Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#5373346 29/05/2012 20:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Przez najbliższe 4 dni typowanie w punktach STS bez podatku.

kleks #5373467 29/05/2012 20:59
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
co z tego jak marze maja taka , ze pozostaje tak jakby nadal podatek brali ...

kleks #5374836 30/05/2012 16:59
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
Quote
mam pytanie, dlaczego mydlicie głowy graczom, że to nowy super system i wogóle, jak to starocie które wyrzuciła fortuna??? ze śmietnika ten system wygrzebaliście? to tak jakbym na szrocie kupił samochód i wszystkim dookoła się chwalił, że jeżdzę najnowszym modelem prosto z salonu, nie róbcie z ludzi debili, pozdrawiam smile
lol cos takiego ktos im na fejsie pocisnal, tak sie przyjrzalem dzisiaj ofercie w punkcie i faktycznie to jest wypisz wymaluj stary system fortuny, ale jaja smile

AMATORnowicjusz #5374860 30/05/2012 17:08
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
dokładnie szukaja jeleni... a z tym nowym super systemem to ładnie pojechali po klientach... - zamiast iść do przodu to cofneli się jakieś 8 lat wstecz!!! Brawo!!!

kleks #5374914 30/05/2012 17:30
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by kleks
Przez najbliższe 4 dni typowanie w punktach STS bez podatku.


Dziadki(starsi panowie) pewnie ostro pocisną ....tasiemce !

kleks #5375137 30/05/2012 19:13
Dołączył: May 2012
Posty: 3
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 3
No rzeczywiście skansen niezły zrobili. A oferta tak przebogata że nie wiadomo z czego w ogóle wybierać. Wymienili nowy system na stary byle tylko przed Euro się wyrobić. No ale życzę powodzenia, może w tym szaleństwie jest jakaś metoda - Fortuna dobrze na tym wyszła smile
Tak czy owak, nie gram u nich bo mają dziwny zapis w regulaminie o zwrotach stawek w przypadku 'pomyłki', tyle że niestety zbyt często się nim zasłaniają.

lubiebigos #5376503 31/05/2012 16:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Za chwilę promocja się kończy.
I nie wykorzystacie takiej szansy grin

kleks #5377857 01/06/2012 01:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
mam pytanie do ich oferty hcp gem na tenis. moze ktos mi wytlumaczyc taki zaklad??

Niemnen J - Murray A. (8,5) - +
@1.8 @1.9

rozmazuje. chodzi mi o hendicap gemowy w tym przypadku 8,5 nie trudno zgadnac ze faw Panicz. co oznacza "-" a co oznacza "+"??

czubek #5377877 01/06/2012 01:32
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Jak się wczoraj oto pytałem na quasi to się ludzie ze mnie śmiali...

Quote
Panowie mega pilne pytanie:
www.sts.pl [sts.pl] zdarzenie nr: 6432 - znajduje sie jak sie otworzy mecz James Blake - Youzny
zagrałem na handicap "-" chcą zagrać na handicap dla Blake'a - czy wiec na kuponie gdy mam - to będzie jako +8.5 dla Blake? bo maja to tak pojebane ze juz nie wiem sam na co postawilem

i

Quote
a juz w ogole przy niektorych spotkaniach gdy jest okreslony handicap to jest w niektorych meczach np (-2.5) a w inny (2.5) qrwa i badz tu madry na co stawiasz, ładne zjeby

ale i tak najlepsze jest to, że na kuponach nie ma określonego handicapu/linii itd czaicie? jest tylko - lub + ale czy np handi jest wspomniane 8.5 czy moze juz 9.5 to nie wiadomo - takiego syfiarstwa to ja w zyciu nie widzialem, bo po kuponie cholera wie co czlowiek postawil.
A więc odpowiadajc na pytanie - jakiś matoł, ktory musial byc grubo wtedy nawalony wymyslil sobie, ze "-" oznacza ze Nieminen przegra minus czyli mniejszą roznica gemów niz podane a "+" oznacza ze Murray wygra plus - czyli wiecej niz 8.5 gemami i jest tak pomimo ze wygląda to jakby sie stawialo na Murraya +8.5 gema laugh

dondo #5377889 01/06/2012 01:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Spokojnie. Powstali dopiero 15 lat temu. Docierają się. grin

kleks #5378254 01/06/2012 14:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
dalej to wszystko dla mnie jest niezrozumiale. nie chce mi sie tu pisac rzeczy oczywistych ale musze. w hcp gemowych nie ma znaczenia kto wygra a kto przegra. zaklad idzie do rozliczenia jesli caly mecz zostal rozegrany.iii... sumujemy ugrane gemy przez zawodnika 1 i zawodnika 2.
i teraz rozgryzam co mial na mysli sts piszac 8,5 czy -8,5... jest to pewnie roznica miedzy ugranymi gemami. ale roznica zaw.1 - zaw2 czy zaw.2- zaw.1. a - i + oznacza chyba czy ta roznica jest nizsza czy wyzsza od podanej linii gemowej.... (w sumie @dondo napisal podobnie - analizujac doglebniej)

ktos moze wie to na 100% jak mam traktowac te ich hcp?? dowiedzial sie u "zrodla" albo gdzies jest regulamin??


czubek #5378282 01/06/2012 15:15
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by czubek
mam pytanie do ich oferty hcp gem na tenis. moze ktos mi wytlumaczyc taki zaklad??

Niemnen J - Murray A. (8,5) - +
@1.8 @1.9

rozmazuje. chodzi mi o hendicap gemowy w tym przypadku 8,5 nie trudno zgadnac ze faw Panicz. co oznacza "-" a co oznacza "+"??
chodzi o to że szkotowi zabrali przed meczem 8,5 gema i teraz czy fin przegra ze szkotem różnicą mniejszą niż 9 gemów to wchodzi 1.8 a jeśli przegra co najmniej 9 gemami to liczysz 1.9

kleks #5378308 01/06/2012 15:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
moze to jest takie proste dla ciebie czy wszystkich. ale moje pytanie wzielo sie z-tad ze wczoraj zagralem "-" w tym meczu i myslelem ze gram hcp +8,5 gema na jarkko a sts rozlicza mi to jako przegrany. dziaiaj zaklad wisi nieroztrzygniety...
oczywiscie laski nie mialy pojecia o co chodzi z tymi -+. dodzwonic sie nie mogly. dzisiaj drukujac wyniki z wczoajszego dnia wynikow hcp nie ma... mowila ze napisala maila ale narazie nie raczyli odpowiedziec... na moj tez

czubek #5379075 01/06/2012 19:36
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Wg ich rozumowania zakład musisz mieć na 100% wygrany. Zresztą oni tam mają taki syf, że pewnie tak jak ja będziesz mógł kupon odebrać jutro - ja tak miałem wczoraj bo też jakiegoś wyniku nie było mimo, że mecz sie skonczyl dzien wczesniej.

kleks #5379104 01/06/2012 19:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
To się u nich nazywa "nowy rewolucyjny system" laugh aplauz

kleks #5386018 05/06/2012 20:51
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
koniec "bezpodatkowej" promocji

kleks #5386141 05/06/2012 21:39
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
haha obudzili sie z reka w nocniku po paru dniach, tez mi firma, z wielkim hukiem krzycza, ze przyjmuja bez podatku a potem po cichu spowrotem zabieraja podatek, ciekawe ile pociagna po tej przerwie na swoim nowym ststemie a starym systemie fortuny, cos czuje ze po euro nie bedzie z czego zbierac

kleks #5386197 05/06/2012 21:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Nie wiem czy próbowaliście pograć coś na mistrzostwa z ich oferty?....blamaż......Nie można zagrać dwóch meczy z jednej grupy na jednym kuponie......Jak zagrałem remis naszych , to juz mogłem zagrać zwyciestwa Rosjan nad Czechami...Jak od 10 lat bawie sie w te klocki to pierwszy raz coś takiego widze....Ale syf...

kleks #5386319 05/06/2012 22:38
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
ja też dziś się skusiłem do tej śmiesznej firmy zajść po odbiór moich wygranych kuponów które zagrałem bez podatku!! Ale pani powiedziała ze nic w kasie nie ma, zero ruchu zero klientów (ale co to się dziwić jak system i oferta masakrycznie słaba) i kazała mi przyjść za 5 dni to może coś się uzbiera. Pytam się pani czy coś wam dali na rozkrecenie to pani powiedziała że mają sami sobie uzbierać. Także wypłaty bedą teraz trwały zapewne wiecej niż tydzień. Zależy ile kto wygrał. Trzeba wypłacać jak najszybciej bo po euro zapewne pojdzie pod młotek sts jak taki bałagan będa mieli smile ja wole gorsze punkty ale zeby zawsze kasa była a nie jak sts piekne punkty i co z tego...

kleks #5389689 08/06/2012 02:29
Dołączył: Sep 2011
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 39
witam prosze się przyjrzeć temu kuponowi

http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW159325651

znajdują się tutaj jakby zakłady wykluczające się ..
czy jest to błąd ?
normalnie na awans polski i rosji jest kurs ok 2,6, tutaj mamy ponad 11..

jak myślicie jak to może zostać rozliczone ?

