Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Piostar #5371081 28/05/2012 19:23
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Nie można zrobić ankiety gdzie robimy ?
Bo tak to każdy ma multum pomysłów a zero działania .

Bonus: Unibet
Piostar #5371145 28/05/2012 19:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ja będę działał, podjadę, zarezerwuję, dajcie tylko info na ile osób.

fenomen #5371258 28/05/2012 20:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by fenomen
Nie można zrobić ankiety gdzie robimy ?
Bo tak to każdy ma multum pomysłów a zero działania .
Faktycznie czas na decyzje, wiadomo lipiec, wakacje i jakieś inne plany zaczynają się pojawiać. Ja zdecydowanie za Kretowinami, kolega fenomen by ogarnął.
Pzdr.

Mr Joke #5371318 28/05/2012 20:44
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Mr Joke
Originally Posted by fenomen
Nie można zrobić ankiety gdzie robimy ?
Bo tak to każdy ma multum pomysłów a zero działania .
Faktycznie czas na decyzje, wiadomo lipiec, wakacje i jakieś inne plany zaczynają się pojawiać. Ja zdecydowanie za Kretowinami, kolega fenomen by ogarnął.
Pzdr.
[/quote]Kretowiny są mega i ja też ew mógłbym pomóc w organizacji smile [/quote]
I nawet nie tylko ja smile Mam multum czasu ostatnio więc oczywiście że rzecz jasna że mógłbym podziałać .

Piostar #5371330 28/05/2012 20:48
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
no to do roboty grin najpierw jednak ustalmy ten termin wink

Piostar #5371333 28/05/2012 20:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Jak dla mnie moga byc te Kretowiny/Skorzecin. Z tym, ze w tym drugim bedzie trzeba sie pewnie pomeczyc, zeby domki ogarnac.

Piostar #5371360 28/05/2012 20:58
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Dla mnie termin obojętnie jaki .
Trzeba naprawdę zaczać działać bo sezon tuż tuż i będzie póżniej ciężko ogarnać mi domki/pokoje
Właśnie jak coś to wolicie domki czy pokoje w pensjonacie ( apartamenty też są )
Ile dni się bawimy ?

fenomen #5371371 28/05/2012 21:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja jadę, w sumie będzie to mój pierwszy zlot (lol po 8 latach), więc mi jest to obojętnie gdzie... czy Warszawa czy Kretowiska i tu i tu dojadę sam lub ze zlotowiczami z południa. Termin, tylko lipiec i decydujcie się jak najwcześniej.

dobrze2

Piostar #5371374 28/05/2012 21:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
u mnie pewnie bedzie klopot z terminem, ale jak tylko przypasuje to dolacze, nawet w tych Kretowinach ostatecznie chociaz mam w chuj daleko tongue

Piostar #5371376 28/05/2012 21:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Giertyszek - te Twoje domki pewnie spoko, ale nie ma kortu do tenisa, a przeca to crucial issue tongue

no i siatkowka plazowa musi byc ;P w cos te turnieje poza poksem trzeba grac ;P

Mitul #5371426 28/05/2012 21:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by Mitul
u mnie pewnie bedzie klopot z terminem, ale jak tylko przypasuje to dolacze, nawet w tych Kretowinach ostatecznie chociaz mam w chuj daleko tongue

To jaki termin Ci pasi? Piątki lipcowe to 6,13,20,27. Może 13nastego, tylko żeby jakiś Jason nie wyjebał z krzoli i wpierdolu nie spuścił grin
Pzdr

Mitul #5371436 28/05/2012 21:26
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Mitul
Giertyszek - te Twoje domki pewnie spoko, ale nie ma kortu do tenisa, a przeca to crucial issue tongue

no i siatkowka plazowa musi byc ;P w cos te turnieje poza poksem trzeba grac ;P
Z siatkówką plażową jest tak że nawet co sobotę albo niedziele jest turniej na jednym z boisków i można się zgłosić jak ktoś chętny smile

Piostar #5371501 28/05/2012 21:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
my juz jeden turniej siaty widzielismy na zlocie, jak sie zapatrzylismy na sliczne posladki dziewczyn co tam graly w turnieju to juz pozniej nic nie robilo wrazenia tongue

Mitul #5371519 28/05/2012 21:59
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Mitul
my juz jeden turniej siaty widzielismy na zlocie, jak sie zapatrzylismy na sliczne posladki dziewczyn co tam graly w turnieju to juz pozniej nic nie robilo wrazenia tongue
Oj uwierz że tu też będzie oj będzie smile

Piostar #5371934 29/05/2012 00:44
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Pasuję wam że zaczynamy w piątek o 16 bo tak się zaczyna doba a kończymy w poniedziałek o 12 albo w niedzielę ?
I co wy na termin 6-7-8-9 (Lipiec)

Piostar #5372025 29/05/2012 01:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
dla mnie im blizej konca lipca tym lepiej, a jeszcze lepiej poczatek sierpnia,
poczatek lipca odpada, ale jak znam zycie ilu ludzi tyle terminow, ciezko jest zgrac, zawsze tak bylo

Piostar #5372082 29/05/2012 01:51
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Jest troche chętnych na ten zlot , ale każdy boi się napisać swoją date i jaka mu pasuje . Czy jakiś mod/admin może zrobić ankiete ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Self-Confident
kurcze tez bym chcial poznac kilka osob Lupusa, Conrada, Piostara, Platiniego smile

moze bym dal rade przybyc smile


to jak już się zdecydujesz to nie zapomnij o tym

[Linked Image]

Piostar #5372128 29/05/2012 02:03
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
dobrze wezme taka jaka lubisz i postaram sie zeby Cie nie bolalo smile

Piostar #5372176 29/05/2012 02:20
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
nie dzięki, ale zupełnie tego nie preferuję

lepiej zatroszcz się o swoje dupsko grin

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, aker, alfa, burbon, $-man, ANZELMO), 2,800 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1