|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Chardy kopiuje wyczyn Kukushkina z wczoraj, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ivo w jakim gazie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Macie jakies dogi u Pan z Rollanda???? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
ivo w jakim gazie  U Ivo chyba już szczytowa olimpijska forma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Edu powoli zmierza do kasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Kukuskin wygrał, ale dziś druga szansa na skończenie mojej przygody z Rolandem jak Chardy przegra nie gram więcej tego turnieju   tak sie mowi, chec odwetu.. nie jest latwe tak ze sceny zejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Macie jakies dogi u Pan z Rollanda????  Rezzai 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Era/Vin 2:0  mozna zaksiegowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
Panowie, co jest większą sensacją, Porażka Chardyego w Paryżu serwującego na mecz, czy przegrana Federera z Panfilem na Wimbledonie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zopp na ten set juz plan wykonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Panowie, co jest większą sensacją, Porażka Chardyego w Paryżu serwującego na mecz, czy przegrana Federera z Panfilem na Wimbledonie  ? panfil w turnieju glowny szlema to jest sensacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Med/Par po 2:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Panowie, co jest większą sensacją, Porażka Chardyego w Paryżu serwującego na mecz, czy przegrana Federera z Panfilem na Wimbledonie  ? biorąc pod uwagę, że Lu to antyclayowiec który na French Open nie wygrał nigdy nawet seta, to można powiedzieć, żę porównywalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
jak moze taka pizda francuzka u siebie lac Lu jak sie tylko da, serwowac po mecz i sie polamac i kompletnie przestac grac
W ryj lac takich idiotow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2011
Posty: 84 |
ja mam takie pytanie. wiem, że połowa Was mnie wyśmieje, a drugiej połowie nie będzie chciało się odpowiadać, ale prosiłbym o jakieś porady.
Co prawda bukmacherką "rekreacyjnie" zajmuje się od dobrych 2 lat, to w większośći korzystałem z typów podanych na forum. Teraz chcę trochę to zmienić. Chcę by typy podane na forum były poprostu "potwierdzeniem" moich analiz. Stąd moje pytanie. Jak wybieracie typy. Czym się kierujecie kto wygra? Jak wynajdujecie underdogów? Bo dla mnie to poprostu wygląda bardziej jak strzelanie 50/50, jedynka czy dwójka.
Dzięki za pomoc!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
jak moze taka pizda francuzka u siebie lac Lu jak sie tylko da, serwowac po mecz i sie polamac i kompletnie przestac grac
W ryj lac takich idiotow W zyciu pewnie rakiety w reku nie miales, wiec ciezko bedzie Ci to faktycznie zrozumiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
Ta Porażka Chardyego to będzie chyba szczyt frajerstwa AD 2012, no cóż to czekamy na Panfila jak ogrywa Fedexa w Londynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Kukuskin wygrał, ale dziś druga szansa na skończenie mojej przygody z Rolandem jak Chardy przegra nie gram więcej tego turnieju   tak sie mowi, chec odwetu.. nie jest latwe tak ze sceny zejsc  nie dam się okradać, więc niech lepiej Chardy to ogarnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja mam takie pytanie. wiem, że połowa Was mnie wyśmieje, a drugiej połowie nie będzie chciało się odpowiadać, ale prosiłbym o jakieś porady.
Co prawda bukmacherką "rekreacyjnie" zajmuje się od dobrych 2 lat, to w większośći korzystałem z typów podanych na forum. Teraz chcę trochę to zmienić. Chcę by typy podane na forum były poprostu "potwierdzeniem" moich analiz. Stąd moje pytanie. Jak wybieracie typy. Czym się kierujecie kto wygra? Jak wynajdujecie underdogów? Bo dla mnie to poprostu wygląda bardziej jak strzelanie 50/50, jedynka czy dwójka.
Dzięki za pomoc! skoro zadajesz takie pytanie, to znaczy że minąłeś się z powołaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
jak moze taka pizda francuzka u siebie lac Lu jak sie tylko da, serwowac po mecz i sie polamac i kompletnie przestac grac
W ryj lac takich idiotow W zyciu pewnie rakiety w reku nie miales, wiec ciezko bedzie Ci to faktycznie zrozumiec. tu bardziej o glowe chodzi, no, ale jak wackiem myslisz to Tobie rowniez bedzie ciezko zrozumiec
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|