/ wiem że były podobne przypadki przy losowaniu grup euro, gdzie ktoś wytypował wszystkich przeciwników naszych, nie wiecie jak w końcu rozliczyli mu to?

kleks #5389698 08/06/2012 02:38
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Zapomnij o takim kuponie

Big Ben #5389715 08/06/2012 02:49
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Big Ben
koniec "bezpodatkowej" promocji
Jak to koniec? Na dzień PRZED Euro?!

kleks #5430698 29/06/2012 01:24
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
E
e24 Offline
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
Mozna tego samego dnia wyplacac wygrana?

e24 #5489587 06/08/2012 13:28
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Originally Posted by e24
Mozna tego samego dnia wyplacac wygrana?

też mnie to interesuje

kleks #5489591 06/08/2012 13:51
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
nie

wojbest1987 #5489906 06/08/2012 17:55
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by wojbest1987
nie

lol wojbest w sts nie mozna tego samego dnia wyplacac wygranej? mi sie wydaje, ze mozna smile

kleks #5489985 06/08/2012 19:38
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Szanowny Kliencie,
Staramy się by wyniki były rozliczone już w tym samym dniu aby móc odebrać wygraną, jednak nie zawsze jest to możliwe. Oczywiście można sprawdzić kupon czy jest już do wypłaty na naszej stronie sts.pl.

Wystarczy po prawej stronie w okienku SPRAWDŹ KUPON wpisać jego numer (bez tego czterocyfrowego) i pojawi się podgląd, na którym będzie widoczne czy kupon jest już do wypłaty.

Pozdrawiamy
Zespół Star-Typ Sport

kleks #5673428 17/12/2012 22:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Gra ktoś w STS online ? buk ma nową stronę i oferuje zakłady przez www ,dają bonusika do 200pln . zastanawiam się czy warto tam się rejestrować .
Jak sprawa wygląda z rozliczaniem kwitków (długo się czeka ?)
Jak z wypłatami ?

Pożegnałem się z bet365 ,a raczej oni ze mną i szukam czegoś nowego. na weekend byłem w punkcie STS ale to nie dla mnie ... kolejka w hooj itp itd .

raiders_ #5673430 17/12/2012 22:40
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by raiders_
Gra ktoś w STS online ? buk ma nową stronę i oferuje zakłady przez www ,dają bonusika do 200pln . zastanawiam się czy warto tam się rejestrować .
Jak sprawa wygląda z rozliczaniem kwitków (długo się czeka ?)
Jak z wypłatami ?
Czytalem komentarze, rozliczaja strasznie dlugo. Ja osobiscie omijam szerokim lukiem, dopiero raczkuja...

kleks #5673711 18/12/2012 03:47
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Ciekawe kto przy zdrowych zmysłach będzie u nich grał ?

Mało, że marża 13% (gorzej od baha!) do tego 12% podatku od zakładu to jeszcze pewnie przy wypłacie odbiorą sobie co nieco, a co ! święta idą laugh

Kellthorn #5673726 18/12/2012 03:55
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Kellthorn
Ciekawe kto przy zdrowych zmysłach będzie u nich grał ?

Mało, że marża 13% (gorzej od baha!) do tego 12% podatku od zakładu to jeszcze pewnie przy wypłacie odbiorą sobie co nieco, a co ! święta idą laugh
Witam,

Czy mogę spytać na które wydarzenia oferujemy 13% marżę? smile

Pozdrawiam

kleks #5673730 18/12/2012 03:58
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Przed zagraniem online w STS proponuję zapoznać się z ich nowym Regulaminem i takimi punktami jak te:

Cytat: Napisał sts

3.13. Kiedy Klient zawiera wielokrotnie ten sam zakład, wszystkie te zakłady mogą być traktowane jako jeden. W takiej sytuacji wszystkie zakłady, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu, będą unieważnione. Wiele zakładów zawierających to samo zdarzenie może być również potraktowane jako jeden. W takiej sytuacji STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich takich zakładów, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Czyli jak powtórzysz kupony (np. żeby nie płacić extra podatku) to... ciekawe co się stanie


Cytat: Napisał sts

3.14. Zabronione jest wykorzystanie typu “pewniak” albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedynczy typ (”pewniak”) jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną unieważnione za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Dołożysz kilka razy 1,01 na kuponie i może być różnie..

Cytat: Napisał sts

3.15. W sytuacji gdy wiele kuponów akumulowanych, zawierających identyczne lub bardzo podobne typy, zostanie zawartych przez różnych ale powiązanych klientów w krótkim czasie, STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia tych zakładów, nawet jeśli zakłady te zostały już rozstrzygnięte.

MASAKRA!!!

Cytat: Napisał sts

5.6. Wszystkie wypłaty określone w niniejszym Regulaminie odnoszą się do każdego Klienta lub grupy Klientów, którzy działają w porozumieniu, typując tą samą lub podobną kombinację(e) typów, nawet jeśli dokonują tego w seriach zakładów, przy różnych kursach, na przestrzeni dni korzystając z różnych kont. Jeśli STS będzie miał podstawy stwierdzić, że wiele zakładów zostało zawartych w ten sposób, całkowita wygrana z tych zakładów może zostać ograniczona do jednej maksymalnej wypłaty w wysokości określonej powyżej.

MASAKRA !!!

i jedno z najciekawszych!!!:

Cytat: Napisał sts

8.4. Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wynosi 1.000 PLN liczony na dzień kalendarzowy.
8.5. Bukmacher jest zobowiązany do wypłaty wygranej przewyższającej kwotę określoną w punkcie (8.4.) powyżej w ciągu 14 dni od uzyskania wygranej tj. momentu nadania przez STS konkretnemu zakładowi statutu wygranej. Nadawanie statutów wygranego lub przegranego zakładu następuje niezwłocznie po zweryfikowaniu wyników wydarzeń przez STS.

No i tutaj to już śmiech na sali Wygrasz powyżej 1000zł i będziesz czekał do 14 dni na wypłatę



Z powyższego wynika, że jeżeli ktoś lepiej od bukmachera w STS będzie się znał na sporcie czy danej lidze i będzie to chciał mocniej pograć to potem STS może zrobić co mu się podoba....
MF wogule nie czyta regulaminow... Oprocz tego ta marza, podatek. To chyba naprawde idiota tam musi wpłacać.

kleks #5673732 18/12/2012 03:59
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326

kleks #5673734 18/12/2012 04:00
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
laugh laugh

idź Pan w ch*** z takim czymś laugh

ciekawe czy będą frajerzy by tak grać

Kellthorn #5673736 18/12/2012 04:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415

no to jest hit dnia

kleks #5673745 18/12/2012 04:08
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
O! kura jaki fantasta ten regulamin tworzył, przecież to się w pale nie mieści żeby w naszym pięknym kraju tak na legalu robić ludzi w *&*&*&*

mario145 #5673752 18/12/2012 04:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by mario145
To chyba naprawde idiota tam musi wpłacać.[/b]

Doskonałe podsumowanie.

