Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Widze że nikt nie dał jakieś daty więc ustaliłem 6-8 lipiec . Mam nadzieje że przynajmniej większości pasuje bo jak wiadomo nie da się każdemu dogodzić .
Dobe zaczynamy w piątek od godziny 16 a kończymy w niedzielę o 12 .
Mam nadzieje że te dwa dni nam starczy żeby każdy się upił smile
Co do atrakcji Kretowin zapewnione jest
- Boisko do piłki plażowej ( w siatkówke i w nóżke )
- Kort do tenisa ziemnego
- Cymbergaj i różne gry (boxer piłkarzyki itd)
- Jak ktoś będzie chciał się załapać na Karaoke czy też Dyskoteke z tym też nie ma żadnego problemu ( Dyskoteka kulturalna bez zbędnego "dresiartswa"
Dobre jedzenia w knajpkach można zjeśc dobrą rybkę czy też coś azjatyckiego .
Potrzebna jest wstępna liczba ilu nas będzie gdyż nie wiadomo ile już domków rezerwować .
Co do dojazdów nie ma żadnych problemów . Bo dojechać każdy bez problemu dojedzie do Olsztyna lub Ostródy .
Dla ludzi z Trójmiasta polecam wybrać się pociągiem pośpiesznym . Nawet jak dojedziecie wcześniej to nie będzie problemu najwyżej wcześniej rozpoczniemy w Morągu . Tak żeby poczekać na resztę ekipy w Morągu gdyż i tak doba dla nas w Kretowinach rozpoczyna się o 16 . A wiadomo nie każdy będzie wiedział jak trafić . Do Ostródy dojeżdzają też Polskie Busy jak ktoś z Gdańska nie lubi koleji to może właśnie jechać takim busem do Ostródy a potem do Morąga gdzie autobusy kursują praktycznie co 30 minut . Z Warszawy tak samo polecam do Ostródy albo bezpośrednim pociągiem do Olsztyna i z Olsztyna do Morąga Okejkami/Pksami/Pociągami .
Będziemy mieli też do dyspozycji parking dla kierowców .
Mam też pewien pomysł żeby na zlot przygotować koszulki które będą wliczone w zlot tak żeby każdy wiedział że szlachta się bawi smile , ale to tylko zależy od was czy coś takiego jest wam potrzebne .

No to zaczynamy liste chętnych
-fenomen (100%)

Ps : Tu proszę tylko o listę obecnośći i pytania związane ze zlotem . Tak żeby nie narobił się nam bajzel
Myślę że każdemu starczy czasu do namysłu który kończy się 6 czerwca

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
A moze od czwartku jednak?

Ja sie pisze na 80%, potwierdze do 6go na 100 wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Ojro (100%)... tyle tylko że ja sztywny jestem czytam laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
To kobiety szukac, a nie na zlot laugh

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by codi
A moze od czwartku jednak?

Ja sie pisze na 80%, potwierdze do 6go na 100 wink
Jak będzie odpowiednia liczba to zawsze można jeden domek od czwartku zamówić z tym nie ma problemu .

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Ja 98% bo moja lepsza połowa na zaliczenie rowerowe semestru z WF się wybiera ;), 2 % na okres laugh

Jakby co też od czwartku mogę być, jak brak chętnych to w piątek melduję się, w miarę połączeń na trasie Szczecin - kresy wschodnie wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Piątek 16 a Niedziela 12 to niecałe dwie doby.

Mimo wszystko proponowałbym od czwartku. Trochę może niektórym niepasować, ok rozumiem. Ale niektórzy przyjadą tu kilkaset kilometrów na 2 dni? Lepiej na 3 smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Cześć, dobrze że fenomen ruszyłeś z organizacją. Nie chcę już mieszać, ale czy późniejszy weekend nie byłby lepszy np. 20sty? Jak coś, na 6-8 piszę się, od piątku tak na 80%.
Pzdr.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
sieyahh - all in.

Codi - Ojro tam na pewno znajdzie piękne niewiasty, w końcu to Mazury!

OGIEN!


Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Piostar
Piątek 16 a Niedziela 12 to niecałe dwie doby.

Mimo wszystko proponowałbym od czwartku. Trochę może niektórym niepasować, ok rozumiem. Ale niektórzy przyjadą tu kilkaset kilometrów na 2 dni? Lepiej na 3 smile
Dlatego napisałem kto ile chce dni . Jak będzie odpowiednia liczba nie ma żadnego problemu np : jeden domek żeby był już nasz od czwartku .

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ironizowałem panowie grin

ja będę od czwartku, prawdopodobnie rano albo południe... muszę obczaić cały plan dojazdu tam. Prawdopodobnie podróż pociągiem! Ktoś z południa również takie plany? Zapraszam na Ojroparty lub Ojrobiesiadę w pociągu grin laugh

piwo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tam jest jeden ośrodek czy do wyboru jest kilka i musimy się na któryś zdecydować?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
I koniec zainteresowania?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja jeszcze ustalam plany urlopowe wiec potwierdze

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
jak wygląda dojazd z Ostródy i z Morągu?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Aronek
Wybiera się ktoś ze Sto(L)icy?


ja byc moze ...bede wiedzial pewnie za tydzien

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
ja obecny, ustalcie co, gdzie, jak i jestem.
mi wszystko jedno.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
mnie też można dopisać

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Usilnie kombinuję jak tam być... Choć jestem już tyle lat na naszym forum, nigdy nie uczestniczyłem w żadnym "zlocie". Z różnych przyczyn.
Z urlopem może być ciężko, ale dam znać odpowiednio wcześnie. "Chcieć a móc", w moim przypadku, bo będę w PL na ME przez 2 tydnie.
Może być problem z urlopem w lipcu.
Zajebistą motywacją jest to, że jedzie Ojro. Świetny gość. Wiele nas różni, ale my jednak, jesteśmy ponad tymi jebanymi podziałami.
Kumaci zrozumieją.
Pozdro dla niego. Ojro piwo

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,464 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1