|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Akurat w tym buku gram najczęściej i niestety nie jest to jednorazowa sprawa, a ostatnimi czasy zdarza się tak coraz częściej..
Denerwująca natomiast jest obsługa czatu, p. Liliana, bądź Alicja mają często klientów w ..., wklejają tylko gotowe regułki.
Wiem, że mógłbym zmienić buka jak mi nie pasuje, niestety alternatywy bardzo nie widzę... Trzyma mnie u nich oferta live i szybkość wypłat na MB. no te 2 to ciezkie osobniki  widac sa psyjacioleckami  wejdz na czat, powiedz zeby prosbe o rozliczenie wyslali do dzialu rozliczen  grales snookera ??:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 974 |
Witam jak zmienić opcję metody wypłaty w bet365?
Bo sprawa jest taka że nie mam zweryfikowanego konta na MB czekam w huk czasu na list i nic dziś napisałem do pomocy elektronicznej na MB co z listem i jak to ruszyć i też cisza
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Wkurza mnie mega ostanio rozliczenie kuponow Live u nich..zeby rozliczlai kupon ponad godizne to nie do pomyslenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
czy pamietacie jakis przypadek ze sowjego stawiania ze postawiliscie opjce nr 2 a system wbil wam na kupon opcje nr 1?? i zorientowaliscie sie po postawinieu w historii dopiero
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
Anglia, po zajęciu pierwszego miejsca w grupie D, zmierzy się z drużyną Włoch, w ćwierćfinale Euro 2012, w niedzielę 24. czerwca. Aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zakład za darmo.
Postaw zakład przedmeczowy na mecz Anglia v Włochy, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Pamiętaj o naszej ofercie Euro 2012 - Nie ma bramek? Zwrot, postaw zakład przedmeczowy na zdobywcę gola (pierwszy, ostatni, kiedykolwiek), wynik do przerwy/wynik końcowy (HT/FT), dokładny wynik lub zakład Scorecast na DOWOLNY mecz Euro 2012 i jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0:0, otrzymasz zwrot za wszystkie przegrane zakłady postawione na te rynki!
Z fantastycznymi ofertami i bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, Bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.
Baw się dobrze! Zespół Bet365
Regulamin ma zastosowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34 |
Witam,
Dziś pierwszy raz dostałem wygraną na konto -10% o_O Poprzednia wypłata miała miejsce ponad 30 dni temu.
Na stronie jest napisane: Dla wszystkich przelewów poza Wielką Brytanię, bet365 pokrywa koszt jednej wypłaty, raz na 28 dni. Za dodatkowe wypłaty, bet365 odliczy 12£ (lub odpowiednik w innej walucie) za standardowy przelew bankowy i 15£ (lub odpowiednik w innej walucie) za pilny przelew bankowy.
mam to rozumieć tak, że tylko pierwsza wypłata jest bez opłat a każda następna po 28 dniach od poprzedniej jest odliczona o te 12 funtów ?
10% trochę sporo i nie wiem w sumie za co, to wyjaśnienie u nich nie jest do końca jasne
Dzięki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Dziś pierwszy raz dostałem wygraną na konto -10% o_O dzis dostales wyplate na konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Fajnie w ch.ja tną z tym freebetem dziś. Od początku meczu nie mogę sie zalogować ani na kompie ani na telefonie. Żenada do kwadratu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Przeciazenie, jesli nie zdolamy sie zalogowac mam nadzieje ze jakas rekompensate zorganizuja, mi jeszcze wyskakuje kopmunikat, ze nie rozpoznaja konta i hasla, zenada lekka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
nadal nie mozna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34 |
Dziś pierwszy raz dostałem wygraną na konto -10% o_O dzis dostales wyplate na konto ? ło matko, dziś wlazłem na konto przyszło w piątek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Lub Neteller. Robisz wypłatę i w przeciągu godziny kasa na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 34 |
Okazało się, że bank pobrał opłatę za przewalutowanie. Nigdy przedtem takiej sytuacji nie miałem przy wypłacie z bet365...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Ale byłem dzisiaj zdziowiony. Kiedyś tam posprzeczałem się z nimi o 2 zakłady,ale wszystko odbyło się grzecznie,oficjalnie poprzez wymianę korespondecji e-mailowej.
Poprosiłem o zamknięcie/zawieszenie konta.Normalna sprawa ,mam takie prawo wg regulaminu. W ub. sobotę napisałem prośbę o odblokowanie konta. Odpisali,że wymagana jest rozmowa telefoniczna i że zadzwonią,by zweryfikować moje konto.