Bez obrażania kogokolwiek. wink

kleks #5673754 18/12/2012 04:12
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
To naprawde nadaje się na pierwsze strony gazet !!!!

jedziemy dalej....

możliwość zmiany kursów po zakończeniu meczu:

Cytat:5.7. W przypadku oczywistych błędów przy wprowadzaniu danych do systemu Bukmachera, STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia takich kuponów, lub do skorygowania kursu i rozstrzygnięcia zakładów według prawidłowych kursów, nawet jeśli błąd zostanie zauważony już po rozstrzygnięciu zdarzenia. Stawka za anulowany zakład jest wpłacana na konto klienta.

- możliwość zarekwirowania pieniędzy z konta gracza po 12 miesiącach:

Cytat:6.7. Jeśli konto pozostaje nieaktywne (tzn. nie zostały na nie wpłacone ani z niego wypłacone środki, nie postawiono ani nie rozstrzygnięto za jego pośrednictwem żadnego zakładu) przez ponad 12 miesięcy, użytkownik zrzeka się pozostałych na tym koncie środków. Choć STS nie ma obowiązku powiadamiać użytkowników, że posiadają oni środki do odebrania, to jednak podejmie odpowiednie i proporcjonalne wysiłki, zmierzające do zapewnienia zwrotu takich środków posiadaczowi danego konta.

- możliwość odebrania bonusa po 2 miesiącach:

Cytat:Ponadto, jeśli jakakolwiek premia, darmowy zakład, lub innego rodzaju środki zaksięgowane przez STS na koncie klienta nie zostaną wykorzystane przez klienta w ciągu 2 miesięcy od zaksięgowania, STS ma prawo do odebrania takiej premii, darmowego zakładu lub środków i do odpowiedniej modyfikacji stanu konta tego klienta bez powiadomienia danego klienta.



mario145 #5673776 18/12/2012 04:21
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by mario145
Przed zagraniem online w STS proponuję zapoznać się z ich nowym Regulaminem i takimi punktami jak te:

Cytat: Napisał sts

3.13. Kiedy Klient zawiera wielokrotnie ten sam zakład, wszystkie te zakłady mogą być traktowane jako jeden. W takiej sytuacji wszystkie zakłady, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu, będą unieważnione. Wiele zakładów zawierających to samo zdarzenie może być również potraktowane jako jeden. W takiej sytuacji STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich takich zakładów, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Czyli jak powtórzysz kupony (np. żeby nie płacić extra podatku) to... ciekawe co się stanie


Cytat: Napisał sts

3.14. Zabronione jest wykorzystanie typu “pewniak” albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedynczy typ (”pewniak”) jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną unieważnione za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Dołożysz kilka razy 1,01 na kuponie i może być różnie..

Cytat: Napisał sts

3.15. W sytuacji gdy wiele kuponów akumulowanych, zawierających identyczne lub bardzo podobne typy, zostanie zawartych przez różnych ale powiązanych klientów w krótkim czasie, STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia tych zakładów, nawet jeśli zakłady te zostały już rozstrzygnięte.

MASAKRA!!!

Cytat: Napisał sts

5.6. Wszystkie wypłaty określone w niniejszym Regulaminie odnoszą się do każdego Klienta lub grupy Klientów, którzy działają w porozumieniu, typując tą samą lub podobną kombinację(e) typów, nawet jeśli dokonują tego w seriach zakładów, przy różnych kursach, na przestrzeni dni korzystając z różnych kont. Jeśli STS będzie miał podstawy stwierdzić, że wiele zakładów zostało zawartych w ten sposób, całkowita wygrana z tych zakładów może zostać ograniczona do jednej maksymalnej wypłaty w wysokości określonej powyżej.

MASAKRA !!!

i jedno z najciekawszych!!!:

Cytat: Napisał sts

8.4. Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wynosi 1.000 PLN liczony na dzień kalendarzowy.
8.5. Bukmacher jest zobowiązany do wypłaty wygranej przewyższającej kwotę określoną w punkcie (8.4.) powyżej w ciągu 14 dni od uzyskania wygranej tj. momentu nadania przez STS konkretnemu zakładowi statutu wygranej. Nadawanie statutów wygranego lub przegranego zakładu następuje niezwłocznie po zweryfikowaniu wyników wydarzeń przez STS.

No i tutaj to już śmiech na sali Wygrasz powyżej 1000zł i będziesz czekał do 14 dni na wypłatę



Z powyższego wynika, że jeżeli ktoś lepiej od bukmachera w STS będzie się znał na sporcie czy danej lidze i będzie to chciał mocniej pograć to potem STS może zrobić co mu się podoba....
MF wogule nie czyta regulaminow... Oprocz tego ta marza, podatek. To chyba naprawde idiota tam musi wpłacać.

Czy jakas osoba zorientowana w prawie moze powiedziec czy taki regulamin jest wogole legalny ? Tylko prosze nie mowic ,ze jak sie cos nie podoba to nie musze tam grac...jezeli otworze sobie bar to nie napisze przeciez ,ze zgodnie z momi regulaminem mam prawo zerznac wszystkie ladne kobiety ,ktore tam przyjda - a moze jednak moge ? Skoro sts takie jaja odwala...

mez #5673821 18/12/2012 04:32
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by mez
Originally Posted by mario145
Przed zagraniem online w STS proponuję zapoznać się z ich nowym Regulaminem i takimi punktami jak te:

Cytat: Napisał sts

3.13. Kiedy Klient zawiera wielokrotnie ten sam zakład, wszystkie te zakłady mogą być traktowane jako jeden. W takiej sytuacji wszystkie zakłady, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu, będą unieważnione. Wiele zakładów zawierających to samo zdarzenie może być również potraktowane jako jeden. W takiej sytuacji STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich takich zakładów, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Czyli jak powtórzysz kupony (np. żeby nie płacić extra podatku) to... ciekawe co się stanie


Cytat: Napisał sts

3.14. Zabronione jest wykorzystanie typu “pewniak” albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedynczy typ (”pewniak”) jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną unieważnione za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Dołożysz kilka razy 1,01 na kuponie i może być różnie..

Cytat: Napisał sts

3.15. W sytuacji gdy wiele kuponów akumulowanych, zawierających identyczne lub bardzo podobne typy, zostanie zawartych przez różnych ale powiązanych klientów w krótkim czasie, STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia tych zakładów, nawet jeśli zakłady te zostały już rozstrzygnięte.

MASAKRA!!!

Cytat: Napisał sts

5.6. Wszystkie wypłaty określone w niniejszym Regulaminie odnoszą się do każdego Klienta lub grupy Klientów, którzy działają w porozumieniu, typując tą samą lub podobną kombinację(e) typów, nawet jeśli dokonują tego w seriach zakładów, przy różnych kursach, na przestrzeni dni korzystając z różnych kont. Jeśli STS będzie miał podstawy stwierdzić, że wiele zakładów zostało zawartych w ten sposób, całkowita wygrana z tych zakładów może zostać ograniczona do jednej maksymalnej wypłaty w wysokości określonej powyżej.

MASAKRA !!!

i jedno z najciekawszych!!!:

Cytat: Napisał sts

8.4. Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wynosi 1.000 PLN liczony na dzień kalendarzowy.
8.5. Bukmacher jest zobowiązany do wypłaty wygranej przewyższającej kwotę określoną w punkcie (8.4.) powyżej w ciągu 14 dni od uzyskania wygranej tj. momentu nadania przez STS konkretnemu zakładowi statutu wygranej. Nadawanie statutów wygranego lub przegranego zakładu następuje niezwłocznie po zweryfikowaniu wyników wydarzeń przez STS.

No i tutaj to już śmiech na sali Wygrasz powyżej 1000zł i będziesz czekał do 14 dni na wypłatę



Z powyższego wynika, że jeżeli ktoś lepiej od bukmachera w STS będzie się znał na sporcie czy danej lidze i będzie to chciał mocniej pograć to potem STS może zrobić co mu się podoba....
MF wogule nie czyta regulaminow... Oprocz tego ta marza, podatek. To chyba naprawde idiota tam musi wpłacać.

