szczecina przez trójmiasto i z Białegostoku , ale to tylko pośpieszne wink
Myślę że ustalić jakieś 3 miejsca i robimy głosowanie . Data też by się przydała dokładna . Żeby było można już coś myśleć . Bo lipiec czy tam sierpień bliżej coraz bliżej

Taksówkami laugh


Piostar #5362283 22/05/2012 18:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Siema zlotowicze! Że użyję Szczypiorowej nomenklatury dopiero przchuj Joke powiedział mi, że jest w planach kolejny zlot. Powiem Wam, że to Kretowisko wygląda zacnie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet wędeczke można wziąć i na łódeczce (może być bols) połowić co nieco.

Co do połączenia to wiara z Pomorza i Warmii/Mazur raczej izzi. Patrząc na mapę to albo pociągiem do Iławy albo Polskim Busem do Ostródy. Potem już lokalnie coś szukać. No ale lokalesi podpowiedzą lepiej.

Dajcie tylko termin, bo trzeba w domu lobbying zacząć uskuteczniać.

Pozdro!

Piostar #5366563 25/05/2012 19:26
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Się lognąłem, to się zapytam. Robimy coś panowie, czy jak co roku nudny lipiec na Bora Bora.
Pozdro

Piostar #5366588 25/05/2012 19:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Żartownisiu grin

Jak dla mnie mogą być te "Kretowiny" zawsze to zapijaczone mordki z Trójmiasta będą miały bliżej wink

Pytanie ile dni i jakie dni plus kto tam na miejscu jest?

Piostar #5366687 25/05/2012 20:10
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
kurcze tez bym chcial poznac kilka osob Lupusa, Conrada, Piostara, Platiniego smile

moze bym dal rade przybyc smile

Piostar #5366703 25/05/2012 20:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Chciałem zauważyć powyższe osoby to same pijaki tongue
nie pogadacie za wiele smile

Piostar #5366709 25/05/2012 20:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Czemu Platniego nazywasz pijakiem? tongue

haku Ciebie również nie może zabraknąć wink

Piostar #5366723 25/05/2012 20:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Ja się chętnie wybiorę;) miejsce w sumie dowolne termin lipcowy może być, poza weekendem (14-17 lipca) koncert w Jarocinie wink

Piostar #5366935 25/05/2012 22:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Piostar
Czemu Platniego nazywasz pijakiem? tongue

haku Ciebie również nie może zabraknąć wink

haku kawałeczek drogi ma... ale co tam, da sie ogarnac smile

u mnie pewnie bedzie ciezko z terminem (nowe obowiazki) wiec sie nie wcinam, zobacze co ustalicie i sie pomysli tongue

Piostar #5366977 25/05/2012 23:14
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
jesli kretowiny to moze rzeczywiscie by tym OLTem ogarnąć, a pozniej w pociag... ale na pewno po Euro. Ja juz mowilem ze mam remont, ale moze by sie cos udalo na weekend zdzialac, poza tym zone trzeba urabiac :D:D

a Mitul u Ciebie jak? pantoflem przykryty czy sie nie dajesz? grin

Exp #5367044 25/05/2012 23:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Exp
jesli kretowiny to moze rzeczywiscie by tym OLTem ogarnąć, a pozniej w pociag... ale na pewno po Euro. Ja juz mowilem ze mam remont, ale moze by sie cos udalo na weekend zdzialac, poza tym zone trzeba urabiac :D:D

a Mitul u Ciebie jak? pantoflem przykryty czy sie nie dajesz? grin

Taka zone zonowa czy dziewczyne? wink Wpadaj, trzeba znowu pijackie ogladanie siatkowki zrobic laugh

Piostar #5367114 26/05/2012 00:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
zone zonowa tongue

Piostar #5367144 26/05/2012 00:57
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
To gratulacje, chyba przegapilem wink

Exp #5367209 26/05/2012 01:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Exp
zone zonowa tongue

żadna żona żonowa - co wy mi tu pitolicie jeden z drugim?? tongue

dzieciaka mam kochanego, malutkiego, stąd te ograniczenia :PP

Piostar #5367260 26/05/2012 02:37
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
wiem Mitul, tak tylko pytam przy okazji :))) wiec widze, ze sie nie dajesz, ja tez sie staram laugh

Piostar #5367647 26/05/2012 17:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by Piostar
Czemu Platniego nazywasz pijakiem? tongue

haku Ciebie również nie może zabraknąć wink
dobrześ to podsumował wink
czyli resztę zwać tak można? grin
poczekam co ustalicie, i zobaczę co będzie się dało zrobić smile


Piostar #5370735 28/05/2012 17:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
ja proponuje w Zalesiu Górnym koło Warszawy zlot, każdy bedzie miał niedaleko smile

Piostar #5370993 28/05/2012 18:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
zakwaterowanie w domkach na terenie WOW Wisła
domki sa w stanie takim jak 30 lat temu wiec maja swoj klimat smile
w poblizu kajaki, rowery wodne, basen odkryty, stawy gdzie można złowić rybkę
miejsca do grillowania
piwo, przekąski na miejscu
wieksze zakupy - Piaseczno, koleją 3 min jazdy od WOW Wisła

bezpośredni dojazd do WOW Wisła nie tylko z Warszawy ale i z Gdańska, Kołobrzegu i Krakowa, i wielu innych miast

Piostar #5370995 28/05/2012 18:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
termin ustalcie, i podjadę po pracy zarezerwuję smile

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,724 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1