Jakiz byłem zdziwiony jak dzisiaj odebrałem telefon od sympatycznej Pani Pauli,która po zapytaniu o nazwę mojego konta powiedziała ,że niestety ,ale decyzją jej przełożonego moje konto nie może być ponownie otwarte.
W sumie wpłaciłem do Bet365 około 150 depozytów nie takich bynajmniej po 25 /50 zł.Raz wygrywałem raz przegrywałem.
Regulaminu nie złamałem,zlimitować mnie nie zlimitowali,ponieważ nie ogrywałem ich na wielkie pieniądze( najwyższą wypłatę miałem 1600 zł rozłożoną na dwie osobne po 800,czyli szału nie było)
Dziwne to trochę,ale trudno,nie będe się na siłe pchał do nich.
Mógłbym konto otworzyć na żonę i logować sie z modemu T-mobile a nie z Neostrady albo sąsiada,który codziennie chla wódę z meliny i mógłby mi za flaszkę pożyczyć dowód i jakiś rachunek. Gorzej jak by zadzwonili do weryfikacji i nie byłby w stanie wybełkotać nic...
W sumie to zastanawiam sie nad tą drugą opcją. Przynajmniej nie będzie tego samego nazwiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Po co w ogóle prosić o zamknięcie konta w jakimkolwiek buku skoro i tak je tylko zablokowują gdyż nie mają możliwości prawnej by usunąć je z systemu całkowicie?  Next time się po prostu samemu robi przerwę bez angażowania innych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Ano widzisz ,mądry Polak po szkodzie ,nie miałem pojęcia o tym.
Ktoś tu na forum mówił,że w takim Bwinie placi się nawet za brak aktywności na koncie. W sumie,wynika z tego nie granie na koncie nie jest chyba wykroczeniem poza regulaminowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Ale byłem dzisiaj zdziowiony. Kiedyś tam posprzeczałem się z nimi o 2 zakłady,ale wszystko odbyło się grzecznie,oficjalnie poprzez wymianę korespondecji e-mailowej.
Poprosiłem o zamknięcie/zawieszenie konta.Normalna sprawa ,mam takie prawo wg regulaminu. W ub. sobotę napisałem prośbę o odblokowanie konta. Odpisali,że wymagana jest rozmowa telefoniczna i że zadzwonią,by zweryfikować moje konto.
Jakiz byłem zdziwiony jak dzisiaj odebrałem telefon od sympatycznej Pani Pauli,która po zapytaniu o nazwę mojego konta powiedziała ,że niestety ,ale decyzją jej przełożonego moje konto nie może być ponownie otwarte.
W sumie wpłaciłem do Bet365 około 150 depozytów nie takich bynajmniej po 25 /50 zł.Raz wygrywałem raz przegrywałem.
Regulaminu nie złamałem,zlimitować mnie nie zlimitowali,ponieważ nie ogrywałem ich na wielkie pieniądze( najwyższą wypłatę miałem 1600 zł rozłożoną na dwie osobne po 800,czyli szału nie było)
Dziwne to trochę,ale trudno,nie będe się na siłe pchał do nich.
Mógłbym konto otworzyć na żonę i logować sie z modemu T-mobile a nie z Neostrady albo sąsiada,który codziennie chla wódę z meliny i mógłby mi za flaszkę pożyczyć dowód i jakiś rachunek. Gorzej jak by zadzwonili do weryfikacji i nie byłby w stanie wybełkotać nic...
W sumie to zastanawiam sie nad tą drugą opcją. Przynajmniej nie będzie tego samego nazwiska. co do dzwonienia oni rzadko to robia  jesli masz neostrade to posiadasz zmienne ip( dajesz rozlacz polacz, badz jesli masz np liveboxa to z gniazdka wylaczasz i podlaczasz i smiga nowe ip  opcja 2 wydaje sie ok, tylko kilka dni po rejestracji przyjdzie kodzik do jego domu, listem-wez go wklep w strefie uzytkownicy i ta weryfikacja w 99% kont starcza, a jak i zadzownia to podasz dane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Z tą Neostradą to mnie pocieszyłeś ,a ja tak na nią często narzekam.Mam w przeciągu 2 lat trzeciego Lveboxa,bo zwyczajnie ten rzekomo markowy sprzęt firmy Sagem nawala co jakiś czas.
Opcja nr 2 jest niezła,trzeba jeszcze będzie zainwestować 10 euro w kartę MB,ale ta kwota w porównaniu z tym co się wtapia to bułka z masłem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|