|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Nie można zrobić ankiety gdzie robimy ? Bo tak to każdy ma multum pomysłów a zero działania .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ja będę działał, podjadę, zarezerwuję, dajcie tylko info na ile osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Nie można zrobić ankiety gdzie robimy ? Bo tak to każdy ma multum pomysłów a zero działania . Faktycznie czas na decyzje, wiadomo lipiec, wakacje i jakieś inne plany zaczynają się pojawiać. Ja zdecydowanie za Kretowinami, kolega fenomen by ogarnął. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Nie można zrobić ankiety gdzie robimy ? Bo tak to każdy ma multum pomysłów a zero działania . Faktycznie czas na decyzje, wiadomo lipiec, wakacje i jakieś inne plany zaczynają się pojawiać. Ja zdecydowanie za Kretowinami, kolega fenomen by ogarnął. Pzdr. [/quote]Kretowiny są mega i ja też ew mógłbym pomóc w organizacji smile [/quote] I nawet nie tylko ja  Mam multum czasu ostatnio więc oczywiście że rzecz jasna że mógłbym podziałać .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
no to do roboty  najpierw jednak ustalmy ten termin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Jak dla mnie moga byc te Kretowiny/Skorzecin. Z tym, ze w tym drugim bedzie trzeba sie pewnie pomeczyc, zeby domki ogarnac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Dla mnie termin obojętnie jaki . Trzeba naprawdę zaczać działać bo sezon tuż tuż i będzie póżniej ciężko ogarnać mi domki/pokoje Właśnie jak coś to wolicie domki czy pokoje w pensjonacie ( apartamenty też są ) Ile dni się bawimy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja jadę, w sumie będzie to mój pierwszy zlot (lol po 8 latach), więc mi jest to obojętnie gdzie... czy Warszawa czy Kretowiska i tu i tu dojadę sam lub ze zlotowiczami z południa. Termin, tylko lipiec i decydujcie się jak najwcześniej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
u mnie pewnie bedzie klopot z terminem, ale jak tylko przypasuje to dolacze, nawet w tych Kretowinach ostatecznie chociaz mam w chuj daleko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Giertyszek - te Twoje domki pewnie spoko, ale nie ma kortu do tenisa, a przeca to crucial issue  no i siatkowka plazowa musi byc ;P w cos te turnieje poza poksem trzeba grac ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
u mnie pewnie bedzie klopot z terminem, ale jak tylko przypasuje to dolacze, nawet w tych Kretowinach ostatecznie chociaz mam w chuj daleko  To jaki termin Ci pasi? Piątki lipcowe to 6,13,20,27. Może 13nastego, tylko żeby jakiś Jason nie wyjebał z krzoli i wpierdolu nie spuścił  Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Giertyszek - te Twoje domki pewnie spoko, ale nie ma kortu do tenisa, a przeca to crucial issue  no i siatkowka plazowa musi byc ;P w cos te turnieje poza poksem trzeba grac ;P Z siatkówką plażową jest tak że nawet co sobotę albo niedziele jest turniej na jednym z boisków i można się zgłosić jak ktoś chętny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
my juz jeden turniej siaty widzielismy na zlocie, jak sie zapatrzylismy na sliczne posladki dziewczyn co tam graly w turnieju to juz pozniej nic nie robilo wrazenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
my juz jeden turniej siaty widzielismy na zlocie, jak sie zapatrzylismy na sliczne posladki dziewczyn co tam graly w turnieju to juz pozniej nic nie robilo wrazenia  Oj uwierz że tu też będzie oj będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Pasuję wam że zaczynamy w piątek o 16 bo tak się zaczyna doba a kończymy w poniedziałek o 12 albo w niedzielę ? I co wy na termin 6-7-8-9 (Lipiec)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
dla mnie im blizej konca lipca tym lepiej, a jeszcze lepiej poczatek sierpnia, poczatek lipca odpada, ale jak znam zycie ilu ludzi tyle terminow, ciezko jest zgrac, zawsze tak bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Jest troche chętnych na ten zlot , ale każdy boi się napisać swoją date i jaka mu pasuje . Czy jakiś mod/admin może zrobić ankiete ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
kurcze tez bym chcial poznac kilka osob Lupusa, Conrada, Piostara, Platiniego  moze bym dal rade przybyc  to jak już się zdecydujesz to nie zapomnij o tym [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
dobrze wezme taka jaka lubisz i postaram sie zeby Cie nie bolalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
nie dzięki, ale zupełnie tego nie preferuję lepiej zatroszcz się o swoje dupsko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|