Czy jakas osoba zorientowana w prawie moze powiedziec czy taki regulamin jest wogole legalny ? Tylko prosze nie mowic ,ze jak sie cos nie podoba to nie musze tam grac...jezeli otworze sobie bar to nie napisze przeciez ,ze zgodnie z momi regulaminem mam prawo zerznac wszystkie ladne kobiety ,ktore tam przyjda - a moze jednak moge ? Skoro sts takie jaja odwala...

Masz prawo zerżnąć wszystkie ładne kobiety, problem się pojawia jak przychodzą w towarzystwie facetów. Jak same to izi bet.

kleks #5673835 18/12/2012 04:43
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Jimmy zamilkł

mez #5673838 18/12/2012 04:44
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by mez
Originally Posted by mario145
Przed zagraniem online w STS proponuję zapoznać się z ich nowym Regulaminem i takimi punktami jak te:

Cytat: Napisał sts

3.13. Kiedy Klient zawiera wielokrotnie ten sam zakład, wszystkie te zakłady mogą być traktowane jako jeden. W takiej sytuacji wszystkie zakłady, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu, będą unieważnione. Wiele zakładów zawierających to samo zdarzenie może być również potraktowane jako jeden. W takiej sytuacji STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich takich zakładów, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Czyli jak powtórzysz kupony (np. żeby nie płacić extra podatku) to... ciekawe co się stanie


Cytat: Napisał sts

3.14. Zabronione jest wykorzystanie typu “pewniak” albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedynczy typ (”pewniak”) jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną unieważnione za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.

Dołożysz kilka razy 1,01 na kuponie i może być różnie..

Cytat: Napisał sts

3.15. W sytuacji gdy wiele kuponów akumulowanych, zawierających identyczne lub bardzo podobne typy, zostanie zawartych przez różnych ale powiązanych klientów w krótkim czasie, STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia tych zakładów, nawet jeśli zakłady te zostały już rozstrzygnięte.

MASAKRA!!!

Cytat: Napisał sts

5.6. Wszystkie wypłaty określone w niniejszym Regulaminie odnoszą się do każdego Klienta lub grupy Klientów, którzy działają w porozumieniu, typując tą samą lub podobną kombinację(e) typów, nawet jeśli dokonują tego w seriach zakładów, przy różnych kursach, na przestrzeni dni korzystając z różnych kont. Jeśli STS będzie miał podstawy stwierdzić, że wiele zakładów zostało zawartych w ten sposób, całkowita wygrana z tych zakładów może zostać ograniczona do jednej maksymalnej wypłaty w wysokości określonej powyżej.

MASAKRA !!!

i jedno z najciekawszych!!!:

Cytat: Napisał sts

8.4. Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wynosi 1.000 PLN liczony na dzień kalendarzowy.
8.5. Bukmacher jest zobowiązany do wypłaty wygranej przewyższającej kwotę określoną w punkcie (8.4.) powyżej w ciągu 14 dni od uzyskania wygranej tj. momentu nadania przez STS konkretnemu zakładowi statutu wygranej. Nadawanie statutów wygranego lub przegranego zakładu następuje niezwłocznie po zweryfikowaniu wyników wydarzeń przez STS.

No i tutaj to już śmiech na sali Wygrasz powyżej 1000zł i będziesz czekał do 14 dni na wypłatę



Z powyższego wynika, że jeżeli ktoś lepiej od bukmachera w STS będzie się znał na sporcie czy danej lidze i będzie to chciał mocniej pograć to potem STS może zrobić co mu się podoba....
MF wogule nie czyta regulaminow... Oprocz tego ta marza, podatek. To chyba naprawde idiota tam musi wpłacać.

Czy jakas osoba zorientowana w prawie moze powiedziec czy taki regulamin jest wogole legalny ? Tylko prosze nie mowic ,ze jak sie cos nie podoba to nie musze tam grac...jezeli otworze sobie bar to nie napisze przeciez ,ze zgodnie z momi regulaminem mam prawo zerznac wszystkie ladne kobiety ,ktore tam przyjda - a moze jednak moge ? Skoro sts takie jaja odwala...

To chyba logiczne, że regulamin świadczenia usług musi być zatwierdzony/ zgodny z wolą licencjodawcy, w tym przypadku MF. O Matulu w jakim kraju my żyjemy !

kleks #5673841 18/12/2012 04:45
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
nie wiem ale jak dla mnie to niezly cyrk, teraz to naprawde tylko idioci beda tam grali, bo kto normalny chce zostac "okradziony w swietle prawa"

kleks #5673848 18/12/2012 04:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Polecam pisać do Urzędu Ochrony Konsumenta - takie coś nie ma prawa przejść !!!

kleks #5673873 18/12/2012 05:09
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Maciek jakies wskazówki??? może się lepiej znasz może powiesz w jakiej formie to napisać i gdzie to wysłać zeby wpadło w odpowiednie raczki... ??

kleks #5673876 18/12/2012 05:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nawet James Thompson postanowił powiedzieć co sądzi o regulaminie STS wink




kleks #5673907 18/12/2012 05:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
jestem w branży od 1999
jestem w szoku po zapoznaniu się z tematem
niedługo regulamin będzie wyglądał tak :
Klient/gracz niech wpłaca.Orzeźbimy go jak tylko możemy do momentu rozpoczęcia zakładu.Jak przegra to zapraszamy ponownie.Jak wygra to bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania wygranej ponieważ..... to my jesteśmy bukmacherem i sami sobie ustalami co bedziemy robić , a będziemy robić co nam się będzie podobać.
Zapraszamy

kleks #5674076 18/12/2012 16:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jak ktoś gra w milenium polecam również sprawdzić czy wasze środki nie zniknęły z konta ,mają zapis w regulaminie że 3 miesiące po uzyskaniu wygranej jeśli środki nie są obracane ani wypłacone mogą wyczyścić konto ! STS jest głupkowaty ,zawsze był ale Milenium to już cwaniaki.

Maciek #5675700 20/12/2012 14:29
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504

kleks #5805865 19/03/2013 19:36
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Witam, chcialem sie dowiedziec czy ktos korzystal z tego bonusu 200zl od depozytu ? Z tego co mi kolega opowiada podobno mozna wplacic 200zl, dostac 200zl bonusu ktore trzeba obrocic 4 po 1.7 a kwote depozytu mozna odrazu wyplacic ?? Czy to prawda ??

Pozdro

1raul1 #5805867 19/03/2013 19:42
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Originally Posted by 1raul1
Witam, chcialem sie dowiedziec czy ktos korzystal z tego bonusu 200zl od depozytu ? Z tego co mi kolega opowiada podobno mozna wplacic 200zl, dostac 200zl bonusu ktore trzeba obrocic 4 po 1.7 a kwote depozytu mozna odrazu wyplacic ?? Czy to prawda ??

Pozdro


Prawda smile

1raul1 #5805868 19/03/2013 19:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,582
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,582
Likes: 11
Originally Posted by 1raul1
Witam, chcialem sie dowiedziec czy ktos korzystal z tego bonusu 200zl od depozytu ? Z tego co mi kolega opowiada podobno mozna wplacic 200zl, dostac 200zl bonusu ktore trzeba obrocic 4 po 1.7 a kwote depozytu mozna odrazu wyplacic ?? Czy to prawda ??

Pozdro

Nie korzystalem ,ale podobno dokladnie tak jest

kleks #5805870 19/03/2013 19:48
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
dobra juz wszystko wiem smile

kleks #5805871 19/03/2013 19:49
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
dzieki za info smile

kleks #5805887 19/03/2013 20:25
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ja tak wypłaciłem tydzień temu, w sobote zleciłem, w poniedziałek kasa była na koncie.

kleks #5805892 19/03/2013 20:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
klikając na stronę ww.sts.pl pojawia się ostrzeżenie

To połączenie jest niezaufane





Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego
połączenia z serwerem www.sts.pl [sts.pl], ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia.
Zwykle podczas nawiązywania bezpiecznych połączeń witryny
dostarczają zaufanych informacji o tożsamości, dowodząc w ten sposób, że użytkownik łączy się
z właściwym serwerem. W przypadku tej strony tożsamość nie może być jednak zweryfikowana.



Co teraz zrobić?

Jeśli zwykle połączenie z tą witryną przebiega
bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę.
W tej sytuacji nie należy kontynuować.

