|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Soeda miało być 3-0 a wyszło 0-3  ahh te kitajce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153 |
niech chardy teraz wypierdala 2:3 juz mi nie jest potrzebny jak under nie wlazl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Chardy nastepny z mistrzowska psychika raz dal sie zlamac - przy serwisie na mecz oczywiscie i set w dupe ze skosnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Paire B. 3.3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
staszek gsm smicech na sali
nie zdziwie sie jak np rosol pyknie berloka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
Karlovic widze bierze Roland Garros w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Zopp za obronione bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
Bezmózg, kurwa, niedojda, skurwiel, gnój - panowie...
Kultury...! gdy w gre wchodza naprawde olbrzymie pieniadze nie ma mowy o kulturze własnie gdy wchodzi w gre duza kasa to i duzej kultury potrzeba no ale w kazdy ma swoja teorie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Tipsa uuf, Jankes w tiebreaku Ci mega pomógł ... Chardy pobudka  Schwank gramy tak do końca, Karlovic nie kreczuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
a to Wy pierwszy raz obstawiacie RG? Toc tutaj od kiedy pamietam ( a bedzie to juz prawie 10 lat) to zawsze jest najwiecej "niespodzianek" a kursy zawsze marne jak cholera .... dajcie sie ogorom powykruszac przeciez nie trzeba grac wszystkiego panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dolgo/malchano z manarino/paire na gospodarzy 2kursik moze dolgo chce juz spierdalac z paryza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Bezmózg, kurwa, niedojda, skurwiel, gnój - panowie...
Kultury...! gdy w gre wchodza naprawde olbrzymie pieniadze nie ma mowy o kulturze własnie gdy wchodzi w gre duza kasa to i duzej kultury potrzeba no ale w kazdy ma swoja teorie  Niektórzy niezależnie od tego jaka kasa wchodzi w grę nie mają kultury i tego się nie zmieni. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Chardy będzie 5 set jak nic pytanie tylko czy skończy się jak u Kukushkina, czy będzie zbiorowe żyganie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
a to Wy pierwszy raz obstawiacie RG? Toc tutaj od kiedy pamietam ( a bedzie to juz prawie 10 lat) to zawsze jest najwiecej "niespodzianek" a kursy zawsze marne jak cholera .... dajcie sie ogorom powykruszac przeciez nie trzeba grac wszystkiego panowie  E tam, razem z Q to 11/11 póki co, Tipsa 12 będzie. :-) Fakt, że kursy nie są najwyższe, ale coś tam wpada. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Właśnie mało jakoś tych niespodzianek na Rolandzie w tym roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,613 |
Fakt, że kursy nie są najwyższe, ale coś tam wpada.  grosz do grosza i bedzie... kokosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
a to Wy pierwszy raz obstawiacie RG? Toc tutaj od kiedy pamietam ( a bedzie to juz prawie 10 lat) to zawsze jest najwiecej "niespodzianek" a kursy zawsze marne jak cholera .... dajcie sie ogorom powykruszac przeciez nie trzeba grac wszystkiego panowie  Ty miales przerwe zrobic i na wakacje jechac wyplacili juz to co mieli wyplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
29/05/2012 11:00 Hradecka, Lucie - Goerges, Julia - WTA Roland Garros Typ: Over 20,5 gemów Kurs: 1.73 chociąz bardziej nastawialem sie na 3 sety, starczyło 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
a to Wy pierwszy raz obstawiacie RG? Toc tutaj od kiedy pamietam ( a bedzie to juz prawie 10 lat) to zawsze jest najwiecej "niespodzianek" a kursy zawsze marne jak cholera .... dajcie sie ogorom powykruszac przeciez nie trzeba grac wszystkiego panowie  Ty miales przerwe zrobic i na wakacje jechac wyplacili juz to co mieli wyplacic? w sobote melduje sie w Polsce , spokojnie ... tak wyplata zostala zrezlizowana wczoraj mi napisali wiec tylko czekam na zaksiegowanie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|