Maciek #5805897 19/03/2013 20:34
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jak miałem antyviry G-Daty to nawet sport.pl był "wyłudzaczem danych "

laugh tongue

kleks #5814615 27/03/2013 16:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Czy wiadomo już coś na temat nowej promocji STS?

Mike Avdi #5814658 27/03/2013 17:26
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Mike Avdi
Czy wiadomo już coś na temat nowej promocji STS?


https://www.sts.pl/userdata/files/pdf/regulamin_bonusu.pdf

teraz nie mozna od razu wyplacic depozytu. trzeba go raz obrocic o kursie min. 1.5 przed wyplata. a bonus 3x po 1.7 min. reszta chyba bez zmian

kleks #5815595 28/03/2013 20:13
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Panowie jak wyglada sprawa z wyplata srodkow? Czy mozna wyplacic srodki w punkcie czy tylko przelew i w jaki sposob odbiera sie zaswiadczenie o wygranej, wie ktos?

kleks #5815611 28/03/2013 20:36
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Tylko przelew jezeli chodzi o wypłatę środków ze strony sts-u

serek #5815616 28/03/2013 20:43
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by serek
Tylko przelew jezeli chodzi o wypłatę środków ze strony sts-u

a o zaświadczenie o wygranej należy zgłosic sie do punktu ?

kleks #5815630 28/03/2013 20:58
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
ale jakie zaświadczenie?Napisz dokładnie o co chodzi

serek #5815631 28/03/2013 20:59
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by serek
ale jakie zaświadczenie?Napisz dokładnie o co chodzi

z tego co sie orientuje to buki naziemne wystawiaja zaswiadczenia o wygranej ?

kleks #5815633 28/03/2013 21:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
wystawiają nie ma problemu

kleks #5815634 28/03/2013 21:02
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Nie wiem,pierwsze słyszę.Niby po co komuś takie zaświadczenie?

serek #5815635 28/03/2013 21:03
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by serek
Nie wiem,pierwsze słyszę.Niby po co komuś takie zaświadczenie?

pytanie typu ręce opadają ...

simons1986 #5815638 28/03/2013 21:04
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by simons1986
z tego co sie orientuje to buki naziemne wystawiaja zaswiadczenia o wygranej ?

Wystawiają,
tylko musisz podać dane w punkcie i oni to wysyłają do centrali.

Tam wszystko zależy od " mocy przerobowych " odpowiedniej osoby, ale w ciągu ok. 2 tyg. powinieneś mieć.

serek #5815639 28/03/2013 21:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by serek
Nie wiem,pierwsze słyszę.Niby po co komuś takie zaświadczenie?

Nie rób z siebie pośmiewiska i nie rób burdlu w temacie.

pacyfista #5815640 28/03/2013 21:05
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by pacyfista
wystawiają nie ma problemu

ale w punkcie?

kleks #5815642 28/03/2013 21:05
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
Masz na stronie sts-u live chat to tam się dowiesz wszystkiego

kleks #5815644 28/03/2013 21:08
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Dobra, wszystko wiem ! Dzieki chlopaki !

simons1986 #5830241 09/04/2013 22:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
STS ma zostać strategicznym sponsorem Lecha w końcu zarobieni po meczu Zawisza - Arka laugh

kleks #5832701 11/04/2013 16:34
Dołączył: Mar 2012
Posty: 43
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 43
ktos mi w skrocie powie czy ten sts to jakas nakladka na buki ziemne czy pelnoprawny bukmacher online? Nigdy nie gralem u naziemnych i kojarza mi sie oni razcej z dziecmi puszczajacymi za 2 zl ako 200. O co chodzi z tymi zaswiadczeniami wygranej? Na stronie nie ma nic o wyplatach. Wiec moje konkretne pytanie: czy mozna tam normalnie wplacic kase i wyplacic na konto bez lazenia gdzies po stsowych melinach.

RIKIRIKARDO1 #5833232 12/04/2013 01:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by RIKIRIKARDO1
ktos mi w skrocie powie czy ten sts to jakas nakladka na buki ziemne czy pelnoprawny bukmacher online? Nigdy nie gralem u naziemnych i kojarza mi sie oni razcej z dziecmi puszczajacymi za 2 zl ako 200. O co chodzi z tymi zaswiadczeniami wygranej? Na stronie nie ma nic o wyplatach. Wiec moje konkretne pytanie: czy mozna tam normalnie wplacic kase i wyplacic na konto bez lazenia gdzies po stsowych melinach.

brak slow

KUERTEN. #5833238 12/04/2013 01:35
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by RIKIRIKARDO1
ktos mi w skrocie powie czy ten sts to jakas nakladka na buki ziemne czy pelnoprawny bukmacher online? Nigdy nie gralem u naziemnych i kojarza mi sie oni razcej z dziecmi puszczajacymi za 2 zl ako 200. O co chodzi z tymi zaswiadczeniami wygranej? Na stronie nie ma nic o wyplatach. Wiec moje konkretne pytanie: czy mozna tam normalnie wplacic kase i wyplacic na konto bez lazenia gdzies po stsowych melinach.

brak slow

nie ma nawet co komentowac... smirk

kleks #5839770 18/04/2013 20:09
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
niby taki poważny buk, a jednak gorsze gówno niż scam z internetu bo tamci przynajmniej głupoty ale odpisują, znajomy trafił ich na kolarstwie i nie dosc ze bezczelnie zle rozliczyli, to nie racza odpisac na zadnego maila i odmawiaja rozmowy telefonicznej, dodam ze gral przez internet, poszla oficjalna reklamacja ale to jest smiech co oni robia...

kosmo #5840210 19/04/2013 05:14
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by kosmo
niby taki poważny buk, a jednak gorsze gówno niż scam z internetu bo tamci przynajmniej głupoty ale odpisują, znajomy trafił ich na kolarstwie i nie dosc ze bezczelnie zle rozliczyli, to nie racza odpisac na zadnego maila i odmawiaja rozmowy telefonicznej, dodam ze gral przez internet, poszla oficjalna reklamacja ale to jest smiech co oni robia...
Prosiłbym znajomego o ponowne sprawdzenie kuponu - już powinno być wszystko ok smile

kleks #5840233 19/04/2013 12:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
ok potwierdzam sprawa zostala w koncu zalatwiona pozytywnie, szkoda tylko ze dopiero po opisaniu sprawy na forum, a ponad tygodniowe codzienne wysylanie maili i proby zalatwienia sprawy na live chacie nic nie pomagaly.. no ale dzieki i za to

kleks #5875966 24/05/2013 15:13
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
sprawdzcie maile,dostałem od nich kod bonusowy na darmowy zakład wink

serek #5876133 24/05/2013 17:34
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by serek
sprawdzcie maile,dostałem od nich kod bonusowy na darmowy zakład wink


rowniez dostalem ten bonus

jakie sa warunki jego obrotu ? co trzeba zagrac?

dzieki za odp

kleks #5876142 24/05/2013 17:36
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
nie moge tego znalezc a w mailu tez nic nie napisali

Krystian #5876161 24/05/2013 17:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,582
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,582
Likes: 11
Podobno

Obrót 3-krotny po kursie minimalnym 1,7

kleks #5876167 24/05/2013 17:46
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
po 10 dawali czy różnie?

kleks #5956223 04/08/2013 17:38
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
Siema korzystal ktos z Bonusu Startowego w STS ??? Regulamin przeczytalem ale zastanawiam sie czy nie ma tam ukrytych jakis kruczkow .

kleks #5958991 07/08/2013 17:49
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
Zasady promocji
3.1.
Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu na
ekonto w terminie określonym w pkt.
2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym
regulaminie. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty depozytu, wartość bonusu
jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 200,00 zł.
3.2.
Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ek
onto, klient musi w terminie 120 dni od
zasilenia konta bonusowego, dokonać (na koncie bonusowym) zawarcia dowolnych wygranych
zakładów z łączną stawką odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym
kursem całkowitym wynoszącym 1.7, w termini
e wskazanym w pkt. 2.3.
3.3.
Promocja kończy się w momencie w którym wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony
zostają rozstrzygnięte a saldo konta jest mniejsze niż 2 zł co uniemożliwia dalszą grę.
3.4.
Promocja może zostać wznowiona na zasadach podanych w pkt 3
.2 w momencie ponownego
doładowania konta bonusowego. W chwili rozpoczęcia nowej promocji środki pozostałe z
poprzedniej promocji przepadają.
3.5.
Jeżeli promocja nie została zakończona a przed spełnieniem warunku opisanego w pkt. 3.2 klient
otrzyma nowy bonus,
zwiększy on saldo konta bonusowego, nie zmieniając pozostałych zasad.
3.6.
Po spełnieniu warunków określonych w punkcie 3.2 pozostała kwota bonusowa zostanie
przypisana do ekonta z możliwością dalszej gry lub wypłaty
3.7.
Uczestnikowi Promocji nie przysługuje praw
o do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
3.8.
Wypłaty pierwszego wpłaconego depozytu do kwoty 200 zł można dokonać dopiero po zawarciu
dowolnych wygranych zakładów z łączną stawką odpowiadającą jednokrotności kwoty depozytu
do 200 zł, z minimalnym kurs
em całkowitym wynoszącym 1,5. Część kwoty pierwszego
wpłaconego depozytu przewyższająca wartość 200 zł z wyłączeniem tej wartości, może być
wypłacona w dowolnie wybranym momencie bez konieczności spełnienia warunków zawartych
w punkcie 3.6.

kleks #5958992 07/08/2013 17:51
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
Powyżej wkleiłem obecne warunki na jakich otrzymujemy bonus w STS , jedyny haczyk jaki jest to ze do obrotu licza sie tylko i wylacznie zaklady rozliczone jako wygrane . Moze ktos skorzysta ja narazie sobie odpuszcze smile

kleks #5975216 20/08/2013 03:08
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
Wygral ktos u nich kiedys telewizor ktory mozna w rankingu STS online wygrac?? Jesli tak to ile czekaliscie na dostawe i ile podatku od niego wychodzi?? No i jak sie TV sprawuje??

kleks #5975419 20/08/2013 17:17
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Witam , calkiem przypadkiem trafilem dzis do STS.
W ziemniakach tylko w fortunie klepalem.
Zaskoczyla mnie oferta , calkiem ciekawa.
Zmienilo sie u nich duzo pod wzgledem w
Wyplacalnosci
Godzin otwarcia
Wyniki dalej na nastepny dzien? Czy po15 minutach jak w innych naziemnych?

Diilmach #5975483 20/08/2013 18:48
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
po 15 min

kleks #6043616 17/10/2013 01:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Transmisje sportowe dostępne dla wszystkich na www.sts.pl [biznes.interia.pl]

Quote
Firma Star-Typ Sport, jako pierwszy polski legalny bukmacher, kupiła prawa do wybranych transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Zalogowani użytkownicy będą mogli cieszyć się relacjami wideo, które do tej pory były dostępne wyłącznie w płatnych sieciach telewizyjnych lub w niskiej jakości, a do tego przerywane reklamami, na stronach internetowych oferujących je nielegalnie. Jednak zdecydowana większość transmisji będzie dostępna wyłącznie w ofercie STS. Znajdują się tam m.in.:

" Primera Division, Segunda Division oraz Copa del Rey (Puchar Hiszpanii);

" Inne ligi piłkarskie, m.in. portugalska, rosyjska, ukraińska, austriacka, szwajcarska a także rozgrywki pucharowe w tych krajach;

" Tenis: Turnieje ATP oraz WTA, a także Puchar Hopmana;

" Siatkówka: Liga Światowa, Grand Prix, Klubowe Mistrzostwa Świata, Liga Mistrzów;

" Wybrane ligi siatkarskie, m.in. włoska Lega Pallavolo, francuska Ligue Nationale de Volley, niemiecka DVL, rosyjska Super League;

" Koszykówka: Euroliga, a także ligi: litewska, niemiecka oraz Baltic Basketball League;

" Siatkówka plażowa: World Tour, mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, zawody z cyklu COOP;

" Inne sporty: tenis stołowy (ze wszystkimi najważniejszymi imprezami w sezonie), hokej (z ligami: KHL, niemiecką DEL, rosyjską VHL), badminton, kręgle, futsal, hokej na trawie.

Tylko w trakcie obowiązywania pierwszych miesięcy umowy z firmą Sportsman, dystrybutorem praw, Star-Typ Sport pokaże 2730 transmisji na żywo spośród oferty ponad 11 400 wydarzeń sportowych. Dodatkowo STS będzie na bieżąco wykupywać najciekawsze mecze, których do tej pory nie ma w pakiecie, w zależności od oczekiwań klientów i dostępnej oferty. Miesięcznie obejrzeć będzie można ponad 500 wydarzeń sportowych na www.sts.pl. [sts.pl.]

kleks #6111438 23/12/2013 01:04
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
korzystał ktoś kiedyś u nich z pomocy pisałem do nich 5 razi i zero odzewu, albo może ktoś z forum pomoże , problem mam taki ze się pokusiłem na bonus 200pln zrobiłem obrót depozytem X3 dostałym te przeklęte 200pln w zakładce bonus zagrałem nimi juz za ponad 2000pln i dalej kasa jest na koncie bonus i ni jak nie da się jej przelać a tym bardziej wypłacić a mam już dość grac u nich po tak ch*jowych kursach i jeszcze płacić od tego 22% podatku

kleks #6111463 23/12/2013 01:22
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Norbi1 - może masz konto w Pinnacle ? Albo bodaj w Expekcie ? Nie trać nerwów z STS-em...postaraj się te pieniądze przegrać w STS-ie,a wygrać np w Pinnacle.Zagraj w 3 strony...w STS-ie wybierz sobie mecz o kursach np 1,60 zwycięstwo,3,30 remis,5,70 przegrana.Zrób sobie analizę i po analizie wychodzi Ci,że faworyt powinien wygrać. W STS-ie obstawiasz za np 200 zł że faworyt przegra po kursie 5,70...w Pinnacle obstawiasz że wygra i zremisuje.Masz więc obstawione wszystkie warianty.Musisz tylko obliczyc stawki z uwzględnieniem podatku 12% w STS...jak Twój faworyt wygra,lub zremisuje,przegrasz w STS-ie,ale wygrasz w Pinnacle.Po prostu,w ten sposób przelejesz sobie kasę z STS do Pinnacle.Trochę trzeba się pobawić,ale przelejesz sobie kasę praktycznie bez problemów...Postaraj się przegrać całą kasę w STS-ie,a wygrać w Pinnacle.Pozdrówka /jaja/

norb1 #6111790 23/12/2013 04:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
Originally Posted by norb1
korzystał ktoś kiedyś u nich z pomocy pisałem do nich 5 razi i zero odzewu, albo może ktoś z forum pomoże , problem mam taki ze się pokusiłem na bonus 200pln zrobiłem obrót depozytem X3 dostałym te przeklęte 200pln w zakładce bonus zagrałem nimi juz za ponad 2000pln i dalej kasa jest na koncie bonus i ni jak nie da się jej przelać a tym bardziej wypłacić a mam już dość grac u nich po tak ch*jowych kursach i jeszcze płacić od tego 22% podatku
jestes pewien ze zagrales bonusem a nie depozytem? dawno zgralem ten bonus i nie pamietam juz, ale trzeba przestawic tego zielonego ptaszka z pieniedzy depozytowych na bonusowe. tyle pamietam.

BigMaster #6112086 23/12/2013 15:58
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
http://wyborcza.biz/biznes/12,129723,15176038,Jeden_z_najbogatszych_Polakow_wygral_2_mln_zl_w_90.html#BoxSlotII3img

Nie wiedziałem nawet powiem szczerze, że to Pan Juroszek wykupił od StanleyBet firmę STS.

jaja #6114414 29/12/2013 00:18
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
Originally Posted by jaja
Norbi1 - może masz konto w Pinnacle ? Albo bodaj w Expekcie ? Nie trać nerwów z STS-em...postaraj się te pieniądze przegrać w STS-ie,a wygrać np w Pinnacle.Zagraj w 3 strony...w STS-ie wybierz sobie mecz o kursach np 1,60 zwycięstwo,3,30 remis,5,70 przegrana.Zrób sobie analizę i po analizie wychodzi Ci,że faworyt powinien wygrać. W STS-ie obstawiasz za np 200 zł że faworyt przegra po kursie 5,70...w Pinnacle obstawiasz że wygra i zremisuje.Masz więc obstawione wszystkie warianty.Musisz tylko obliczyc stawki z uwzględnieniem podatku 12% w STS...jak Twój faworyt wygra,lub zremisuje,przegrasz w STS-ie,ale wygrasz w Pinnacle.Po prostu,w ten sposób przelejesz sobie kasę z STS do Pinnacle.Trochę trzeba się pobawić,ale przelejesz sobie kasę praktycznie bez problemów...Postaraj się przegrać całą kasę w STS-ie,a wygrać w Pinnacle.Pozdrówka /jaja/
dzięki jaja udało się wyprowadzić kasę z tego syfu <piwo> zobaczymy jak szybko zamkną konto czy tez będą to przeciągać tygodniami

kleks #6114423 29/12/2013 00:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813

Norbi1 - gratulacje smile Cieszę się,że mogłem być pomocny smile Raczej nie zamykaj konta...zobaczyli,że "przegrałeś" kasę,może znowu zaproponują Ci bonus ? Ten sposób gry,jest właśnie na wyciąganie od buków bonusów smile Pozdrówka / jaja /

jaja #6115469 30/12/2013 03:01
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by jaja
Zrób sobie analizę


tongue

Originally Posted by jaja
i po analizie wychodzi Ci,że faworyt powinien wygrać.


Analiza - przerost formy nad treścią.

kleks #6194946 25/03/2014 15:15
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Panowie jak to jest teraz w naziemnych? Da się w którymś zapłacić kartą za kupon?

kleks #6194970 25/03/2014 17:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Nie można toto- mix ,sts, fortuna ,milenium - nie wiem jak u tych malutkich

kleks #6244532 06/06/2014 19:06
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Dwa pytania

- Jak jest z wypłatami - ile trzeba czekać dni - przy przelewie na konto? Mają jakieś możliwości szybkiej wpłaty ?
- Czy po wygranej np.kwoty łącznej 5 tys. zł i wypłacie jej na konto , będę jeszcze musiał odprowadzić jakiś podatek czy gdzieś to zgłosić ?

Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

kleks #6418293 20/02/2015 18:37
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
STS wprowadził Skrill-a.

kleks #6418303 20/02/2015 18:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pytanie tylko po co ten Skrill jak jest zlodziejski podatek

Warren #6418560 20/02/2015 22:38
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Biczu
Pytanie tylko po co ten Skrill jak jest zlodziejski podatek

pewnie aby przyciagnac tych bardziej kumatych bo to oni operuja skrillem i netkiem problem w tym ze ta ich oferta kursowa i podatkowa nikogo nie przyciagnie wink

kleks #6418564 20/02/2015 22:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
i ciekawe czy można wpłacać skrillem a wypłacać na konto bankowe od legalnego bukmachera smile

Warren #6418632 21/02/2015 00:23
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Biczu
i ciekawe czy można wpłacać skrillem a wypłacać na konto bankowe od legalnego bukmachera smile

Juroszkowi juz odbija, cieszy sie jak dziecko bateryjka gdy wiara dostaje wezwania od UC a pozniej chce ta wiare przyciagnac skrillem bo watpie aby tasiemce z sts wiedzieli co to skrill, chyba mu sie kasa nie zgadza i kombinuje jak kon pod gorke ...

Warren #6418656 21/02/2015 02:11
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by Biczu
i ciekawe czy można wpłacać skrillem a wypłacać na konto bankowe od legalnego bukmachera smile


przy wplacie skrillem mozna wyplacic TYLKO na konto

dobry motyw na pranie hajsu laugh laugh laugh

juroszek to jednak ma leb

kleks #6418657 21/02/2015 02:31
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Hmmm czyli jakby nie patrzec to mozna smialo zalegalizowac wygrane z nielegalnych bukow poprzez wplate tych wygranych skrillem do STSu, obrocic po jakims lamerskim kursie i na konto puscic i mamy legalne pieniazki do ktorych sie US nie czepi? laugh

ssaczu #6418664 21/02/2015 02:53
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by ssaczu
Hmmm czyli jakby nie patrzec to mozna smialo zalegalizowac wygrane z nielegalnych bukow poprzez wplate tych wygranych skrillem do STSu, obrocic po jakims lamerskim kursie i na konto puscic i mamy legalne pieniazki do ktorych sie US nie czepi? laugh

dokladnie,pograc za jakies grosze wystarczy
w STS nie ma w regulaminie chyba o koniecznosci obrotu calej kwoty przed wyplata

ssaczu #6418758 21/02/2015 11:48
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by ssaczu
Hmmm czyli jakby nie patrzec to mozna smialo zalegalizowac wygrane z nielegalnych bukow poprzez wplate tych wygranych skrillem do STSu, obrocic po jakims lamerskim kursie i na konto puscic i mamy legalne pieniazki do ktorych sie US nie czepi? laugh

nie do konca, latwo mozna sprawdzic ile zostalo wplacone przez skrilla i ile zostalo wyplacone na konto bankowe. Jesli dojdzie do kontroli pierwsze co spytaja skad miales tyle $ na skrillu.

kleks #6419303 22/02/2015 00:12
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
to pułapka
Juroszek przekaże potem listę skrillowców do UC jako potencjalnych zagranicznych graczy

kleks #6432266 15/03/2015 22:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
strona STS jest graficznie w porządku, ale funkcjonuje bardzo słabo (ciągle się nie wczytuje)

kleks #6436685 24/03/2015 17:28
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Nie orientujecie się, czy STS albo inny ziemniak wystawia jakieś potwierdzenia wygranych,np. dla skarbówki aby pokazać skad się ma siano?

Bo przecież same ksero kuponu to żaden dowód....

kleks #6436697 24/03/2015 17:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Każdy ziemniak ma obowiązek wystawić takie zaświadczenie w dzień zgłoszenia wygranej lub dzień później. Dajesz dowód przy wypłacie kuponów, na które chcesz mieć zaświadczenie, panienka spisuje dane i wystawia Ci zaświadczenie od ręki na specjalnym druku lub wysyła dane do siedziby firmy i oni odsyłają gotowe zaświadczenie - zależne od praktyk danej firmy.

kleks #6436751 24/03/2015 21:07
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Dzięki Korver piwo

kleks #6436772 24/03/2015 21:55
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Beda problemy jesli w STSie uzyje karty moneybookers?
Czy lepiej dmuchac na zimne i sobie darowac ? hmm

Co myslicie?

PROFESOREK #6436783 24/03/2015 22:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,582
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,582
Likes: 11
kula

Kto to moze wiedziec wink

PROFESOREK #6436825 25/03/2015 10:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by PROFESOREK
Beda problemy jesli w STSie uzyje karty moneybookers?
Czy lepiej dmuchac na zimne i sobie darowac ? hmm

Co myslicie?


Chcesz być pierwszym i to sprawdzić? smile

Lepiej sobie darować gdy w grę wchodzi prawo Murphy'ego.

Piostar #6436827 25/03/2015 10:36
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Originally Posted by rafal08
kula

Kto to moze wiedziec wink
kapica i juroszek ? grin
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by PROFESOREK
Beda problemy jesli w STSie uzyje karty moneybookers?
Czy lepiej dmuchac na zimne i sobie darowac ? hmm

Co myslicie?


Chcesz być pierwszym i to sprawdzić? smile

Lepiej sobie darować gdy w grę wchodzi prawo Murphy'ego.

Piostar w zadnym wypadku ,
wprowadzenie tarminali platniczych do punktow to nie moze byc przypadek...? wink

PROFESOREK #6436832 25/03/2015 11:42
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@Profesorek, co masz na myśli z tymi terminalami?
Daj znac proszę, bo fizycznie nie mam możliwości sprawdzić co się dzieje these days w punktach STS, a ciekawi mnie.

dzięki piwo

kleks #6436842 25/03/2015 13:27
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Wczesniej szedles do ziemniaka i puszczales sobie kupon anonimowo kobieta wklepywala w system kupon a Ty jej placiles gotowka i miales wywalone a teraz... mozesz za kupon zaplacic karta i tu mimo ze nie masz zalozonego konta u nich juz anonimowy nie jestes

kleks #6436844 25/03/2015 13:34
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Wprowadzenie skrilla (tu wiekszosc ma karte jak nie wszyscy) i terminali do STS moze byc prowokacja. Glowka Kapicy i Juroszkowi pracuje laugh laugh laugh wink

kleks #6436848 25/03/2015 13:54
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Duecik kombinuje jak sie dobrac do dupy za internetowych graczy smirk
cytujac klasyka " ehh ci pojedynczy cwaniacy" laugh

PROFESOREK #6436853 25/03/2015 14:38
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dzięki za odp.

Osobiście nie płaciłbym w STS/Fortunie ani Skrill'em, ani kartą płatniczą.

Jeśli macie opcje pozostać anonimowi to zawsze z niej korzystajcie.

Pozdr.
dj

kleks #6436925 25/03/2015 18:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Raczej nie podejrzewałbym Juroszka o takie cwaniactwo, tudzież inteligencje wink Aczkolwiek dopóki ktoś nie sprawdzi tego na własnej skórze to możemy gdybać wink

kleks #6439483 30/03/2015 15:33
Dołączył: Mar 2015
Posty: 3
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2015
Posty: 3
Kurcze z przyzwyczajenia wpłaciłem skrillem . Póki co cisza i zlecam wypłaty skrillem . Nie gram zawodowo w to mimo mojego stażu ale i tak trzęsę portkami przed Jackiem . Jakby wypłaty ze skrila nie dochodziły lub miałbym problemy napisze wam .

Oczywiście wypłaty z kasyna np. skrilem a nie z sts bo tam nie można

_Korver_ #6495683 15/07/2015 23:03
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Czy te transmisje na stronie STS https://www.sts.pl/pl/sts-tv/ mają komentarz polski czy leci orgyginał angielski jak na bet365, unibet itd?

Dajcie znać proszę jak ktoś wie.

Peace papa

kleks #6495714 16/07/2015 03:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
na Wimbledonie był angielski

kleks #6579537 18/12/2015 20:33
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
szybkie pytanie:

ustrzelilem pomylke buka tj +14,5 pkt na brooklin po kursie 2,35.Rozliczyli po kursie 1.00 czy moga tak zrobić? w regulaminie nic o tym nie piszą.

kleks #7388336 16/09/2019 14:31
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Witajcie, 
Tak się składa, że zagrałem kilka różnych kuponów 1.5 roku temu, był na nich jeden zakład długoterminowy, więc wrzuciłem te kupony do szuflady i zapomniałem o nich. Zakłąd długoterminowy wszedł 07.2018.Dopiero teraz sobie przypomniałem o tych kuponach.... Wszystkie są wygrane, ale wiem, że jest bodajże 30 dni na odbiór wygranych. Domyślam się, że nic z tego już nie będzie, bo zapis w regulaminie itp, ale może ktoś z Was miał podobną sytuację i udało mu się to załatwić? Lub macie jakiś pomysł gdzie się odwołać.
Z góry dzięki za pomoc

kleks #7388339 16/09/2019 14:39
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Idź z tymi kuponami do punktu, tam obsługa powinna Ci doradzić w jaki sposób się odwoływać.

Ale szczerze mówiąc marne szanse by coś ugrać wg mnie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
stsbet (zagraniczny odpowiednik rodzimego legala) z dniem 15.10 przestaje przyjmować zakłady itp w Niemczech... długo to nie trwało

pisze, że w krótkim okresie jakieś zmiany prawne zaszły

szkoda, mimo wszystko

kleks #7533200 22/11/2020 00:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
sts?
sts za to co dzisiaj ODJEBAŁ (akcja jest typowo bandycka więc i język będzie odpowiedni) powinien mieć odebraną licencję i to na szybkości.
Gram na zakładach od 1999 roku i takiego czegoś , jak długo żyje i się interesuje - nie widziałem.
Nie pisałem na "moim" forum bukmacherskim od wieluuuuuu wielu lat ale dzisiaj to aż mnie ruszyło...
Rozliczanie ludziom , na beszczela , wygranych kuponów , jako przegrane , "wstawiając" w każdy wygrany kupon jakiś "niby błąd" , którego defacto nie bylo to jest skandal.
To jest czyste złodziejstwo i oszustwo...
Przy tym reklamują jacy to nie są rzetelni , zasłużeni dla sportu i WYPŁATY NA KONTO 24/7 w 15 min. max.
W Polsce konkurencja wśród "legalnych" jest duża , a to jest przecież nieuczciwe wygrywanie tej konkurencji , bo (nomen omen) idę o zakład , że lwia część osób wpłaca tam swoje ciężko zarobione pieniądze , tylko i wyłącznie ze względu na to , że w razie wygranej , można ją szybko wypłacić ... taka stety/niestety hazardowa prawda...
sama akcja wzięcia udziału w zakładzie wzajemnym , bazując na tym , że jest się LEGALNYM bukmacherem , a później odmówienie wypłaty wygranej to jest PRZESTĘPSTWO KRYMINALNE|!
dla mnie , nie różnie się to niczym od takiej akcji :
- ty wyciągasz pieniądze z bankomatu , ja Ci mówię : " ej pokaż na chwilę te banknoty" po czym spierdalam i spierdalając krzyczę : "spokojnie mordeczko , oddam jak będę miał , taki błąd systemu , odezwę się najszybciej jak będę mógł..."
pisać skargi , nagłaśniać sprawę i namawiać do działania konkurencyjnych bukmacherów , jeżeli ktoś ma w sobie na tyle ambicji i czuje się na tyle "z branży"
rząd akurat mamy taki , że pokazał , że w kwestii zakładów nie ma walenia w chuja... powinien zareagować
przepraszam za słownictwo , ale kory mi wysadziło...
pozdrawiam
PS."lemgo" rozrasta się i rośnie w siłę , wkracza na inne rynki właśnie dzięki takim bandyckim akcją

kleks #7533212 22/11/2020 00:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wyślij nam nr tego kuponu SR
Mi ostatnio źle rozliczyli UFE w hokeja ale napisałem na czacie i porawili i wypłacili co trzeba

kleks #7533218 22/11/2020 00:51
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ja to u nich nie gram...
mam tam wklepane jakieś drobniaki bo czasami zdarza mi się zalogować dla transmisji , wyniku lub czatu...

Warren #7533219 22/11/2020 00:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Originally Posted by Warren
wyślij nam nr tego kuponu SR
Mi ostatnio źle rozliczyli UFE w hokeja ale napisałem na czacie i porawili i wypłacili co trzeba
od ludzi z czatu sts , pierwszy z brzegu , bo czat jest non stop blokowany , a wiadomości kasowane , żeby ludzie nie mieli możliwości nie zgadać...
Numer kuponu: 313 152 099 014 942 780

kleks #7533222 22/11/2020 00:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
to jest błąd stsa
zaraz to poprawią i będzie rozliczony na zielono

kleks #7533947 23/11/2020 22:13
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Od dawna sts leci na tylko na renomie. Słaby bukmacher z jeszcze gorszymi promocjami, które mam wrażenie są krojone dla beki.
Gdyby nie fakt możliwości puszczania zakładów systemowych i ich kopiowania od innych użytkowników dawno już poszli z torbami.
Mają szczęście, że pandemia nastała, bo kilka nowych firm już się czaiła z wejściem.
Mam nadzieje, że betclic i superbet napsują im trochę krwi, bo pod względem promocji są o o kilka leveli wyżej.

kleks #7723986 26/12/2022 22:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
STS to gó..o jakich mało. Odinstalowałem ich. Oszukują na promocjach, niejasne zasady rozliczania bonusów. Jak przychodzi do rozliczenia bonusa, to piszą że nie dołączyłeś do promocji. Możesz kliknąć guzik 10x i nigdy nie masz pewności czy dołączyłeś do promocji.

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1